Як публікувати тривалі відео в Instagram

Categories:

Instagram набирає популярності з моменту свого дебюту в 2010 році і став однією з найпопулярніших соціальних мереж у світі. Користувачам, як правило, подобається зосередженість Instagram на спілкуванні за допомогою фотографій і відео. Не кажучи вже про те, що додаток ідеально оптимізовано для мобільних пристроїв, що робить його ідеальною платформою соціальних мереж для сучасного віку технологій. Ще ніколи не було простіше робити високоякісні фотографії та ділитися ними.

Instagram поступово додає додаткові функції, оскільки користувачі вимагають все більше і більше способів спілкування з друзями та підписниками. Однак Instagram продовжує накладати обмеження на ті самі функції, вимагаючи від користувачів стрибати через обручі для досягнення своїх цілей.

Тривалість відео в Instagram

З появою відео в Instagram користувачі можуть знімати відео, ділитися ними у своєму обліковому записі або через прямі повідомлення та публікувати їх у своїй історії. Однак ці відео мають часові обмеження.

Користувачі можуть публікувати відео від 3 секунд до однієї хвилини в своїй стрічці Instagram. Instagram Stories (більш постійні відео, які з’являються у вашому профілі) можуть тривати 15 секунд. Відео в прямому ефірі та відео «IGTV» можуть тривати до 60 хвилин. тривати протягом 15 або 30 секунд.

Звичайно, це може дратувати, коли ви хочете поділитися чимось, що не вписується в ці часові обмеження.

Отже, як обійти обмежену функціональність Instagram, щоб публікувати довші відео? Є кілька способів розмістити ваші довші відео в Instagram там, де їм належить!

Не витрачаючи більше часу, давайте подивимося, як публікувати довші відео в Instagram.

Спосіб перший: кілька кліпів

Найпростіший спосіб обійти це – просто опублікувати своє відео поетапно.

  Як побачити активність вашого підписника в Instagram

Виберіть опцію «Вибрати кілька».

Скажімо, у вас є 1-хвилинне відео, яке ви хотіли б додати до своєї історії в Instagram, але не можете, оскільки історії в Instagram дозволяють публікувати лише 15-секундні відео.

Коли ви виберете це відео для обміну, воно буде автоматично обрізано до перших 15 секунд. Якщо ви не хочете знищити своє відео, ви захочете трохи відредагувати своє відео, перш ніж завантажувати його в Stories.

Використовуйте функції редагування відео вашого телефону, щоб обрізати відео на 15 секунд. Незабаром ваше 1-хвилинне відео буде обрізано до чотирьох 15-секундних кліпів, які ви можете легко завантажити в Instagram.

Далі настав час поділитися цією серією кліпів в Instagram. Зробіть це старомодним способом, а не безпосередньо в Stories, щоб переконатися, що кліпи розташовані в правильному порядку. Ось як опублікувати кліп в Instagram:

Торкніться +, щоб додати зображення та відео зі своєї камери.

Торкніться опції, щоб додати кілька частин вмісту разом.

Виберіть потрібні кліпи по порядку.

Торкніться Далі.

Відредагуйте кліпи на свій смак і торкніться Далі.

Додайте підпис і місце розташування.

Торкніться опції Поділитися.

Це дозволить поділитися відео у вашій звичайній стрічці Instagram, а звідти ним можна поділитися у вашій історії. Це може здатися непотрібним, оскільки ваш канал може публікувати цілу хвилину, але немає способу редагувати та з’єднувати відеокліпи, якщо ви обійдете канал і поділитеся безпосередньо у своїй історії.

Коли хтось піде, щоб переглянути вашу історію, вони побачать, як вони запускаються в тому порядку, в якому ви їх опублікували. Це не буде ідеально безпроблемним, але буде близьким до розповіді, яку ви хотіли. Ви також можете змінити порядок кліпів, якщо хочете зайнятися імпровізованим редагуванням відео в Instagram.

Спосіб другий: скористайтеся програмою

Наведений вище метод звучить трохи складно та громіздко? Якщо так, то на ринку є кілька програм, які ефективно виконуватимуть те саме; тільки вони полегшують вам життя.

Continual для Instagram для iPhone

Якщо ви користуєтеся iPhone, подумайте про 7,99 доларів США Постійно для Instagram. Ця програма автоматично обрізає ваші довші відео на 15-секундні кроки, щоб поділитися ними у вашій історії. Потім ви можете завантажити кліпи разом або окремо.

