Як підключитися до VPN на iPhone 8 і iPhone 8 Plus

Відмова від відповідальності: деякі сторінки цього сайту можуть містити партнерське посилання. Це жодним чином не впливає на нашу редакцію.

Якщо ви хочете знати, як підключитися до VPN з iPhone 8 або iPhone 8 Plus, нижче ми пояснимо, як це зробити легко. Основна причина, по якій ви хочете підключитися до VPN або віртуальної приватної мережі на iPhone 8 або iPhone 8 Plus, полягає в тому, щоб забезпечити безпечне та приватне з’єднання під час спілкування замість використання загальнодоступної мережі, яка ставить під загрозу дані та інформацію під час використання публічна мережа.

Іншою причиною, по якій ви можете підключитися до VPN на iOS, є те, що з міркувань безпеки вам може знадобитися налаштувати VPN для доступу або надсилання робочих листів на вашому iOS iPhone 8 або iPhone 8 Plus. Вам потрібно буде налаштувати віртуальну приватну мережу на iOS, щоб увесь вміст і дані, що надходять і виходять з вашого пристрою iOS, були безпечними. VPN працює через Wi-Fi і підключення до стільникової мережі даних.

  5 найкращих VPN для криптоторгівлі

Сьогодні існує багато послуг VPN. Ви можете використовувати безкоштовний або платний. Ми в Alphr часто використовуємо ExpressVPN, оскільки він надійний, простий у використанні та широко доступний. Хоча наші інструкції можуть дещо відрізнятися залежно від того, який VPN ви використовуєте, усі вони дуже схожі на iPhone 8 і 8 Plus.

Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

Як налаштувати VPN на iPhone 8 або iPhone 8 Plus

Більшість VPN мають спеціальну програму, доступну в Apple App Store. Якщо ваш iPhone не підтримує застосування служби VPN, яку ви використовуєте, пропустіть, і ми покажемо вам, як налаштувати VPN вручну.

Налаштуйте свою VPN за допомогою спеціальної програми

Припускаючи, що у вашому VPN є призначена програма, завантажте її з App Store і виконайте такі дії:

 • Увійдіть у свій VPN і виконайте кроки перевірки.
 • Додаток має провести вас через серію спливаючих вікон. Торкніться Дозволити, коли попросять налаштувати VPN.
 • Після того, як ви завершите прийняття спливаючих вікон сповіщень; Ви можете легко активувати VPN на своєму iPhone, торкнувшись значка живлення.
 •   NordVPN як отримати безкоштовно (перевірено Квітень 2024)

  Тепер ваш VPN налаштований і готовий до використання на вашому iPhone.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Налаштуйте VPN вручну на iOS для iPhone 8 та iPhone 8 Plus

  Якщо ви хочете налаштувати VPN вручну на своєму iPhone,

 • Перейдіть до Налаштувань, потім до Загальних і, нарешті, перейдіть до VPN.
 • Після цього «Додати конфігурацію VPN»
 • Введіть інформацію про сервер VPN. Примітка. Цю інформацію можна отримати на сторінці облікового запису VPN, на сторінці налаштування вручну або у системного адміністратора.
 • Далі введіть своє ім’я користувача та пароль. Потім торкніться Готово вгорі.
 • Тепер ви побачите VPN у налаштуваннях вашого пристрою. Ви можете змінити розташування та сервер тут.
 • Ви також можете переглянути посібник зі сторінки підтримки Apple, щоб дізнатися, яку конфігурацію використовувати під час налаштування VPN на iOS для iPhone, iPad або iPod Touch.

    Найкращі розширення VPN для Chrome [2022]

  Увімкніть або вимкніть VPN

  Після того, як ви налаштували віртуальну приватну мережу на iOS, у вас є можливість увімкнути або вимкнути VPN на сторінці налаштувань вашого пристрою Apple. Коли ви підключаєтеся за допомогою VPN, у рядку стану з’являється значок VPN.

  Обмежена пропозиція: 3 місяці БЕЗКОШТОВНО!

  Якщо ви налаштували VPN на iOS з кількома конфігураціями, ви можете легко перемикати конфігурації на своєму iPhone, iPad або iPod Touch, перейшовши в Налаштування > Загальні > VPN та перемикаючись між конфігураціями VPN.

  Отримайте допомогу щодо налаштування VPN на iOS:

  Якщо у вас виникли проблеми під час налаштування віртуальної приватної мережі на iOS або ви не можете підключитися до своєї VPN, або якщо ви бачите сповіщення про те, що «Спільний секрет відсутній», ваші налаштування VPN можуть бути неправильними або неповними. Якщо у вас виникли запитання щодо ваших налаштувань VPN або вашого спільного секретного ключа, зверніться до адміністратора мережі чи відділу ІТ.

  Щоб дізнатися більше про VPN, зв’яжіться зі службою підтримки iPhone Business, відвідайте сторінку ІТ iOS або бібліотеку розробників Apple iOS.