Як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier

Frontier communication є телекомунікаційним постачальником у США з більш ніж 3 мільйонами клієнтів, які проживають у міських, сільських та приміських населених пунктах. Якщо ви нещодавно придбали маршрутизатор Frontier і думаєте, як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier, або хочете дізнатися більше про кнопку WPS на маршрутизаторі Frontier, ви потрапили в потрібне місце. Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо корисний посібник, який навчити вас підключатися до бездротового модему або маршрутизатора Frontier.

Як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier

Щоб підключитися до вашого бездротового модему Frontier, ви повинні знати свою модель маршрутизатора з ім’ям користувача та паролем. Продовжуйте читати цю статтю до кінця, щоб знайти ці речі та підключитися до свого маршрутизатора Frontier.

Примітка: перед виконанням кроків, згаданих у цій статті, ви повинні бути підключені до вашого маршрутизатора Frontier. Наведені нижче кроки виконуються для іншого маршрутизатора. Виконайте те ж саме для бездротового маршрутизатора Frontier.

Чи всі маршрутизатори мають кнопку WPS?

Так, на всіх маршрутизаторах є кнопка WPS. У рідкісних випадках, якщо WPS недоступний як апаратна кнопка, опція для нього буде доступна на веб-сторінці або в додатку, оскільки це робить підключення між пристроями зручним і безпроблемним.

Чи є у маршрутизатора Frontier Arris кнопка WPS?

Так, на маршрутизаторі Frontier Arris є кнопка WPS.

Де знаходиться кнопка WPS на Frontier Arris Router?

Кнопка WPS на маршрутизаторі Frontier розташована на задній або верхній частині маршрутизатора, залежно від моделі, яку ви використовуєте. Продовжуйте читати статтю, щоб дізнатися, як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier.

  Як клонувати репозиторій GitHub

Що відбувається, коли ви натискаєте кнопку WPS на маршрутизаторі?

Коли ви натискаєте кнопку WPS на маршрутизаторі, це дозволяє маршрутизатору виявляти нові пристрої. Це в основному спрощує процес підключення між вашим маршрутизатором та іншими пристроями.

Чи є кнопка WPS така ж, як і скидання?

Ні, кнопка WPS не те саме, що кнопка скидання на маршрутизаторах Wi-Fi. Однак у деяких моделях для WPS і скидання може бути призначена загальна кнопка. У таких випадках потрібно натиснути і утримувати кнопку WPS протягом 6–10 секунд, щоб скинути Wi-Fi-роутер.

Як підключитися до мого бездротового маршрутизатора Frontier?

Щоб підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier через Інтернет, вам потрібно увійти у свій обліковий запис бездротової мережі Frontier. Ви можете зробити це легко, виконавши такі дії:

1. Введіть Chrome у рядку пошуку Windows і натисніть клавішу Enter на клавіатурі.

2. Введіть 192.168.1.1 у рядку пошуку, як показано.

3. Введіть ім’я користувача та пароль і натисніть опцію Вхід.

Як увійти в Frontier FiOS?

Дізнавшись, як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier, виконайте наведені нижче кроки, щоб увійти у свій Frontier FiOS.

1. Відкрийте браузер, як це було зроблено раніше, і перейдіть до 192.168.1.1.

Примітка. Якщо екран входу не з’являється, спробуйте скористатися такими IP-адресами:

  Як використовувати режим «Картинка в картинці» Chrome для відтворення локальних відео

2. Введіть своє ім’я користувача та пароль із наступного:

Примітка. Використовуйте наступні облікові дані для входу, якщо у вас немає наклейки з даними для входу на маршрутизаторі.

Модель Frontier Router
Ім’я користувача
Пароль
Actiontec F2250
адмін
адмін
Actiontec GT784WNV
адмін
пароль
Actiontec WR424 (E, F та I)
адмін
пароль або пароль1

3. Натисніть Вхід після введення деталей.

Чому я не можу підключитися до свого Frontier Wi-Fi?

Якщо ви не можете підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier, причиною цього може бути:

  • У вашому районі відключення електроенергії
  • Проблеми з конфігурацією можуть спричинити цю проблему відключення.

  • Причиною також можуть бути обірвані або ослаблені кабелі та роз’єми роутера.

Однак, якщо вам нічого з перерахованого вище не підходить, ви можете звернутися до служби підтримки Frontier.

Як увімкнути WPS на своєму Frontier Router?

Щоб увімкнути WPS на принтері Canon або на прикордонному маршрутизаторі, натисніть кнопку WPS, розташовану на задній або верхній частині маршрутизатора. Але щоб увімкнути WPS вручну, вам потрібно підключитися до налаштувань бездротового маршрутизатора або модему Frontier. Ви можете зробити це за допомогою наступних кроків:

1. Введіть Chrome у рядку пошуку Windows і натисніть клавішу Enter на клавіатурі.

Примітка. Ви можете використовувати будь-який інший браузер на робочому столі, щоб виконати наведені нижче дії.

2. Введіть 192.168.1.1 у рядку пошуку, як показано.

3. Введіть ім’я користувача та пароль і натисніть опцію Вхід.

4. Знайдіть параметр WPS у меню Налаштування.

5. Натисніть на опцію Увімкнути параметр WPS.

Як знайти PIN-код WPS?

PIN-код WPS зазвичай присутній на самому маршрутизаторі. Але якщо ви не можете знайти його, вам доведеться шукати його в налаштуваннях на веб-сторінці, виконавши такі дії:

1. У своєму браузері перейдіть на сторінку http://192.168.1.1.

2. Увійдіть, використовуючи своє ім’я користувача та пароль, щоб підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier.

3. Натисніть на опцію WPS на лівій панелі, і ви введете PIN-код WPS в одному з розділів, як показано нижче.

Де я можу знайти SSID?

SSID означає ідентифікатор набору послуг і також відомий як ім’я мережі. Ви можете легко знайти SSID на маршрутизаторі, оскільки більшість маршрутизаторів мають наклейку зверху або знизу, що містить назву мережі. Якщо SSID недоступний на самому роутері, ви можете знайти його в налаштуваннях Wi-Fi.

Де знаходиться кнопка WPS на моєму маршрутизаторі Verizon?

Кнопка WPS розташована на передній панелі маршрутизатора Verizon. Щоб активувати його, потрібно натиснути на нього не менше двох секунд. Це розпочне налаштування захищеного Wi-Fi, і ви зможете підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як підключитися до бездротового маршрутизатора або модему Frontier. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як зробити фотоколаж на Mac