Як приєднатися до зустрічі Zoom по телефону

Інструменти для онлайн-конференцій зазвичай охоплюють усі основні платформи, які використовуються, тобто настільні платформи (Windows, macOS і Linux) і мобільні платформи (iOS і Android). У Zoom є додатки для настільних комп’ютерів, мобільні додатки, а також веб-додаток, який дозволяє будь-кому організувати зустріч Zoom або приєднатися до неї за допомогою сучасного настільного браузера.

Для роботи Zoom зазвичай використовують власну програму або браузер, однак є ще один метод, за допомогою якого ви можете приєднатися до зустрічі Zoom; підключення.

Zoom зустріч по телефону

Приєднуйтесь до зустрічі Zoom по телефону

Zoom дає користувачам можливість приєднатися до зустрічі по телефону. Це дозволяє їм відмовитися від встановлення програми Zoom і просто зателефонувати за номером телефону, щоб вступити на зустріч. Замість того, щоб використовувати Інтернет через мережу WiFi або мережу 3G або 4G, користувач здійснює мережевий дзвінок. Метод дозвону можна використовувати зі смартфона, а також зі звичайного настільного або стаціонарного телефону.

Налаштуйте номер телефону для зустрічі Zoom

Zoom не автоматично призначає номер для набору для всіх зустрічей. Його потрібно налаштувати перед початком наради, а також поділитися ним з учасниками. Щоб налаштувати номер телефону для зустрічі Zoom, організатор повинен;

Мати професійний обліковий запис Zoom
Підпишіться на доповнення плану аудіо

Приєднайтеся до зустрічі Zoom по телефону

Щоб приєднатися до зустрічі Zoom по телефону, користувачеві потрібен лише номер телефону та пароль до зустрічі, щоб приєднатися. Йому не потрібно мати професійний план.

Наберіть номер телефону для зустрічі. Це має бути в запрошенні або ви можете подивіться тут.
Переконайтеся, що у вас є готовий ідентифікатор зустрічі.
Введіть ідентифікатор зустрічі та закінчіть його символом хеш/фунт.
Введіть ідентифікатор учасника, якщо він у вас є. Якщо ні, натисніть символ хеш/фунт, щоб пропустити крок.
Введіть пароль/пароль для зустрічі, якщо буде запропоновано, а потім натисніть символ хеш/фунт.
Зачекайте, поки ведучий дозволить вас увійти до зустрічі.

Висновок

Безкоштовні плани Zoom досить обмежені, але учасникам зустрічі він не потрібен, якщо вони телефонують. Організатори наради також можуть підключатися до наради. Єдина відмінність полягає в тому, що їм доведеться ввести додатковий код, але решта процесу більш-менш однакова. Недоліком є ​​те, що у вас обмежені елементи керування, тобто ви можете самостійно вимикати й увімкнути звук. Інші елементи керування (зокрема, відео та спільний доступ до екрана) будуть недоступні.