Як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi

Categories:

Samsung є відомим брендом серед інших телефонів Android. Він надав користувачам Android дивовижну лінійку смартфонів, включаючи лінійку Note Land Galaxy. Samsung Galaxy Note 5 є одним із наступників серії Note, який здобув велику популярність завдяки своєму неперевершеному дизайну та функціям. Телефон був випущений у 2015 році як наступник Galaxy Note 4 і є частиною серії Samsung Galaxy Note. Телефон має більший дисплей, ніж серія Galaxy S, має більше технічних характеристик, а також містить стилус, відомий як S-Pen. Однією з багатьох його особливостей є можливість підключення до телевізора, що значно розширює його функціональність. Хоча підключення Note 5 до телевізора за допомогою Wi-Fi є найпоширенішим способом, люди також підключають свої телефони до телевізора без використання Інтернету. Якщо ви також тут, щоб знати, як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi, тоді ви прийшли в потрібне місце. У нашому сьогоднішньому посібнику ви дізнаєтеся про різні бездротові та дротові способи підключення Samsung Note 5 до телевізора. Окрім розкриття деяких невідомих фактів і переваг використання Galaxy Note 5 із телевізором, ми також познайомимо вас із кроками, як підключити Note 5 до телевізора за допомогою кабелю HDMI. Отже, без зайвих слів, давайте відразу розпочнемо наш найочікуваніший посібник із підключення до Note 5 і телевізора.

Як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi

Функція підключення Note 5 до телевізора з або без Wi-Fi — це функція, яку включили самі розробники. Безсумнівно, це чудова функція, яка дозволяє користувачам легко переглядати свій телефон і його вміст на великому екрані. Вибір підключення телефону Galaxy до телевізора з Wi-Fi або без нього залежить від технічного оснащення в будинку, а також від функціональності телевізора. Ми тут, щоб ознайомити вас із різними способами, за допомогою яких ви можете знати, як підключити Samsung Note 5 до телевізора без Wi-Fi:

  Як дивитися фільми «Форсаж» на Netflix з будь-якого місця?

Спосіб 1: Використовуйте USB

Найпростіший і найзручніший спосіб підключити Note 5 до телевізора – дротовий спосіб. А використання кабелю USB – це те, що спочатку спадає на думку, коли розглядається дротове з’єднання. Щоб виконати цей метод, користувач Note 5 повинен мати USB-кабель, який постачається разом із пристроєм. Отримавши кабель, виконайте наведені нижче дії, щоб перейти до цього методу:

1. Вставте одну сторону кабелю USB у смартфон.

2. Вставте інший бік кабелю USB у порт телевізора.

3. Далі запустіть меню телевізора за допомогою пульта дистанційного керування.

4. Тепер виберіть USB-порт, який можна знайти в меню «Підключення».

Коли ви знаєте, як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi, а смартфон підключено до телевізора; обмін даними підтверджується на самому телефоні, де потрібно вибрати з’єднання як медіапристрій. Після цього ви зможете використовувати пульт дистанційного керування телевізора для відображення зображень, відео й аудіо зі смартфона на екрані телевізора.

Зображення adrian x з Pixabay

Спосіб 2: Використовуйте кабель HDMI

Наступним кроком для підключення телевізора є використання кабелю HDMI Samsung Примітка 5. Хоча метод є складним, він функціональний. Підключення телефону до телевізора за допомогою кабелю HDMI дозволяє відображати екран смартфона на екрані телевізора. Допомагає також переглядати дії, що виконуються на смартфоні, на телевізорі. Ви також можете використовувати свої програми на своєму смартфоні через телевізор. Єдина заковика цього методу полягає в тому, що Note 5 не оснащено портом HDMI для підключення до телевізора. Однак цю проблему можна вирішити за допомогою адаптера MHL або SlimPort. Ви можете придбати цей аксесуар в інтернет-магазині. Щоб дізнатися, як підключити Note 5 до телевізора за допомогою кабелю HDMI, виконайте наведені нижче дії.

1. Вставте штекер USB від адаптера MHL або SlimPort у смартфон.

2. З’єднайте однакові частини адаптера та приймача за допомогою кабелю HDMI.

3. Тепер відкрийте налаштування телевізора та перейдіть до списку доступних підключень.

4. Виберіть зі списку роз’єм HDMI.

