techukraine.net Linux,Windows Як підключитися до віддалених комп’ютерів Windows на Linux за допомогою Remmina

Як підключитися до віддалених комп’ютерів Windows на Linux за допомогою Remmina

| | 0 Comments| 3:47 AM
Categories:

Remmina — це інструмент підключення до віддаленого робочого столу для робочого столу Linux. Програма підтримує багато різних протоколів мережевого підключення (RDP, VNC, SPICE, NX, XDMCP і SSH) із простим у використанні інтерфейсом.

У цьому посібнику ми розглянемо, як налаштувати підключення RDP до Windows на робочому столі Linux.

Перш ніж ми почнемо

Remmina не може підключатися до віддалених комп’ютерів Windows за допомогою протоколу віддаленого робочого столу, якщо його не ввімкнути на комп’ютері з Windows заздалегідь. Перейдіть до ПК з Windows, до якого ви хочете віддалено підключитися, і дозвольте йому приймати віддалені підключення.

Потрібна допомога з налаштування RDP на комп’ютері з Windows? Microsoft захищає вас! Ознайомтеся з цим інформативним, покроковим посібником як увімкнути віддалений робочий стіл і підключення RDP.

Встановіть Remmina на Linux

Remmina часто є програмою віддаленого робочого столу за замовчуванням у багатьох дистрибутивах Linux через те, скільки протоколів вона підтримує. З огляду на це, не кожна ОС налаштована за замовчуванням, тому нам потрібно розглянути, як налаштувати програму, перш ніж продовжити роботу з посібником.

Щоб інсталювати програму віддаленого робочого столу Remmina на ПК з Linux, запустіть термінал і дотримуйтесь інструкцій, які відповідають ОС, яку ви використовуєте.

  Як транслювати ігри Steam на робочий стіл Linux

Ubuntu

Вам потрібно запустити Remmina на ПК з Ubuntu? Знайдіть «Remmina» в центрі програмного забезпечення Ubuntu і натисніть «Встановити». Або введіть команду терміналу нижче.

sudo apt install remmina

Debian

Програма віддаленого робочого столу Remmina доступна в Debian і може бути встановлена ​​за допомогою команди Apt-get. Майте на увазі, що версія, доступна в джерелах програмного забезпечення Debian, швидше за все, застаріла.

Примітка. Якщо вам потрібна найновіша версія, дотримуйтесь нашого посібника, як отримати новіше програмне забезпечення на Debian Linux.

sudo apt-get install remmina

Arch Linux

Remmina доступна в репо програмного забезпечення «Спільнота» на Arch Linux. Якщо у вас не ввімкнено це джерело програмного забезпечення, виконайте наступне.

Крок 1. Відкрийте файл pacman.conf у текстовому редакторі Nano.

sudo nano /etc/pacman.conf

Крок 2: Прокрутіть файл Pacman.conf і знайдіть «Спільнота». Видаліть символ # перед ним. Не забудьте також видалити символ # з двох рядків безпосередньо під ним.

Крок 3. Збережіть зміни за допомогою комбінації клавіатури Ctrl + O.

Крок 4. Вийдіть із Nano, натиснувши Ctrl + X, і поверніться до інтерфейсу командного рядка терміналу.

Крок 5: За допомогою команди Pacman повторно синхронізуйте свій комп’ютер з джерелами програмного забезпечення Arch Linux та налаштуйте «Спільнота».

sudo pacman -Syy

Крок 6: Встановіть програму Remmina для віддаленого робочого столу за допомогою Pacman.

sudo pacman -S remmina

Fedora

Remmina легко доступна для користувачів Fedora Linux і відносно оновлена ​​завдяки тому, як часто Fedora оновлює пакунки у своєму сховищі програмного забезпечення.

  Як встановити віртуальну машину Windows 10 VirtualBox на macOS

Щоб встановити програму на ПК Fedora, скористайтеся інструментом пакету DNF.

sudo dnf install remmina -y

OpenSUSE

Щоб отримати програму підключення до віддаленого робочого столу Remmina на OpenSUSE, ви повинні використовувати команду Zypper.

Майте на увазі, що оскільки існує кілька різних випусків OpenSUSE, новизна Remmina може відрізнятися.

sudo zypper install remmina

Примітка. Якщо вам потрібна остання та найкраща версія програми віддаленого робочого столу Remmina, спробуйте натомість інструкції Flatpak або Snap.

Flatpak

Remmina доступна на Flathub у форматі Flatpak. Щоб його встановити, спочатку потрібно налаштувати середовище виконання Flatpak на вашому ПК. Дотримуйтесь нашого посібника на цю тему, щоб дізнатися більше.

Після того, як у вас запрацює середовище виконання Flatpak, введіть наступні команди, щоб налаштувати Remmina.

flatpak remote-add --if-not-exists flathub https://flathub.org/repo/flathub.flatpakrepo

flatpak install flathub org.remmina.Remmina

flatpak run org.remmina.Remmina

Пакет Snap

Додаток Remmina підтримує пакети Snap.

Якщо ви хочете використовувати версію Remmina для Snap, дотримуйтесь нашого посібника, щоб дізнатися, як налаштувати Snaps на вашому ПК. Потім введіть команду нижче, щоб вона працювала.

sudo snap install remmina

Підключіться до віддаленого ПК з Windows

Відкрийте програму Remmina. Коли воно відкриється, подивіться у верхній частині вікна, щоб побачити спадне меню.

  Як переглянути липкі нотатки Windows 10 в Інтернеті та Android

Натисніть спадне меню та змініть його на RDP. Потім знайдіть знак + і клацніть його, щоб відкрити вікно підключення. Потім виконайте наведені нижче дії, щоб налаштувати підключення до Windows.

Крок 1: Натисніть на вкладку «Основні».

Крок 2: Знайдіть «Сервер» і введіть ім’я віддаленого ПК з Windows.

Не знаєте, як знайти ім’я віддаленого ПК з Windows? Ця відповідь на Microsoft.com має допомогти.

Крок 3: Натисніть «Ім’я користувача» та введіть віддалене ім’я користувача для ПК з Windows. Потім натисніть «Пароль користувача» та введіть пароль облікового запису в поле.

Крок 4: Знайдіть текстове поле «Домен» і напишіть у «РОБОЧА ГРУПА».

Крок 5: Знайдіть спадне меню «Глибина кольору» та змініть його на «Істинний колір (32 bpp)».

Крок 6. Натисніть «Зберегти та підключитися», щоб зберегти новий профіль та увійти в Windows через протокол Microsoft RDP.