Як підключитися до мережі WiFi за допомогою WPS на Android

| | 0 Comments| 1:44 AM
Categories:

Підключення до мережі WiFi зазвичай передбачає вибір мережі зі списку доступних мереж і введення пароля для неї. Ось як це працює на телефонах, планшетах і настільних комп’ютерах. Існують пристрої, які не підпадають під ці категорії, але, тим не менш, потребують підключення до мережі WiFi. Для цих пристроїв існує щось під назвою WPS, тобто Wi-Fi Protected Setup. WPS в основному призначений для пристроїв, які не можуть ввести пароль, але ви також можете використовувати WPS на Android для підключення до мережі Wi-Fi.

WPS на Android

На момент написання статті поточною версією Android є Android 7, яка підтримує WPS. Ходять чутки, що його можуть видалити в наступній версії Android, тобто Android 8.

  Grammar Nazi допомагає вивчити правильну англійську під час читання [Android]

Відкрийте програму Налаштування та торкніться Мережа та Інтернет. На екрані Мережа та Інтернет торкніться WiFi. На екрані Wi-Fi ви побачите параметр Wi-Fi. Торкніться його. Екран налаштувань Wi-Fi має два параметри WPS; Кнопка WPS і введення PIN-коду WPS.

Якщо у вашому маршрутизаторі є кнопка WPS, вам потрібно буде торкнутися опції кнопки WPS. Торкніться кнопки WPS на роутері, а потім торкніться цієї опції на телефоні Android, щоб підключитися до мережі.

Якщо на вашому маршрутизаторі немає кнопки WPS, а функція ввімкнена за допомогою PIN-коду, вам потрібно торкнутися параметра WPS Pin Entry.

Зазвичай вам потрібно спочатку натиснути кнопку WPS на своєму маршрутизаторі, однак, як тільки ви торкнетеся опції WPS на своєму телефоні Android, це дає вам невелике вікно часу, щоб натиснути кнопку на маршрутизаторі, щоб встановити з’єднання.

  Встановіть таймер, щоб вимкнути пристрій і вимкнути музику [Android]

Коли ви торкнетеся опції WPS Pin Entry, Android надасть вам восьмизначний PIN-код. Цей PIN-код потрібно додати до панелі керування/адміністратора вашого маршрутизатора. Це означає, що вам знадобиться доступ до пристрою, переважно комп’ютера, який уже під’єднано до мережі WiFi, щоб ви могли ввести PIN-код. Як і кнопка WPS, у вас є невеликий проміжок часу, протягом якого ви повинні ввести PIN-код на панелі адміністратора вашого маршрутизатора.

Само собою зрозуміло, що якщо вам потрібно використовувати PIN-код для підключення до мережі WiFi, то для підключення краще просто використовувати мережевий SSID і метод пароля. Кнопка WPS швидша та зручніша, але метод PIN-коду точно ні.

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Слід зазначити, що WPS не вважається безпечним, тому, якщо ви не використовуєте його для підключення пристроїв, краще вимкнути його на своєму маршрутизаторі.