Як прокручувати YouTube під час перегляду відео на весь екран

| | 0 Comments| 4:09 PM
Categories:

Ви можете дивитися відео YouTube у повноекранному режимі. Цей режим був частиною YouTube протягом тривалого часу. Він не новий, хоча протягом багатьох років до нього було додано багато нових режимів перегляду. Є чудовий режим театру, міні-плеєр, а також новий режим «картинка в картинці». Якщо ви віддаєте перевагу перегляду відео на весь екран, вам доведеться вийти з нього, щоб відтворити відео, або поставити лайк відео тощо. Тепер YouTube додав функцію, яка дозволяє прокручувати YouTube під час перегляду відео на весь екран. Це важко помітити, і, схоже, це працює, лише якщо ви ввійшли на YouTube.

Прокрутіть YouTube на весь екран

Відвідайте YouTube і переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Google. Ви можете спробувати це, не входячи в обліковий запис, але згідно з нашими тестами це не працює, коли ви вийшли.

  Створюйте зображення GIF за допомогою YouTube і додавайте до них текст

Виберіть відео для відтворення та перейдіть у повноекранний режим. Переконайтеся, що ви використовуєте елементи керування на відеопрогравачі, щоб увійти в повноекранний режим. Не використовуйте клавішу F11 для переходу на повний екран. Перейшовши в повноекранний режим, подивіться під панель пошуку. Якщо під рядком пошуку є стрілка, функція прокручування працюватиме.

Прокрутіть вниз за допомогою коліщатка миші або сенсорної панелі, і ви зможете прокрутити вниз. Під відео з’явиться розділ із запропонованими відео та коментарями, а зверху з’явиться рядок пошуку. Ви можете використовувати рядок пошуку, щоб знайти інше відео для перегляду.

Якщо ви прокрутите назад, ви зможете продовжити перегляд відео в повноекранному режимі. Відео не призупиняється, коли ви прокручуєте вниз, однак само собою зрозуміло, що якщо ви шукаєте інше відео, поточне відео зупиниться.

  YouTuber додає параметри фонового відтворення та завантаження до програми YouTube [Jailbreak]

Схоже, що ця нова функція була розгорнута тихо. Якщо ви дивитеся відео YouTube у повноекранному режимі на своєму телефоні, ви могли помітити ту саму кнопку зі стрілкою внизу відео. У програмах YouTube ця кнопка показує додаткові/пропоновані відео для перегляду. Якщо користувачі помічають стрілку на настільній повноекранній версії та пов’язують її зі стрілкою в програмах YouTube, вони, швидше за все, подумають, що натиснувши її, відкриються запропоновані відео.

Для настільних комп’ютерів ця функція може не бути великою новиною, але якщо у вас є планшет, наприклад планшет Surface, дивитися YouTube у повноекранному режимі буде набагато легше.

  Як надіслати повідомлення на YouTube