Як підключити Google Pay до банку чи кредитної картки, щоб відстежувати витрати

Categories:

Google Pay — це єдиний магазин компанії для всіх речей, пов’язаних із вашими фінансами. Це дуже потужний сервіс, якщо ви використовуєте всі його функції. Однією з зручних функцій є можливість додати свій банк або кредитну картку для відстеження витрат.

Фінансова функція схожа за концепцією на такі послуги, як М’ятний двір і Спрощення. Ви підключаєте Google Pay до свого банківського рахунку або кредитної картки, і служба відстежуватиме ваші витрати та надаватиме статистику. Якщо ви вже користуєтеся Google Pay, має сенс зробити це також у додатку Google Pay.

Щоб почати, переконайтеся, що у вас є правильний додаток Google Pay iPhone або Android встановлено. Ця функція не працює зі «старим» додатком Google Pay, який був замінено наприкінці 2020 року.

  Як малювати онлайн за допомогою програми Google Chrome Canvas

Відкрийте програму Google Pay на пристрої iPhone або Android і перейдіть на вкладку «Статистика». Якщо ви вперше використовуєте Google Pay, вам буде запропоновано ввійти у свій обліковий запис Google.

Далі натисніть кнопку «Додати обліковий запис».

Наступний екран пояснює, що Google використовує службу під назвою «Плед”, щоб зв’язати свій банківський рахунок або рахунок кредитної картки. Торкніться «Прийняти та увійти», щоб продовжити.

Тепер Plaid попросить вас погодитися з його політикою конфіденційності, перш ніж продовжити. Торкніться «Продовжити», якщо ви згодні.

Скористайтеся вікном пошуку у верхній частині екрана, щоб знайти свій банк або постачальника кредитної картки. Виберіть його зі списку.

Ви потрапите на сторінку входу, де ви зможете ввести свої облікові дані, щоб зв’язати обліковий запис.

  Microsoft Edge отримує бічну панель веб-пошуку

Процес входу може відрізнятися залежно від вашого банку чи рахунку кредитної картки. Дотримуйтесь інструкцій, доки не буде повністю підключено, а обліковий запис не буде додано.

Коли обліковий запис буде підключено до Google Pay, ви побачите дані в розділах «У вас є» та «Ви витратили». Це дає вам швидкий огляд вашої грошової ситуації.

Прокрутіть вниз на вкладці «Статистика», щоб побачити список «Останньої активності». Торкніться «Усі транзакції», щоб переглянути повний список.

У верхній частині вкладки «Статистика» є кнопка «Показати більше». Тут ви можете дозволити Google шукати квитанції у ваших облікових записах Gmail і Google Photos.

У верхньому синьому розділі буде показано більше інформації про ваші останні витрати, посилання на діаграми тощо. Якщо вони не заповнюються негайно, Google Pay не має достатньо часу, щоб відстежувати ваші звички витрачати.

  Як перепризначити клавіші-модифікатори на iPad

Google Pay тепер стежитиме за вашими витратами та допоможе вам відстежувати ваші звички.