Як приєднатися до зустрічі Microsoft Teams без програми

Microsoft Teams має додаток для всіх основних настільних і мобільних платформ. Незалежно від того, яким телефоном ви користуєтеся або який настільний комп’ютер ви використовуєте, ви зможете встановити програму на робочий стіл.

Установка Microsoft Teams не складна, але якщо ви не користуєтеся нею часто або у вас немає часу на встановлення програми, перш ніж приєднатися до зустрічі, ви можете працювати без офіційних програм.

Приєднуйтесь до зустрічі Microsoft Teams без програми

Microsoft Teams має веб-програму, яку можна використовувати з будь-якого сучасного браузера настільного комп’ютера. Програма не працює в мобільних браузерах, тому, хоча ви можете використовувати веб-програму для приєднання до зустрічей, ви можете робити це лише з комп’ютера. Якщо ви користуєтеся телефоном і хочете приєднатися до наради Microsoft Teams без програми, вам доведеться підключитися до наради.

Приєднуйтесь до зустрічі Microsoft Teams без програми – комп’ютер

Щоб приєднатися до зустрічі Microsoft Teams без встановлення програми, вам потрібен сучасний браузер, як-от Chrome (або будь-який інший браузер на основі Chromium), Firefox, Safari тощо.

Відкрийте браузер на робочому столі.
Вставте посилання на зустріч у рядку URL (ви можете отримати посилання із запрошення на зустріч або запитати його в організатора зустрічі).
Увійдіть, якщо у вас є обліковий запис Microsoft Teams.
Введіть ім’я, яке відображатиметься під час зустрічі, якщо у вас немає облікового запису Microsoft Teams.

Приєднуйтесь до зустрічі Microsoft Teams без програми – Телефон

Щоб приєднатися до зустрічі Microsoft Teams без офіційної програми, встановленої на вашому телефоні, вам потрібно буде зателефонувати на нараду. Це нескладно, але номер, на який ви телефонуєте, може бути безкоштовним або не бути. Зі зрозумілих причин ви не зможете переглянути відео жодного з учасників.

Запитайте в організатора зустрічі номер конференції та ідентифікатор. Якщо ви отримали запрошення на зустріч, ця інформація буде автоматично включена в запрошення.

Поділіться з адміністратором номером телефону, з якого ви будете дзвонити, щоб він міг вас ідентифікувати.
На телефоні наберіть номер зустрічі.
Коли автоматизована система отримає відповідь, введіть ідентифікатор конференції та натисніть знак # (хеш або фунт).
Зачекайте, щоб увійти на зустріч (адміністратор повинен дозволити вас увійти).
Після дозволу ви зможете почути аудіо наради та розмовляти з усіма учасниками зустрічі.
Інші учасники побачать, що ви присутні і зможете впізнати за вашим номером телефону.

Висновок

Microsoft Teams не підтримує мобільні браузери. Це обмеження, яке Microsoft знехтувала. Зрозуміло, що мобільний браузер забезпечить набагато менший досвід роботи з Microsoft Teams, ніж мобільний додаток або веб-додаток для настільних комп’ютерів, але це не є компромісом, на який компанія, здається, готова піти. У нього є досить чудова альтернатива комутованого зв’язку, яку він заохочує використовувати замість цього.