Як підписатися на календарі на Mac

Існує відкритий стандарт для календарів, який називається Специфікація iCalendar що дозволяє таким програмам, як додаток Календар на macOS, підписуватися на онлайн-календарі та автоматично оновлюватися. Більшість програм-календарів підтримують цей формат, зокрема Календар Google.

Як додати нову підписку на календар

Відкрийте програму «Календар» на панелі Dock або в папці «Програми». У головному вікні ви можете додати нову підписку на календар, вибравши «Файл» > «Нова підписка на календар» у верхньому рядку меню або натиснувши Option+Command+S.

Це відкриє вікно із запитом на URL-адресу, яка має бути посиланням на файл, що закінчується розширенням .ics. Залежно від того, на який календар ви намагаєтеся підписатися, спосіб отримання цього посилання може відрізнятися. У цьому прикладі ми будемо використовувати Календар Google.

  Як передавати аудіо з ПК або Mac на Chromecast

Для Календаря Google ви можете знайти посилання, відкривши «Налаштування», клацнувши календар на бічній панелі та прокрутивши до самого низу, щоб знайти поле з написом «Секретна адреса у форматі iCal».

Скопіюйте цю адресу та вставте її в діалогове вікно програми Календар. Ви отримаєте повідомлення про помилку, якщо URL-адреса не була посиланням iCalendar, але якщо воно спрацювало, ви побачите цей екран із налаштуваннями підписки.

Головне, на що слід звернути увагу, — це ім’я, яке б ви хотіли, щоб воно називалося в програмі «Календар», і швидкість синхронізації з вашим Календарем Google. За замовчуванням — один раз на тиждень, але ви можете зробити його оновлення кожні п’ять хвилин (або не оновлювати взагалі). Ви також можете змінити колір подій за допомогою спадного меню поруч із назвою.

  Як встановити Microsoft Edge на Chromebook

Натисніть «ОК», коли закінчите змінити налаштування. Якщо все спрацювало, ви побачите новий прапорець на бічній панелі та нові події у вашому календарі.

Ви можете перемкнути цей параметр, щоб показати або приховати підписку, і ви можете повністю видалити підписку, клацнувши правою кнопкою миші на бічній панелі та вибравши «Скасувати підписку». Ви можете редагувати налаштування з того самого контекстного меню, вибравши «Отримати інформацію», де ви можете змінити частоту оновлення.