  Як переглядати історії Instagram без облікового запису

Якщо ви шукаєте спосіб вирізати та завантажувати довгі відео в Instagram, це не стане простіше.

StorySplitter для iPhone

Можливо, 7,99 доларів США – це занадто багато, щоб поділитися довшими відео. Якщо ви не можете обґрунтувати ціну за попередній додаток, StorySplitter безкоштовний для користувачів iOS (.99 для преміальної версії). Він робить те ж саме, розбиваючи відео на 15-секундні кліпи.

Однак, на відміну від Continual для Instagram, він не дозволяє публікувати відео в альбомному форматі, і, якщо ви не звернетеся до преміум-версії, він додасть водяні знаки на ваші зображення. Тим не менш, для безкоштовного додатка він повинен виконувати роботу.

CutStory для iPhone

Нарешті, є CutStory для iOS. Це дуже схоже на Story Splitter; тільки це не зарезервовано лише для Instagram. CutStory дозволяє готувати та публікувати відео на Facebook і WhatsApp. За допомогою CutStory ви можете автоматично обрізати відео до кліків правильного розміру для вибраної програми або обрізати його до будь-якої довжини.

Story Cutter – Android

Не користувач iPhone? Не проблема. Існує багато подібних програм для Android, які дозволяють легко обрізати відео для Instagram.

Story Cutter — популярний додаток що дозволяє нарізати відео до будь-якої довжини кліпу. По суті, ви визначаєте довжину сегмента, і програма обрізає відео за вас. Це робить його ідеальним для більшої кількості платформ соціальних мереж, ніж просто Instagram, оскільки всі вони мають власні обмеження довжини.

Спосіб третій: перейти в ефір

Єдиним істотним недоліком двох згаданих вище методів є те, що ваші відео не будуть безперервними. Хоча Instagram Stories відтворюватиме їх у порядку автоматично, вони можуть виглядати м’яко поривчастими, коли закінчується один кліп, а починається інший. Якщо ви хочете, щоб ваше відео було цілісним, спробуйте спочатку зробити це в прямому ефірі.

Живі відео в Instagram можуть тривати до години. А з останніми оновленнями їх можна публікувати у вашій історії, де вони доступні 24 години. Звичайно, це не дозволить вам опублікувати відео у вашій звичайній колекції Instagram. Нею можна поділитися в Stories лише після завершення. Однак це краще, ніж нічого, і ви завжди можете зберегти його на телефоні або на робочому столі для подальшого редагування.

  Як видалити пропозиції в Instagram

Якщо у вас є програма IGTV (доступна безкоштовно на Магазин додатків і Google Play Store) ви можете створити чудове 60-хвилинне відео. Майте на увазі, що ваша стрічка новин показуватиме лише короткий попередній перегляд ваших відео IGTV.

Питання що часто задаються

У цьому розділі ми маємо відповіді на деякі з ваших поширених запитань.

Чи можу я поставити посилання на своє відео?

Коли ви створюєте публікацію, ви завжди можете сказати «Посилання в біографії» і направити людей на свій канал YouTube, на веб-сайт або в будь-яке місце, де поширюється ваше відео. Instagram не дозволяє користувачам додавати посилання на свої публікації завдяки своєму протоколу блокування спаму.

Що таке барабани Instagram?

Катушки Instagram — це відеокліпи з можливістю тривалості до 15 секунд. Ці дуже настроювані та розважальні кліпи можуть містити відео або зображення, а користувачі можуть додавати музику, наклейки тощо. Ролики Instagram часто порівнюють з відео TikTok.

На жаль, немає способу продовжити тривалість барабанів за межі 15-секундного часу. Але ви можете додати кілька відео на свій Reel.

Якщо ви хочете додати кілька відео, все, що вам потрібно зробити, це записати або завантажити перший розділ вашого кліпу, а потім скористайтеся меню ліворуч і натисніть Вирівняти. На цьому новому екрані ви можете додавати вміст, якщо він не перевищує встановлений час.

Останні думки

Instagram неймовірно популярний неспроста — це чудова платформа для фотографування та обміну фотографіями та відео з вашими підписниками. Однак, коли ви хочете завантажити відео довше однієї хвилини, обмеження в часі Instagram можуть розчарувати.

Якщо вам потрібно опублікувати своє відео у своїй стрічці Instagram, краще приділити час і зробити його якомога ефективнішим. Упакувати привабливе, якісне та захоплююче відео в 15 секунд непросто, але це, безперечно, можливо.