techukraine.net techukraine.net Як приєднатися до групи в програмі Line Chat

Як приєднатися до групи в програмі Line Chat

Categories:

Сьогодні більшість наших соціальних взаємодій відбувається в Інтернеті. Відстань більше не є проблемою для підтримки зв’язку з кимось.

Line — чудовий соціальний додаток, оскільки він поєднує платформу соціальних мереж із програмою для обміну повідомленнями. Ви можете розширити коло друзів і приєднатися до різних груп у додатку Line Chat. Ви можете приєднатися до своїх груп на чолі з друзями, але ви також можете знайти багато груп на Line, відкритих для всіх, а це означає, що будь-хто, хто має посилання, може стати учасником.

Є багато способів приєднатися до групи на Line. У цій статті ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про приєднання та створення груп у цьому популярному соціальному додатку.

Перш ніж приєднатися до чужої групи, ви можете створити власну групу, щоб побачити, які варіанти пропонують групові чати. Щоб створити групу на лінії, виконайте такі дії:

 • Завантажте Line безкоштовно на Google Play Store або Магазин додатків залежно від типу пристрою, який ви використовуєте. Лінія також доступна для Windows, Mac OS і Chrome веб-сайт.
 • Після того, як ви встановили програму та відкрили її, вам потрібно буде завершити легкий процес реєстрації.
 • Коли ви завершите це, запуститься Line, і ви відразу потрапите на вкладку «Друзі».
 • У середині екрана ви повинні побачити опцію «Створити групу». Торкніться його.
 • Виберіть усіх друзів зі своїх контактів, яких хочете додати. Коли ви зареєструєтесь, ви отримаєте можливість синхронізувати контакти телефону з Line, тому вам не доведеться додавати друзів вручну.
 • Виберіть Далі у верхньому правому куті. Потім ви можете додати групове зображення та назвати групу.
 • Торкніться «Створити» у верхньому правому куті екрана, і ви зможете почати спілкуватися
 •   Як вимкнути звук під час дзвінка Zoom

  Ви можете використовувати групу, щоб додавати зображення, нотатки, відео та багато іншого. Окрім надсилання текстових повідомлень, ви також можете здійснювати дзвінки та відеодзвінки HD-якості учасникам групи. Ви також можете надсилати голосові повідомлення, записувати відео в прямому ефірі та влаштовувати події – незалежно від того, чи є ви власником групи чи просто її учасником, що підводить нас до нашої основної теми.

  Як приєднатися до групи в онлайн-чаті

  Існує багато способів приєднатися до групового чату на Line. Варто зазначити, що нові учасники не будуть додані до групи, доки вони не підтвердять, що хочуть бути доданими, натиснувши Приєднатися у своєму запрошенні. Одна група на лінії може мати до 500 учасників.

  5 способів приєднатися до групи онлайн

 • Приєднуйтесь до групи за допомогою прямих запрошень друзів із програми – Творець групи та інші учасники групи можуть запросити нових друзів зі свого списку контактів у будь-який час. Це також найпростіший спосіб приєднатися до групи, оскільки все, що вам потрібно зробити, це підтвердити запрошення.
 • Приєднатися до групи за допомогою QR-коду – власник групи може поділитися QR-кодом запрошення з іншими. Це як штрих-код, який можна сканувати за допомогою камери смартфона. Вони можуть надіслати вам зображення цього коду або показати його вам особисто та дозволити вам його відсканувати.
 • Приєднуйтесь до групи, використовуючи посилання для запрошення. Перейти за прямими посиланнями легше, ніж за QR-кодами. Їх можна знайти в Інтернеті на деяких форумах або сайтах. Натисніть на посилання та приєднайтеся до групи. Якщо це приватна група, ви можете попросити одного з учасників або власника групи надіслати вам посилання в приватному повідомленні.
 • Приєднуйтесь до групового чату за допомогою електронної пошти. Ваші друзі також можуть запросити вас до груп Line за допомогою електронної пошти. Ви отримаєте електронний лист із запрошенням із прямим посиланням із проханням приєднатися до їхньої групи.
 • Приєднуйтесь до групи в мережі за допомогою текстових повідомлень. Ще одним хорошим приватним способом запросити друзів на лінії є текстове повідомлення. Ви отримаєте текст із повідомленням, що вас запросили до групи, а також іменем відправника та гіперпосиланням, яке потрібно натиснути, щоб приєднатися.
 •   Як підключити Google Drive до Slack

  Як знайти групи ліній

  Існують групи Line для багатьох ніш, наприклад, для любителів конкретної комп’ютерної гри чи аніме. Хоча широкий пошук в Інтернеті не показує коди запрошень, як деякі інші платформи, ви все одно можете знайти групи за допомогою Reddit і Facebook.

  Залежно від того, до яких груп Sub-Reddits або Facebook ви зараз берете участь, ви можете запитати користувачів із однодумцями, чи знають вони про якісь групи Line, щоб приєднатися. Якщо хтось із групи має таке, ви обов’язково отримаєте запрошення.

  Питання що часто задаються

  Ось ще кілька відповідей на ваші запитання про групи ліній.

    Як отримати новіше програмне забезпечення на Debian Stable

  Чи є обмеження на кількість учасників, які можуть приєднатися до групи?

  Так, але це дійсно висока межа для звичайного користувача. Групи ліній можуть мати 499 учасників, не враховуючи творця.

  Чи можу я побачити повідомлення, які були в групі до того, як я приєднався?

  Ні. Будь-які попередні надіслані повідомлення не відображатимуться для вас, коли ви приєднаєтеся до групи. Однак ви можете переглянути будь-які дописи в нотатках або альбомах, які були зроблені після надсилання запрошення, але до того, як ви його прийняли.

  Чи отримає група сповіщення, якщо я відхилю запрошення до групи?

  Ні. Ваше запрошення все одно відображатиметься для учасників групи та відображатиметься як запрошення, що очікує на розгляд. Статус відображатиметься таким чином, доки особа, яка вас запросила, не видалить ваше запрошення.

  Голи команди

  Line – це чудове місце для спілкування з друзями, але ви також можете зустріти багато нових, цікавих людей. Існує багато інших програм і форумів, де можуть збиратися друзі та спільноти, але Line дозволяє вам стати набагато більш інтерактивними, ніж інші платформи.

  Ви є членом будь-яких груп на Line? Якщо так, то які це типи груп і для чого ви їх найчастіше використовуєте? Розкажіть нам більше в коментарях нижче!