Як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера

| | 0 Comments| 8:30 AM
Categories:

Motorola Droid Turbo 2 був вперше представлений у 2015 році та став одним із найбільш очікуваних мобільних телефонів року. Оснащений 3 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ пам’яті, смартфон також працює на процесорі Qualcomm Snapdragon 810. Droid Turbo 2 отримав 21-мегапіксельну задню камеру та акумулятор на 3760 мАг. Телефон підтримувався версією Android 5.1.1. З усіма цими специфікаціями телефон був одним із найбільш затребуваних телефонів у той час. Однак, як і в будь-якому пристрої, деякі користувачі виявили в телефоні кілька помилок. Як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера – поширене запитання, яке часто отримують користувачі; багато користувачів відчували труднощі під час підключення Droid Turbo 2 до комп’ютера через USB. Причин проблеми з драйвером Droid Turbo USB може бути декілька. У цьому посібнику ми досліджуємо причини проблем із підключенням Droid Turbo 2, а також знайдемо способи вирішення цих проблем.

Як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера

Перш ніж відповісти на ваше запитання, як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера, давайте спочатку розглянемо причини, чому ця помилка виникає в першу чергу. Може бути кілька причин появи цієї помилки; деякі з можливих причин згадуються тут.

  • Як правило, помилка з’єднання з Droid Turbo 2 спричинена конфліктами між драйверами телефону та комп’ютера
  • Неправильні налаштування USB на телефоні також можуть спричинити помилки з’єднання між Droid Turbo 2 і комп’ютером
  • Іноді помилка може бути викликана стороннім антивірусом або брандмауером Windows. Коли антивірус вважає Droid Turbo 2 загрозою для комп’ютера, це може спричинити проблеми з підключенням пристрою до комп’ютера.
  Netflix не працює? Ось 7 способів вирішити проблеми Netflix

У наступному посібнику описано способи вирішення проблеми з підключенням і дано відповідь на запитання, як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера.

Спосіб 1. Завантажте останні драйвери USB

Найпоширенішою причиною проблем із підключенням Droid Turbo 2 є конфлікт між драйверами телефону та комп’ютера. Якщо USB-драйвери на вашому комп’ютері не оновлені, вони можуть не налаштовуватися за допомогою параметрів Motorola Droid Turbo 2 USB. Щоб уникнути проблем під час підключення Droid Turbo 2 до комп’ютера, ви можете оновити драйвери комп’ютера.

Ознайомтеся з посібником «Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10», щоб безпечно інсталювати останні версії драйверів на комп’ютері. У більшості випадків оновлення драйверів комп’ютера може легко вирішити проблеми з драйвером Droid Turbo USB.

Спосіб 2: Змініть налаштування USB телефону

Часто причиною проблеми можуть бути неправильні налаштування USB на смартфоні Motorola Droid Turbo 2. Цій проблемі можна запобігти, правильно змінивши налаштування телефону.

1. Відкрийте верхнє меню смартфона Motorola Droid Turbo 2.

2. Тепер знайдіть і виберіть параметри USB.

3. У параметрах налаштувань USB виберіть параметр Медіапристрій (MTP).

4. Тепер перейдіть до параметрів розробника та ввімкніть налагодження USB.

Спосіб 3. Тимчасово вимкніть сторонній антивірус (якщо можливо)

Можливо, помилки під час підключення Droid Turbo 2 до комп’ютера можуть бути викликані стороннім антивірусом. Іноді, коли антивірус хибно зчитує USB як загрозу, вірус або зловмисне програмне забезпечення, він може перешкоджати підключенню до комп’ютера. Якщо проблему спричинив антивірус стороннього виробника, ви можете тимчасово вимкнути антивірус. Перегляньте посібник «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10», щоб знайти способи безпечного відключення стороннього антивіруса на вашому комп’ютері.

  Як зробити біг або поїздку приватним на Strava

Спосіб 4. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендовано)

Подібно до антивірусу, брандмауер Windows також може викликати таку саму помилку, коли помилково вважає драйвер Droid Turbo USB загрозою для комп’ютера. Проблеми з підключенням Droid Turbo 2 до комп’ютера через USB можна вирішити, вимкнувши брандмауер Windows на комп’ютері. Перегляньте посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10», щоб безпечно вимкнути брандмауер Windows на комп’ютері з Windows 10.

Спосіб 5: Підключіть USB у безпечному режимі

Якщо жоден із попередніх методів не працює, і ви все ще не можете зрозуміти, як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера; ви можете спробувати використовувати безпечний режим свого смартфона. Щоб запустити телефон у безпечному режимі, виконайте наведені нижче дії.

1. Утримуйте кнопку живлення.

2. Коли телефон вібрує перед вимкненням, натисніть кнопку зменшення гучності.

Примітка: ми показали пристрій Samsung як приклад.

3. Зачекайте, доки телефон перезавантажиться, і підключіть його до комп’ютера через USB.

  Виправте проблему повноекранного дозволу в NieR

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому на Droid Turbo 2 виникає помилка підключення USB?

Відповідь Як правило, коли комп’ютер і драйвери Motorola Droid Turbo 2 конфліктують зі своїми конфігураціями, може виникнути помилка. Ця помилка може перешкодити підключенню Droid Turbo 2 до комп’ютера.

Q2. Чи є Droid Turbo 2 хорошим смартфоном?

Відповідь Droid Turbo 2 — це смартфон, розроблений і виготовлений компанією Motorola. Телефон вперше був представлений у 2015 році та має одні з найкращих функцій. Смартфон має 21-мегапіксельну основну камеру і 3 ГБ оперативної пам’яті.

Q3. Чи можу я вирішити проблеми з USB для Droid Turbo 2?

Відповідь Так, ви можете спробувати кілька методів, щоб вирішити проблеми з підключенням USB за допомогою Droid Turbo. Більшість користувачів змогли вирішити проблему, оновивши драйвери комп’ютера.

***

Сподіваємось, цей посібник був для вас корисним і ви змогли знайти відповідь на питання, як підключити свій Droid Turbo 2 до комп’ютера. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, пишіть їх у розділі коментарів.