  Як знайти індекс якості повітря для міста за допомогою пошуку Google

Після правильного виконання кроків екран Note 5 відобразиться на телевізорі, і ви зможете легко керувати своїм смартфоном через телевізор.

Фото автора Srattha Nualsate на Pexels

Спосіб 3: Використовуйте Miracast

Наступний спосіб підключення Galaxy Note 5 до телевізора без Wi-Fi включає використання Miracast. Цей спосіб допоможе віддзеркалити будь-який екран вашого пристрою без проводів.

Примітка. Якщо ваш телевізор не підтримує Miracast, ви можете придбати один із наведених нижче предметів, а потім підключити його до доступного порту HDMI на телевізорі:

  • Відеоадаптер Miracast
  • Amazon Fire TV box або TV Stick
  • Samsung Smart TV з підтримкою Miracast
  • Roku 3, 4 або Streaming Stick
  • Ще один пристрій, який підтримує Miracast

Щоб використовувати Miracast, виконайте наведені нижче дії.

1. Тепер налаштуйте свій пристрій на отримання відео після підключення до Miracast.

2. Потім підключіть телевізор до Note 5, провівши панель сповіщень у верхній частині екрана телефону.

3. Тепер виберіть Швидке підключення та торкніться свого пристрою.

4. Тепер виберіть Відтворити/переглянути вміст, а потім назву пристрою.

5. Далі виберіть Відео та натисніть Готово.

Спосіб 4. Використовуйте Bluetooth-ключ

Останній крок, щоб дізнатися, як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi, це використання ключа Bluetooth. Якщо ваш телевізор не останньої моделі або він не підтримує Bluetooth, ви можете використати ключ. Ключ Bluetooth працює, якщо його підключити до USB-порту, який потім надсилає сигнал Bluetooth на ваш пристрій Android, що дозволяє йому синхронізуватися з телевізором.

1. Підключіть Bluetooth-ключ до порту телевізора.

2. Тепер увімкніть Bluetooth на Note 5.

3. Зачекайте, доки Note 5 виявить усі сигнали Bluetooth у цьому регіоні.

4. Після виявлення виберіть З’єднати з пристроєм, коли він знайде ваш телевізор.

Зображення Esa Riutta з Pixabay

Переваги підключення до телевізора Galaxy Note 5

Galaxy Note 5 — це смартфон із чудовими функціями, якими можна насолоджуватися на великому екрані. Хоча це повноцінний телефон, який не вимагає підключення до будь-якого іншого пристрою, він все ж пропонує деякі переваги підключення до телевізора:

  • Ви можете насолоджуватися прослуховуванням музики на телефоні через колонки телевізора.
  • Ви можете переглядати відео на великому екрані з більшою чіткістю.
  • Він пропонує зручне та просте бездротове керування телевізором.
  • Користувачі можуть насолоджуватися грою на великому екрані телевізора.
  • Це допомагає відобразити головний екран смартфона на телевізорі.
  25 найкращих безкоштовних альтернатив Adobe Premiere Pro

Часті запитання (FAQ)

Q1. За допомогою якого апаратного з’єднання я можу підключити Note 5 до телевізора?

Відповідь Щоб підключити Note 5 до телевізора за допомогою апаратного підключення, ви можете обрати адаптер MHL, сумісний із Note 5.

Q2. Чи можна підключити телефон до телевізора без Wi-Fi?

Відповідь Так, підключити телефон до телевізора без Wi-Fi можна за допомогою методів, наведених у документі вище.

Q3. Як підключити телефон до телевізора через USB?

Відповідь Ви можете підключити телефон до телевізора за допомогою USB, просто під’єднавши кабель USB-C до Android, а потім під’єднавши його до відповідної док-станції з виходом HDMI або адаптером USB-C – HDMI.

Q4. Чи є дзеркальне відображення екрана в Samsung 5?

Відповідь Так, віддзеркалення екрана доступне в серії Galaxy S.

Q5. Чи є Smart View у Note 5?

Відповідь Функцію розумного перегляду в Note 5 було припинено в жовтні 2020 року.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник про те, як підключити Note 5 до телевізора без Wi-Fi, допоміг вам із різними способами підключення Android до телевізора. Не кажучи вже про переваги, які може надати вам це підключення. Якщо у вас є інші запитання, пропозиції чи сумніви, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.