Як пропустити вступ до телешоу на Netflix у вашому браузері

| | 0 Comments| 3:10 AM
Categories:

Телевізійні шоу можуть мати по-справжньому приємні початкові титри. «Гра престолів» — один із очевидних прикладів, але вступ до шоу триває більше хвилини. Ви повинні задатися питанням, скільки людей добровільно пройшли б усе, якби їм дали вибір пропустити це. Те ж саме можна сказати про будь-яке телевізійне шоу. Перші кілька разів вступ гарний, але після цього не дуже. Якщо ви заїдаєте Netflix, вступ до будь-якого шоу швидко стає втомливим. Зустрічайте Шкіпер Netflix; він може пропустити вступ до телешоу на Netflix за умови, що ви дивитеся у своєму браузері.

Netflix Skipper доступний для обох Firefox і Chrome. Це є розширення з відкритим кодом.

  PDFelement 6 Pro (огляд) – найкраща альтернатива Acrobat Reader

Пропустити вступ до телешоу

Встановіть Netflix Skipper і відкрийте Netflix. Виберіть щось для перегляду, а розширення подбає про інше. Ви на короткий час побачите сповіщення «Пропустити вступ» або «Пропустити підсумок» у відеопрогравачі, перш ніж вступ буде пропущено.

Розширення працює щоразу, і найкраще те, що воно працює для шоу зі стандартним вступом на початку кожного епізоду, а також для телешоу, у яких часто відкриті холодні програми. Ми спробували це з обома типами шоу.

Для телешоу зі стандартною початковою сценою титрів на початку ми вибираємо кримінально неточне «Правлення», а розширення щоразу пропускає вступ. На шоу з холодним відкритим ми пішли з першим епізодом «Шерлока». Розширення дозволило відтворити першу сцену з кошмаром доктора Ватсона тощо, а коли почалося вступ, воно повністю пропущено.

  Як редагувати повідомлення в WeChat

Розширення не тільки пропускає вступ, але й підсумок попереднього епізоду, який, знову ж таки, якщо ви байдуєте на Netflix, вам насправді не потрібен.

Microsoft Edge

Це розширення необхідно розробити для Edge. Він чудовий у своїй справі, але Edge — єдиний браузер, який може відтворювати Netflix у форматі HD, тому шкода, що Netflix Skipper для нього недоступний. Звичайно, Edge зараз не дуже популярний браузер, і є сенс, що більшість розробників просто ігнорують його, але це дуже специфічний випадок. Розширення, про яке йде мова, призначене для Netflix і Edge, оскільки браузер має перевагу перед іншими браузерами, коли справа доходить до цієї конкретної служби.

  Як перенести знімки екрана Nintendo Switch на смартфон бездротовим способом

Ми не можемо побажати, щоб це була функція в додатку Netflix, з огляду на те, що заставки телевізійних шоу не є тим, що творці контенту хочуть, щоб ви пропускали. Натомість це розширення має зробити трюк.