Як приховати імена папок програми на iPhone або iPad

Коли ви групуєте програми в папки, ваш iPhone або iPad намагається назвати ці папки на основі вмісту в них. Але що робити, якщо ви не хочете позначати папку? Ось як його повністю стерти.

З самого початку це звучить досить просто — просто назвіть це з одним пробілом, чи не так? Ні. Коли ви залишаєте ім’я папки порожнім або вставляєте лише один пробіл, iOS перетворює назву папки назад на те, що було раніше. Протягом багатьох років різні обхідні шляхи з’являлися і зникли, але, на щастя, один чи два залишилися.

  Як вимкнути Samsung Galaxy Note 10 або 10 Plus

Простий варіант: перемістіть свої папки в док-станцію

Елементи, розміщені на док-станції в нижній частині iPhone або iPad, не мають назв. Переміщення папки в док продовжує цю поведінку — ім’я не відображатиметься. Коли ви торкнетеся папки, ви знову зможете побачити назву, тому вона не зникла, а просто прихована. Це досить очевидний варіант, але він не повністю вирішує проблему — ваша папка все ще має назву. Якщо ви просто проти імен папок загалом, читайте далі.

Трохи складніший варіант: використовуйте Unicode і Брайль

Хоча перекидання папки в док є найпростішим варіантом, ми розуміємо, що не всі хочуть розміщувати папки на док-станції. Якщо ви шукаєте спосіб мати порожню папку на головному екрані, є рішення для цього — використовувати символ Unicode для пробілу Брайля як назву папки. iOS не розпізнає пробіл Брайля як реальний пробіл — він просто бачить його як звичайний символ — тому не замінює порожній простір ім’ям папки.

  iLock запобігає несанкціонованому доступу до програм на вашому Mac

Щоб розпочати, скопіюйте наступний символ на свій iPhone або iPad, довго натискаючи між дужками, а потім вибравши «Копіювати»: [⠀]. Звідти перейдіть на домашній екран і довго натисніть на папку, доки значки не почнуть хитатися.

Торкніться папки, щоб відкрити її, і торкніться «X», щоб очистити назву.

Торкніться значка

Двічі торкніться поля імені, а потім натисніть «Вставити», щоб вставити порожній символ. Торкніться «Готово», щоб зберегти нове, порожнє ім’я.

Утримуйте і утримуйте поле імені > Вставити > Готово» width=”325″ height=”577″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>Готово!  З цього моменту ви можете легко скопіювати цей порожній символ з назви існуючої папки та вставити його в інші імена папок.  Перш ніж ви це зрозумієте, у вас буде безліч безіменних папок на всіх ваших головних екранах.  Що може бути краще?</p>
<div style=