Як підключити Apple Watch до нового iPhone

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • У деяких випадках ви можете скористатися автоматичним перенесенням, щоб легко підключити існуючий Apple Watch до нового iPhone.
  • Якщо автоматичне перенесення недоступне, вам потрібно буде повторно сполучити Apple Watch із новим iPhone і відновити його з попередньої резервної копії.

Якщо ви перейшли на новий iPhone, але Apple Watch все ще підключено до вашого старого телефону, у вас є кілька варіантів. Нижче ми розглянемо їх і допоможемо вам підключити Apple Watch до вашого нового iPhone.

Використовуйте автоматичне перенесення Apple Watch, якщо воно доступне

Під час налаштування нового iPhone ви зможете скористатися функцією автоматичного перенесення Apple Watch і не потребуватимете вручну підключати годинник.

Під час налаштування iPhone використовуйте останню резервну копію свого iPhone з iCloud або опцію швидкого перенесення зі старого iPhone. Після налаштування одягніть Apple Watch і розблокуйте його. Коли ви відкриваєте програму Watch на своєму iPhone, вона може запитати, чи хочете ви використовувати ваш поточний Apple Watch.

  8 найкращих рішень для хостингу VPS із безкоштовною пробною версією у 2022 році

Ви також можете побачити сполучення Apple Watch із новим iPhone? спливаюче вікно на Apple Watch. Натисніть OK і дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб почати автоматичне перенесення. Однак якщо ви не бачите цю опцію, вам потрібно буде налаштувати Apple Watch вручну, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

Стерти та створити пару з Apple Watch вручну

Перший крок — відновити новий iPhone із наявної резервної копії та налаштувати його. Зробивши це, вам потрібно буде стерти дані на годиннику. Хоча це може здатися страшним, хвилюватися не варто.

Коли iPhone підключено до Apple Watch, уся інформація годинника автоматично створюється резервна копія та зберігається на телефоні. Без резервної копії iPhone вам доведеться налаштувати Apple Watch як новий пристрій.

  7 способів безсерверних обчислень — це технологія, що розвивається

Щоб стерти дані на Apple Watch, перейдіть у Налаштування > Загальні > Скинути в watchOS. Потім виберіть Видалити весь вміст і налаштування. Під час скидання налаштувань стільникового Apple Watch переконайтеся, що ви вирішили зберегти тарифний план у свого оператора.

Після того, як ви стерли ваш Apple Watch, настав час розпочати процес сполучення. Перш ніж почати, переконайтеся, що Apple Watch і iPhone підключені до Wi-Fi і мають 50 або більше відсотків заряду.

Піднесіть Apple Watch і iPhone близько один до одного. Після цього на вашому iPhone з’явиться діалогове вікно з написом Використовуйте свій iPhone для налаштування цього Apple Watch. Натисніть Продовжити, щоб продовжити.

Брент Діркс/MakeUseOf

Ваш Apple Watch показуватиме на екрані унікальну анімацію. Піднесіть свій iPhone до годинника та вирівняйте екранний видошукач з анімацією. Далі вам потрібно вибрати, чи відновлювати годинник із попередньою резервною копією, чи налаштувати його як новий пристрій.

  Як відновити зламаний обліковий запис Musically

Іноді процес автоматичного створення пари може не працювати. У таких випадках вам потрібно вручну створити пару між iPhone та Apple Watch, торкнувшись значка «i» в кутку екрана Apple Watch. Потім виберіть мову та регіон і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб розпочати процес синхронізації.

Процес сполучення практично такий самий, якщо ви хочете підключити новий Apple Watch до наявного iPhone.

Тримайте Apple Watch і iPhone поруч. Коли процес буде завершено, ваш Apple Watch обережно торкнеться вас по зап’ястку та подасть звуковий сигнал. Ви можете натиснути кнопку Digital Crown, щоб почати використовувати її.

Після успішного сполучення Apple Watch з новим iPhone ви зможете скористатися всіма чудовими функціями для здоров’я та фітнесу в watchOS і встановити більше програм Apple Watch з App Store.