Як приєднатися до товариства Менса з високим IQ: посібник

| | 0 Comments| 1:13 PM
Categories:

Людям подобається спілкуватися з однодумцями, тому що вони люблять розмову з іншою людиною, яка відповідає їх стандартам мислення, і з цією ідеєю створюються організації.

В організації люди з однаковими стандартами краще взаємодіють один з одним, і сьогодні ми поговоримо про відому організацію Mensa.

Якщо ви не знаєте про організацію Mensa, ця стаття для вас, оскільки вона поділиться всією важливою інформацією, пов’язаною з Mensa та про те, як стати членом товариства або організації Mensa.

Що таке Mensa?

У всьому світі Mensa є найбільшим і найстарішим товариством з високим IQ. Організація є некомерційною, заснованою Ланселотом Уером, британським вченим і юристом, і Роландом Беррілом, австралійським адвокатом з коледжу Лінкольна в Оксфорді. Датою заснування організації є 1 жовтня 1946 року. У засновників товариства була лише одна мета: створити суспільство, яке б складалося з обізнаних людей, і вони визначали рівень інтелекту як рівень IQ.

Mensa була створена як суспільство, щоб дати людям з дуже високим інтелектом місце, щоб збиратися разом раз на місяць. Менсани, а саме так називають членів, складаються з багатьох різних людей. Менса відкрита для людей будь-якого віку, статі, раси, культури, релігійних переконань і рівня доходу. У групі багато людей, наприклад поліцейські, домогосподарки, науковці, водії вантажівок, медичні працівники, фермери та художники.

Міжнародна організація Mensa та British Mensa Organisation — це дві різні організації, і багато людей плутають їх як одне й те саме. Міжнародна організація Mensa має свою штаб-квартиру в Кейторпі, графство Лінкольншир, Англія, а британська організація Mensa має головний офіс у Вулвергемптоні, Англія.

Наразі Mensa офіційно повідомляє, що вони є суспільством із 145 000 членів із приблизно 90 країн. Трьома країнами з найбільшими Менсанами є Америка, Англія та Німеччина. Mensa каже, що вони мають активних учасників з усіх континентів, за винятком Антарктиди.

Які критерії прийнятності для віку та кваліфікації, щоб мати право на участь у Mensa?

Якщо ви плануєте приєднатися до товариства Mensa, то вам слід подумати про процедуру. Відповідь проста: ви можете потрапити в Mensa за допомогою тестів. Людина може стати Менсаном після того, як набере два верхніх відсотки загального населення в тесті IQ, затвердженому органом. Mensa вимагає лише цього від людей, щоб вони стали членами суспільства, не дивлячись на їхню академічну кваліфікацію та успіх.

  Попередження про шахрайство: ні, Netflix не призупиняє ваш обліковий запис

Ви можете увійти в суспільство двома способами: пройшовши IQ-тест, який проводить Mensa, або надавши свій результат в іншому IQ-тесті, схваленому організацією. Крім того, підтвердження результатів тесту IQ може бути складним процесом, і пам’ятайте, що тест IQ, який проводить Mensa, не є онлайн-тестом.

Які моделі одноразової та річної плати?

Оскільки приєднання до Mensa коштує грошей, вам слід ретельно подумати, чи справді це у ваших фінансових інтересах. Приєднуючись до Mensa, ви повинні сплачувати річний внесок. Загалом, членські внески Mensa оплачують усі чудові програми, доступні її членам. Вони також допомагають оплачувати публікацію та відстеження тестів. У наступному розділі ми обговоримо всі різні способи оплати членства.

Навіть якщо ви хочете приєднатися до Mensa лише для себе, це коштуватиме вам 79 доларів США на один рік. Якщо натомість ви сплачуєте за три роки одразу, ви можете заощадити 22 долари та заплатити лише 215 доларів. Якщо ви не хочете платити за членство щороку, замість цього ви можете придбати членство на п’ять років. Крім того, якщо ви підпишетеся на п’ятирічний підпис, ви заощадите 45 доларів, але заплатите 350 доларів.

Ви також можете приєднатися до Mensa, сплативши внесок протягом усього життя. Ціна довічного членства залежить від того, скільки вам років, коли ви подаєте заявку на нього. Оскільки очікується, що молодші учасники залишаться в Mensa довше, вони повинні платити вищу плату. Якщо ви вважаєте, що приєднання до Mensa буде корисним для вас у довгостроковій перспективі, ви можете дізнатися, чи придбання довічного членства буде кращим фінансовим вибором.

Які тести IQ підходять для Mensa?

Тести IQ від зареєстрованих психологів дійсні для вступу до товариства Mensa. Сучасні тести IQ вимірюють вашу здатність вирішувати проблеми та розуміти абстрактні ідеї. Це включає здатність думати та вирішувати проблеми, а також здатність бачити зв’язки між речами, запам’ятовувати речі та повертати їх у пам’ять, а також зберігати інформацію.

Щоб приєднатися до Mensa, IQ людини має бути на рівні 98-го процентиля або вище за загальновідомим стандартизованим тестом інтелекту. Це означає, що ви маєте отримати принаймні такий самий або вищий бал, ніж той, який отримують 98 відсотків інших людей, які проходять тест.

Ви можете подати заявку на членство, пройшовши вступний тест Mensa або надіславши результати контрольованого стандартизованого тесту на інтелект, який поставить вас у 2 відсотки найкращих учасників у цій категорії тесту. Стандартизовані тести, такі як Каліфорнійський тест на розумову зрілість, шкали Векслера для дорослих і дітей, SAT, LSAT і GRE, використовувалися для визначення відповідності вимогам.

