Як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok

Categories:

TikTok спочатку був випущений у 2017 році для iOS та Android за межами материкового Китаю. Користувачі TikTok можуть створювати різноманітні відеоролики, включаючи завдання, танцювальні програми, магічні трюки та комічні. Підтверджені облікові записи покращили видимість і певний рівень довіри в TikTok. Переваги трансляції на TikTok такі ж, як і на будь-якій іншій платформі соціальних мереж. Ви отримуєте можливість взаємодіяти зі своєю аудиторією в режимі реального часу. Люди, які користуються програмою TikTok, можуть дивитися прямі трансляції під назвою TikTok Lives, і вони часто невимушені та короткі. Але бренди часто пропонують більш організоване життя, наприклад, кулінарні шоу, інструкції з вправ або відео про продукти. Подібно до Facebook Live та Instagram Live videos, TikTok Live швидко набув популярності як канал для спілкування. Ця стаття містить покрокові інструкції щодо того, як приєднатися до чиєїсь трансляції в TikTok і надіслати запит гостя на TikTok. Ви також дізнаєтесь, як подати запит на приєднання до прямого ефіру на TikTok і приєднатися до TikTok Lives.

Як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok

15-секундний додаток для обміну відео TikTok дозволяє користувачам створювати та ділитися відео на будь-яку тему. За допомогою програми TikTok користувачі мають можливість додавати фільтри та ефекти, а також доступ до величезної колекції аудіосемплів із пісень. Програма рекламується як онлайн-спільнота для обміну відео. Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як приєднатися до чиєїсь трансляції в TikTok, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

  Як використовувати батьківський контроль TikTok

Чому я не можу приєднатися до TikTok Lives? Чому я не можу приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok?

Вам не дозволять приєднатися до TikTok Live, якщо ваш запит буде відхилено. Комусь, ймовірно, буде відхилено запит, якщо він спробує приєднатися до відео в реальному часі, представленого особою, з якою він не має зв’язку.

Вам потрібна 1000 підписників, щоб приєднатися до прямого ефіру в TikTok?

Так, вам потрібно 1000 підписників, щоб приєднатися до прямого ефіру в TikTok. Щоб користуватися функцією Live, потрібно мати принаймні 1000 підписників у додатку TikTok. Існують обхідні шляхи, як-от перетворення на бізнес-акаунт, щоб мати доступ до деяких функцій TikTok і розміщення посилання на біографію вашого профілю. Однак мінімальна вимога до підписників для облікових записів Creator і Business залишається актуальною під час використання функції Live.

Чи потрібен прямий доступ, щоб вийти в прямому ефірі в якості гостя?

Так, доступ до прямого ефіру потрібен, щоб вести прямий ефір як гость на TikTok. Ви повинні мати доступ у прямому ефірі, щоб розпочати пряму трансляцію, оскільки вам не дозволено починати пряму трансляцію як гість. Отже, вам не дозволено бути співорганізатором. Щоб приєднатися як гість, вам має бути дозволено вихідний хост підписника в прямому ефірі. Ведучий прямого ефіру може надіслати вам запрошення приєднатися як гість за допомогою кнопки в нижньому лівому куті, яка показує список відповідних гостей.

Незважаючи на те, що термін дії посилання для запрошення закінчується через 20 секунд, ви не зобов’язані дивитися пряму трансляцію в цей час. Запит гостя миттєво вмикає відеопотік запрошеного користувача після авторизації обох користувачів. Початкові хости все ще зберігатимуть адміністративний контроль над The ​​Live, але їх буде більше. Однак, щоб брати участь у прямому ефірі, ви повинні спочатку мати право на доступ до прямого ефіру, а тим більше почати його.

  Як виявити TikTok View Bot

Чому я не можу надіслати запит гостя на TikTok?

Ось деякі з причин, чому ви не можете надсилати запити гостей у TikTok:

  • Якщо у вас немає прямого доступу, ви не зможете надсилати запити гостей у TikTok.
  • Якщо вам менше 16 років, ви не зможете надсилати запити гостей у TikTok.
  • Якщо у вас менше 1000 підписників у вашому обліковому записі TikTok, ви не зможете надсилати запити гостей у TikTok.

Як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok?

Користувачам доступна можливість запитати про приєднання до трансляції. Перш ніж це зробити, важливо пам’ятати: не завжди можна приєднатися до трансляції, і користувачі Live можуть не прийняти запит від когось іншого на приєднання до їх трансляції, особливо якщо вони їх не знають. Якщо користувач бажає взяти участь у спільній трансляції, варто планувати, якщо це взагалі можливо. У такому випадку це неможливо. Імовірність того, що хтось прийме запит від іншого користувача на приєднання до їхньої прямої трансляції, підвищується, якщо вони знають про релевантність особи чи особи, яка запитує.

Виконайте наведені кроки, щоб приєднатися до чиєїсь трансляції в TikTok.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть на опцію LIVE на вкладці Home і знайдіть потрібний TikTok Live, до якого ви хочете приєднатися.

3. Потім торкніться піктограми людей поруч із полем для коментарів у нижній частині екрана.

4. Торкніться опції «Запит», щоб подати запит на приєднання до цього конкретного TikTok Live.

Ваш екран розділиться на дві частини, коли ваш запит буде прийнято. Ви успішно приєдналися до прямої трансляції.

Як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok?

Додавши функцію Live, TikTok значно підвищив інтерактивність прямого мовлення як для виконавців, так і для споживачів. Для участі в прямому ефірі ви можете дочекатися запрошення або запиту. Слід пам’ятати, що можливість приєднатися до прямої трансляції доступна, лише якщо ви отримали запрошення або якщо користувач, який веде пряму трансляцію, дозволив вам це зробити після отримання вашого запиту. Виконайте наведені вище дії, щоб приєднатися до чийогось TikTok Live у додатку.

  Як видалити червоний фільтр на TikTok

Як подати запит на приєднання до прямого ефіру в TikTok?

Тепер, коли ви знаєте, як приєднатися до чиєїсь трансляції в TikTok, дайте нам знати, як подати запит на приєднання до прямої трансляції в TikTok. Якщо вам виповнилося 16 років і ви маєте понад 1000 підписників, ви можете подати запит на приєднання до прямого ефіру. Користувачі повинні спочатку знайти пряму трансляцію, щоб приєднатися до неї. Потім торкніться піктограми людей > параметр запиту, щоб надіслати запит на приєднання до трансляції. Коли ведучий прямого ефіру прийме запит, ви негайно приєднаєтеся до прямого ефіру.

Як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok як гість?

Давайте подивимося, як приєднатися до чиєїсь трансляції в TikTok як гість.

1. Запустіть програму TikTok і торкніться опції LIVE на вкладці Home.

2. Потім знайдіть потрібний TikTok Live, до якого ви хочете приєднатися.

3. Торкніться піктограми людей поруч із полем для коментарів.

4. Нарешті, торкніться опції «Запит», щоб подати запит на приєднання до конкретного прямого ефіру.

Після того як запит буде прийнято, ви успішно приєднаєтесь до цього TikTok Live.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як приєднатися до чиєїсь прямої трансляції в TikTok, і докладні кроки вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.