Як підключити USB-пристрій до iPad

| | 0 Comments| 1:35 AM
Categories:

Підтримка USB є важливою для будь-якого сучасного смартфона чи планшета, і iPad від Apple є в цьому відношенні. Ви можете підключати USB-накопичувачі, зовнішні накопичувачі, MIDI-клавіатури, камери тощо, щоб зробити свій iPad більш універсальним для роботи.

Однак у вас можуть виникнути сумніви щодо підключення USB-пристрою до iPad, особливо тому, що тепер у нас є iPad з портами Lightning і USB-C. Нижче ми пояснимо, як підключити USB-пристрій до iPad.

Як підключити USB-пристрій до iPad за допомогою порту Lightning

Сучасні iPad оснащені портом USB-C, але багато людей все ще володіють однією з наступних моделей iPad із портом Lightning:

 • iPad (9-го покоління і старше)
 • iPad Air (3-го покоління і старше)
 • iPad mini (5-го покоління і старше)
 • iPad Pro (моделі 2017 року і старіші)
  Покроковий посібник із налаштування та запуску

Автор зображення: Яблуко

Якщо у вас є один із наведених вище iPad, вам знадобиться адаптер Lightning — USB, щоб підключити USB-пристрій до iPad. Залежно від пристрою, який ви хочете підключити, у вас є такі варіанти:

 • Адаптер Lightning – USB-C: цей адаптер дозволяє підключати пристрої USB-C до iPad. Це зручно для підключення зовнішніх SSD (з підключенням USB-C) до iPad. Ви також можете використовувати цей адаптер для зарядки iPad.
 • Адаптер Lightning для камери USB: цей адаптер дозволяє підключати пристрої USB-A до вашого iPad. Це зручно, коли ви хочете перенести фотографії чи відео з камери на iPad. Крім того, більшість пристроїв для зчитування карток і USB-накопичувачів все ще використовують USB-A.
 • Адаптер Lightning — Micro USB: цей адаптер дозволяє підключати пристрої micro-USB до iPad. Ви також можете використовувати цей адаптер для зарядки iPad за допомогою кабелю micro-USB.
 •   Reddit Vibrant для тих, хто просто в ньому для фотографій і відео

  Отже, підключивши один із цих адаптерів до свого iPad, ви зможете використовувати порт USB-A, USB-C або micro-USB на ньому для підключення USB-пристрою. Ваш iPad виявить пристрій майже миттєво, але швидкість або сумісність можуть відрізнятися залежно від пристрою. Ви можете використовувати програму «Файли» на своєму iPad, щоб керувати вмістом USB-пристрою.

  Як підключити USB-пристрій до iPad за допомогою порту USB-C

  Автор зображення: Яблуко

  Підключати USB-пристрої легше, ніж будь-коли, якщо у вас є iPad із портом USB-C. Ось ваші варіанти:

 • Ви можете напряму підключати пристрої, які постачаються за допомогою кабелю USB-C. Наприклад, ви можете знайти підключення USB-C на сучасних зовнішніх SSD, камерах і флеш-накопичувачах. Багато пристроїв для зчитування карток SD також оснащено роз’ємом USB-C.
 • Якщо ви хочете підключити пристрій USB-A, вам знадобиться адаптер USB-C – USB-A, який доступний і поширений. Однак ми рекомендуємо придбати адаптер перевіреного бренду, щоб забезпечити максимальну швидкість і сумісність.
 •   Як побачити, де покемони нерестяться поруч з вами в режимі реального часу

  Якщо у вас є iPad Pro з підтримкою Thunderbolt, ви також можете використовувати док-станції та концентратори Thunderbolt для швидшого підключення.

  Насолоджуйтесь підключенням USB на iPad

  За допомогою простих адаптерів ви можете максимально використати USB-з’єднання на своєму iPad. Ви можете зробити це, щоб отримати доступ до даних із пристроїв, передати медіафайли або оновити робочий процес. Наприклад, адаптер USB-C – USB-A дозволить підключити MIDI-клавіатуру до iPad, на якому можна запускати GarageBand.