Як продати свій ноутбук, телефон або планшет за найвищий долар

| | 0 Comments| 8:49 AM
Categories:

Отже, ви вирішили перетворити цю стару електроніку на готівку. Але якщо ви намагаєтеся перетворити старий телефон або ноутбук у великі гроші, вам доведеться трохи змастити лікті.

Якщо ви хочете грошей, продайте їх самі

Якщо ви хочете отримати максимальний долар за старий телефон або ноутбук, вам доведеться продати його самостійно. Це означає, що ви докладете додаткових зусиль. Так, є сайти, як-от Gazelle, які можуть виконати роботу за вас, але при цьому вони забирають товсту частину вашого прибутку.

Є багато місць, де можна перепродати свій старий пристрій, але всі вони працюють однаково. Ви розміщуєте свій товар із фотографією, описом та ціною. Деякі з цих веб-сайтів дозволяють створити загальнонаціональний або глобальний список, але більшість з них орієнтовані на локальні списки. Як правило, веб-сайти, які пропонують місцеві списки, надзвичайно прості у використанні та виконанні, але вони не завжди підходять для максимізації прибутку.

  Шановний розробнику! Ось чому я не куплю ваш додаток

eBay – Загальнонаціональний чи глобальний. Простий у використанні.
Swappa – Як eBay, але простіше у використанні.
Amazon – По всій країні. Найкраще для як нових продуктів.
Craigslist – Місцеві
Відпусти – Місцеві
Facebook Marketplace – Місцеві
Пропозиція – Місцеві

Але ви не можете просто викинути перелік продукту з низькими зусиллями і очікувати, що ви заробите купу грошей. Ви повинні підтримувати свій список якомога чистішим, детальним і професійним. Таким чином потенційні покупці будуть витрачати гроші на ваш старий телефон або ноутбук без натяку на вагання чи хвилювання.

Подумайте про це так: ви продавець, тож ваша робота — продати свій пристрій. Завдання покупця — купувати, і він повинен виконувати цю роль так, ніби це друга натура. Якщо у покупця виникли запитання чи застереження щодо вашого оголошення, значить, ви погано продали йому свій продукт.

  Як знайти цитату, ретвіти твіту

Ви повинні переконатися, що фотографії, опис і ціна вашого продукту можуть бути привабливими та інформувати потенційних покупців. Це може бути складним і трудомістким, але ми розповімо вам крок за кроком.

Відформатуйте свої дані та перевірте, чи щось не зламано

Не продавайте телефон чи ноутбук із особистими фотографіями та інформацією для входу в Google. Це дурна ідея. Приділіть хвилинку, щоб відформатувати свій телефон, ноутбук або планшет, перш ніж продавати його. Це простий крок, і він дає вам можливість перевірити, чи працює пристрій.

Ви все ще можете продати зламаний пристрій за пристойну суму грошей, але справний пристрій завжди принесе вам більше грошей. Перевірте, чи немає нічого несправного з дисплеєм, що батарея все ще заряджатиметься та чи всі кнопки працюють. Ви можете звернутися до ремонтної майстерні, щоб усунути будь-які проблеми — чи ні. Деякі люди куплять зламану електроніку.

  Де ви повинні витрачати гроші під час створення ПК (і де не слід)

Форматування зламаного пристрою може бути складним, але це все одно важливий крок. Якщо дисплей вашого телефону зламався, подумайте про те, щоб його відремонтувати, а потім відформатувати пристрій. Ремонт підвищить цінність вашого телефону, і ви зможете стерти свої дані. Крім того, ви можете використовувати програмне забезпечення, наприклад LockWiper щоб відформатувати ваш зламаний телефон з комп’ютера.

Зробіть ваш продукт максимально новим

Немає