  Як перевірити, чи ваш процесор 32-розрядний чи 64-розрядний

Замовлення домашнього тесту Mensa від American Mensa Ltd. може дати вам уявлення про питання вступного тесту. Ви можете пройти вступний іспит, щоб побачити, що це таке. Ви також можете спробувати Mensa Workout, якщо вам потрібен стимулюючий спосіб тренувати свій мозок.

Незважаючи на те, що проходження цього міні-тесту не допоможе вам виконати вимоги членства, воно все одно дасть вашому мозку приблизно півгодини вправ. Вони тридцять разів перевірять ваші навички розуміння простору, математики та мови. І якщо цього недостатньо, сотні книг на ринку про Mensa містять головоломки та вікторини. Деякі з цих книг навіть були створені членами Mensa.

Які умови для проходження офіційного IQ-тесту Mensa та який бал необхідний для отримання членства в Mensa?

Якщо хтось хоче пройти офіційний IQ-тест Mensa, він буде радий дізнатися, що для проходження тесту немає жодних вимог.

Щоб хтось приєднався до Mensa, його показник IQ має бути в межах 98 процентиля або вище. Ви не можете пройти тест Mensa IQ онлайн, оскільки він доступний лише в автономному режимі. Тест на інтелект Mensa регулярно проходить у деяких менш розвинених країнах світу, таких як Індія та Пакистан.

Цінність членства в Mensa

Mensa — це група, яка допускає лише найбільш обізнаних людей. Як результат, його члени, як правило, мають високий IQ, що сприяє культурі поваги серед його членів. Навіть у групі Mensa часто проводяться зустрічі, включно з різними розважальними заходами, як-от участь у дискусіях і спільне харчування. Через це Mensan схильний пробуджувати інтерес до якогось іншого предмету, що призводить до більш різноманітної бази знань.

Що таке PIN-код Mensa?

Після того, як хтось покаже, що гідний членства в організації Mensa, він має право купити шпильку з назвою «Pin Mensa». Якщо хтось носить шпильку Mensa, це означає, що він є членом організації. Ви можете придбати шпильку Mensa у двох кольорах: сріблястому та золотому, загальною ціною десять доларів. Шпильку можна придбати в офіційному інтернет-магазині Mensa.

Офіційні книги Mensa IQ і вікторини

Тепер, прочитавши всю інформацію про членство в Mensa, і якщо ви плануєте приєднатися до товариства, але шукаєте високоякісні навчальні матеріали, які допоможуть вам підготуватися до іспиту, вам слід продовжити читання далі.

  Вам потрібно зупинити повторне встановлення KB 3035583

#1. Книга вікторин Mensa

Книга Mensa Quiz Book офіційно опублікована Calton Books. Згідно з публікацією, книга суттєво допоможе під час перевірки здібностей мозку, одночасно покращуючи ваші навички мислення.

Книга являє собою добірку щорічних запитань і складається з 424 сторінок. Покупці можуть читати книгу англійською мовою, вирішуючи понад 1500 головоломок і запитань.

#2. Mensa: Логічні головоломки

Наша наступна книга — «Логічні головоломки», написана Кеном Расселом, автором, широко відомим своїми книгами про головоломки, і видавництвом Carlton Books.

За допомогою цієї книги ви можете підготуватися до іспиту, розгадавши 150 складних головоломок. Вважається, що книга покращує логічне мислення вашого мозку.

#3. 365 Головоломки

365 головоломок — це книга з 365 головоломками високого рівня для покращення навичок розгадування та мислення читача. Видавцем книги є ‎Workman Publishing Company, яка має ‎320 сторінок.

Фахівці стверджують, що людина повинна розгадувати одну головоломку щодня протягом року, щоб добре підготуватися до іспиту.

#4. Щоденна вікторина Mensa Genius

Книга Mensa Genius Quiz-a-day Book повинна стати вашим матеріалом для читання, коли ви плануєте проходити тест Mensa IQ, оскільки книга не лише вдосконалить ваші навички розв’язування, але й покращить ваші навички критичного мислення.

Опублікована Da Capo Press, книга складається зі 192 сторінок і містить достатньо запитань, щоб можна було виконати тест IQ.

#5. Зіставте Wits з Mensa

Книга «Поєднай розум із Mensa» — чудова книга, яка справді допоможе тобі під час складання іспиту IQ. Книга має 622 сторінки та була опублікована Da Capo Press.

Усі сторінки містять стільки цікавих і якісних питань, що було продано понад 650 000 примірників книги.

#6. Mensa Підвищте свій IQ

Наступна книга в нашому списку — Mensa Boost Your IQ. Причиною додавання цієї книги є якість запитань. У цій книзі Гарольда Ґейла та Керолін Скітт включено багато числових і діаграмних питань інтелекту.

#7. Mensa All New Puzzle Book

Абсолютно нова книга головоломок Mensa, видана ‎Carlton Books, поєднує в собі головоломки та числові запитання. Експерти Mensa створюють книгу, що може означати, що вміст книги буде високоякісним.

Крім якості, позитивні відгуки є вишенькою на торті.

Заключні слова

Члени Mensa повинні мати надзвичайно високий IQ, щоб приєднатися до організації. Організація є благодійною, яка працює на підвищення добробуту суспільства. Крім того, він надає своїм членам можливість брати участь у інтелектуально стимулюючих і приємних заходах і зустрічах.

Почувши про переваги Mensa, багато людей у ​​світі приєднуються до організації. Але проблема в недостатній обізнаності. Однак проблема в тому, що цю інформацію знає недостатньо людей.

Ви також можете переглянути ці мобільні ігри, щоб відточити свій розум.