Як приєднатися до сервера Minecraft Java з Bedrock за допомогою GeyserMC

Ключові висновки

  • Версії Minecraft Java і Bedrock написані різними мовами програмування, але мод GeyserMC дозволяє гравцям Bedrock приєднуватися до серверів Java.
  • Ви можете налаштувати безкоштовний кросплей-сервер за допомогою хостингового сайту, такого як Aternos, і встановити на ньому GeyserMC.
  • Мод GeyserMC має обмеження, такі як сумісність модів і певні особливості ігрового процесу, але він все ще дозволяє приємно грати між версіями Java та Bedrock.

Хочете ввімкнути перехресну гру Minecraft Java для гравців Bedrock? Ось що вам потрібно знати про те, як дозволити гравцям Bedrock приєднуватися до серверів Java під час використання мода GeyserMC!

Чому гравці Minecraft Bedrock не можуть нормально приєднатися до серверів Minecraft Java?

Автор зображення: Jhet Borja/MUO

Напевно, ви були розчаровані, дізнавшись, що ви та ваш друг граєте в різні версії Minecraft і не можете грати разом. Хоча є багато інших способів грати в Minecraft з друзями, перехресна гра між Java і Bedrock — це не те, що трапляється часто.

Це тому, що версії Minecraft Java і Bedrock написані не однією мовою програмування. Minecraft Bedrock Edition написано на C++, тоді як Java Edition написано на Java, як випливає з назви.

C++ є більш ефективною мовою, тому Bedrock доступний на різних платформах, таких як Android, iOS і консолі. У порівнянні з Java менш ефективна, тому для її безперебійної роботи потрібен ПК.

Однак мод GeyserMC бере інформацію C++ і перекладає її на Java, емулюючи клієнт Java Minecraft. Це дозволяє гравцям Bedrock Edition приєднуватися до серверів Java Edition і грати так, ніби вони знаходяться в одній версії гри.

Як гравці Minecraft Bedrock Edition можуть приєднатися до серверів Java Edition

Автор зображення: Джет Борха

Цей процес передбачає запуск обох версій Minecraft одночасно на одному комп’ютері, підключеному до одного сервера Java. Ми покажемо вам, як створити сервер, до якого ви можете приєднатися, незалежно від того, граєте ви в Minecraft Java або Bedrock Edition.

1. Налаштуйте сервер

По-перше, вам слід налаштувати сервер на Aternos. Aternos — це безкоштовна стороння служба хостингу серверів, яка має все необхідне для налаштування сервера, щоб забезпечити перехресну гру між Java і Bedrock.

Створивши обліковий запис на Aternos, натисніть «Створити», щоб створити сервер і назвати його. Обов’язково виберіть Java Edition на синій панелі вище.

Крім того, ви можете розмістити свій сервер Minecraft на Raspberry Pi.

2. Встановіть GeyserMC

Тепер, коли ви створили свій сервер, поки не вмикайте його. Спочатку перейдіть до програмного забезпечення, а потім виберіть Paper/Bukkit на екрані вибору програмного забезпечення.

Натисніть кнопку «Встановити», щоб додати PaperMC до свого сервера.

Далі перейдіть до плагінів. Знайдіть GeyserMC і виберіть GeyserMC.

Нарешті натисніть маленьку піктограму завантаження праворуч від найновішої або сумісної версії.

Для вашого локального сервера перейдіть до PaperMC.io і завантажте GeyserMC звідти. Якщо вам потрібно дізнатися, як встановити плагін GeyserMC, перевірте, як встановити плагіни Bukkit. Якщо на вашому існуючому сервері вже є багато модів, вам доведеться перевірити сумісність і обмеження перехресної гри між Java і Bedrock Edition

Коли все буде зроблено, ви можете ввімкнути та підключитися до свого сервера на наступному кроці.

3. Приєднайтеся до Minecraft Java Server на Bedrock Edition

На головному екрані сервера натисніть «Пуск», щоб увімкнути сервер. Ви можете знайти деталі з’єднання з сервером, натиснувши «Під’єднатися» під назвою сервера. Скопіюйте IP-адресу та порт для наступного кроку.

У Minecraft Bedrock Edition клацніть вкладку «Сервери», прокрутіть униз і натисніть кнопку «Додати сервер».

Додайте IP-адресу та порт сервера у відповідні текстові поля та назвіть сервер. Натисніть «Зберегти» або «Відтворити». Виконання будь-якого з них призведе до додавання сервера до вашого списку серверів у Minecraft Bedrock Edition.

Обмеження GeyserMC Mod

Незважаючи на те, що Minecraft Java і Bedrock Edition досить схожі, є великі відмінності, з якими творці GeyserMC Mod нічого не можуть вдіяти.

Однією з найбільших проблем є сумісність модів. Моди – це не те, що можна легко перекласти на різні версії Minecraft. Ви будете обмежені простішими модами, такими як ті, до яких все ще може приєднатися програвач Vanilla Edition Java.

Існують також більш фундаментальні обмеження, які не мають обхідних шляхів, як-от створення в меню 2×2 у творчому режимі, розрізнення лівого та правого клацання в інвентарі та багато іншого. Ви можете переглянути список останніх обмежень на офіційна вікі GeyserMC щоб дізнатися про всі обмеження, про які вони знають.

Хоча він має обмеження, це рідко може стати на заваді розвазі. Тепер вам не потрібно хвилюватися, що у вас і вашого друга різні версії Minecraft. Ми сподіваємось, що цей посібник допоміг вам насолодитися Minecraft разом із друзями, незалежно від того, на чому вони грають.