Як пропустити інсайдерські збірки Windows 10

| | 0 Comments| 3:35 PM
Categories:

Нелегко приєднатися до кільця Skip Ahead, який отримує новіші конструкції порівняно з Fast Ring. Слоти відкриваються без будь-якого попередження і швидко закриваються. Отримати збірку Skip Ahead непросто, навіть якщо ви не завантажуєте її безпосередньо через Windows Update. Однак немає способу потрапити в кільце Skip Ahead, але якщо ви хочете трохи налаштувати реєстр Windows, ви отримаєте інсайдерські збірки Skip Ahead Windows 10 через оновлення Windows.

Вам потрібен ПК, на якому вже встановлено інсайдерську збірку. Не має значення, на швидкому чи повільному дзвінку, але ви не повинні бути на каналі розблокування. Ви також повинні ввійти у свій обліковий запис Microsoft, і цей обліковий запис має бути зареєстровано в програмі Insider. Нарешті, оскільки ви збираєтеся редагувати реєстр, переконайтеся, що у вас є права адміністратора на систему.

  Як зупинити Windows 10 від повторного відкриття попередніх програм після перезавантаження ПК

Пропустити Windows 10

Відкрийте реєстр Windows, ввівши regedit у діалоговому вікні запуску. Підтвердьте, що ви хочете дозволити програмі вносити зміни в систему, коли на екрані з’явиться підказка.

У реєстрі є близько чотирьох значень, які потрібно змінити. Для перших двох змін перейдіть до наступного місця в реєстрі Windows.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsSelfHostUISelection

Тут знайдіть рядок під назвою «UIContentType». Двічі клацніть його та встановіть значення «Пропустити». Далі знайдіть рядок під назвою «UIRing» і встановіть для нього значення «WIF».

Тепер перейдіть до наступного місця в реєстрі Windows;

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsSelfHostApplicability

Тут знайдіть рядок з назвою «ContentType» і встановіть для нього значення «Пропустити». Далі знайдіть рядок під назвою «Кільце» і встановіть для нього значення «Пропустити». Ось і все. Для більшої міри перезавантажте систему.

  Як виправити помилки налаштування Windows 10 «Що потребує вашої уваги».

Завантажити Build

Після перезавантаження системи відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Оновлення та безпека». Тут перевірте наявність оновлення Windows. Якщо для користувачів на Skip Ahead буде доступна нова збірка, вона почне завантажуватися.

Слід зазначити, що деякі основні функції в збірках Skip Ahead підлягають тестуванню A/B, тому простого отримання ISO буде недостатньо, щоб отримати доступ до них. Ви можете їх бачити, а можете не бачити. Цілком можливо, що після встановлення збірки Skip Ahead параметри реєстру повернуться до тих для повільного або швидкого кільця, і в такому випадку вам потрібно буде внести зміни знову.

  Отримайте меню «Пуск» Windows 7 у Windows 10 [Paid]

Щоб було зрозуміло, це не означає, що ви в рингу Skip Ahead. Це дає вам доступ лише до збірок пропуску Windows 10 Insider Builds.