Як пришвидшити та захистити свій веб-сайт за допомогою Cloudflare?

Простіше кажучи, Cloudflare CDN скорочує відстань. Давайте перевіримо, як це пришвидшує завантаження веб-сайту в усьому світі. Залишайтеся на зв’язку.

Відстань небезпечна не лише для стосунків; це також діє як кошмар для даних.

Каламбури вбік, веб-сайти з високим трафіком починають втрачати мільйони за кожну додаткову секунду, додану під час завантаження веб-сайту. Численні тематичні дослідження вказують на важливість швидкого завантаження веб-сайтів.

Ніхто не хоче чекати, особливо коли всюди є безмежні альтернативи. Ось статистика:

Джерело: Pingdom

Якщо вам цікаво, показник відмов – це відсоток людей, які залишають ваш веб-сайт, не вживаючи жодних дій. Ні конвертації, ні бізнесу, лише безглуздий веб-трафік.

Високий показник відмов — це нормально для блогу та кількох інших галузей, але це лише тривога для всіх інших (електронна комерція, B2B, роздрібна торгівля тощо).

Мережа доставки вмісту (CDN) підтримує кешовану версію вашого веб-сайту у своїх центрах обробки даних. Отже, коли користувач відвідує ваш веб-сайт, він завантажується з найближчого географічного місця, забезпечуючи найкоротший час завантаження.

Саме це робить Cloudflare зі своїми 250 точками присутності (PoP) у понад 100 містах по всьому світу. Справді глобальна мережа мережі передачі даних.

Ось деякі з речей, які Cloudflare може зробити для вашого веб-сайту:

  • Стиснення та мінімізація даних
  • Менші витрати на пропускну здатність
  • Балансування навантаження для покращення продуктивності
  • Потужний брандмауер веб-додатків (WAF)
  • Безкоштовне встановлення TLS/SSL
  • 100% гарантія безвідмовної роботи Бізнес-плани

Коротше кажучи, ефективний CDN діє як захисний щит і підвищує продуктивність. А Cloudflare є лідером ринку з більш ніж 75% з 1 мільйона найкращих сайтів Alexa у своєму коші.

  5 хмарних сканерів вразливостей, готових для корпоративного використання, для AWS, GCP, Azure тощо

Отже, давайте перевіримо процес безкоштовного додавання вашого веб-сайту до мережі Cloudflare. Після цього я представлю вам матриці ефективності до і після.

Налаштування тесту

  • Я підписався на щомісячний план Сайт Ground і розробив тестовий веб-сайт barebone (techpostal.com) за допомогою WordPress.
  • Я використовував Буття Дочірня тема Maker Pro без плагінів кешу та безпеки.
  • Я також вимкнув усі внутрішні оптимізації Site Ground для кращої узгодженості результатів.

Cloudflare On-boarding

Відвідайте Сторінка реєстрації в Cloudflare. Щоб розпочати, введіть свій ідентифікатор електронної пошти та надійний пароль. Тепер спочатку перевірте свою поштову скриньку та підтвердьте свою електронну адресу.

Потім поверніться на інформаційну панель, щоб додати веб-сайт. Введіть URL-адресу відповідного сайту та натисніть Додати сайт.

Наступний екран приведе вас до параметрів підписки. Я вибрав безкоштовний план для цієї ілюстрації.

Після вибору плану натисніть «Продовжити» внизу.

Далі Cloudflare сканує записи DNS вашого сайту. Ви можете перевірити їх у свого реєстратора домену.

Це також дає вам можливість зняти позначки з деяких записів, щоб запобігти їхньому проксі-серверу через Cloudflare.

Отже, перегляньте свої записи DNS, перш ніж продовжити.

Далі йде зміна ваших серверів імен. Це найважливіший (і простий) крок для налаштування CDN. Цей процес залежить від вашого реєстратора домену. Зверніться до цього Посібник Cloudflare зі зміни серверів імен якщо ви не впевнені щодо процедури.

  Як завжди відображатися на iPhone X

Оптимізації

Тепер Cloudflare дає кілька рекомендацій для прискорення продуктивності.

Я ввімкнув обидва варіанти. Перший стосується використання сертифікації SSL/TLS, а другий допоможе скоротити час завантаження.

Крім того, перевірте, чи ввімкнено стиснення Brotli та завантажувач Rocket. Оскільки з безкоштовним планом ви можете зробити дуже багато, краще скористайтеся ним для оптимальної продуктивності.

Нарешті, перейдіть до Швидкість> Оптимізація> Brotli. Перевірте, чи він увімкнений.

Подібним чином прокрутіть вниз у цьому ж розділі та увімкніть Rocket Loader.

Серверам імен знадобиться деякий час. Вони вимагають 48-годинного вікна, але практично це займає лише кілька хвилин.

Щоб перевірити, ви можете скористатися нашим власним інструментом пошуку DNS techukraine.net або цим DNS перевірка.

Перевірка продуктивності

Я використовував Blazemeter щоб перевірити час відповіді веб-сайту. Час відгуку – досить складна версія часу завантаження сторінки. В ідеалі для обох цих матриць справедливо значення «менше найкраще». Але зазвичай час відповіді 2 секунди цілком допустимо.

Примітно, що «Before Cloudflare» відноситься до базових станів без будь-яких сторонніх або власних інструментів. After Cloudflare — це безкоштовний рівень Cloudflare CDN із деякими налаштуваннями, про які вже згадувалося в цій статті.

Ось результати:

До Cloudflare

Ви бачите, що як середній час відповіді, так і час відповіді 90% зменшилися на 12% і 28% відповідно. Будь ласка, перейдіть до цього Довідник Blazemeter якщо ви не розумієте параметри, згадані в цьому звіті.

  Отримайте надбудову проекту Noun для MS Word і PowerPoint

Підведення підсумків

Чудово бачити, що Cloudflare збільшує ці цифри навіть із своїм безкоштовним планом.

Я рекомендую спробувати безкоштовний рівень Cloudflare. Його було легко налаштувати, і в даному випадку він значно підвищив продуктивність.

І ми не повинні забувати, що ми тестували лише його аспекти, пов’язані зі швидкістю. Але Cloudflare також діє як оболонка безпеки. Крім того, він може підтримувати статичну версію вашого веб-сайту в Інтернеті, навіть якщо вихідний сервер не працює.

І якщо ви коли-небудь задумаєтеся повністю розкрити його потенціал, Cloudflare має платний план також. Його платний рівень має незліченну кількість інших функцій, таких як WAF, оптимізація зображень, оптимізація для мобільних пристроїв тощо.

Користуєтесь WordPress?

Якщо ви використовуєте WordPress, вам слід розглянути можливість використання WP Cloudflare Super Page Cache підключати. Він розумно кешує весь веб-сайт (статичний + динамічний вміст). Це ще більше скоротить час завантаження сторінки.

Яка альтернатива Cloudflare?

Дуже сильним замінником може стати сукурі.

Ось кілька інструментів моніторингу швидкості сторінки, які сповіщатимуть вас, коли ваш веб-сайт не працює.