techukraine.net Twitter Як приховати синю галочку на X.com (раніше Twitter)

Як приховати синю галочку на X.com (раніше Twitter)

| | 0 Comments| 8:45 AM
Categories:

Можливо, ви підписалися на Twitter (тепер X), але чи знаєте ви, як це приховати? Давай дізнаємось!

Останніми місяцями X, формально відомий як Twitter, був гарячою темою через підписки з синьою галочкою. Окрім додаткових можливостей і переваг, синя галочка стала символом статусу та довіри.

Blue Tick має десятки переваг, але історія не для всіх однакова. У відповідь на вподобання користувачів і потреби, що розвиваються, X представив нещодавнє оновлення, яке дозволяє користувачам приховувати функцію синьої галочки.

Якщо ви не знайомі з цим, ви знаходитесь у правильному місці. Цей блог містить покрокові інструкції, як приховати синю галочку, не відписуючись від переваг. Крім того, ми також обговоримо причину цього. Тому давайте досліджувати це далі!

Вплив Blue Tick

Синя галочка – це не лише галочка, яка надає додаткові функції. Натомість це також впливає на вашу особистість і точку зору ваших підписників на вас. Ось деякі фактори впливу синьої галочки на підписників у соціальних мережах.

 • Надійність і автентичність – синя галочка символізує платформу, яка підтверджує ваш обліковий запис. Такий підхід забезпечує автентичність. Як наслідок, це підвищує довіру серед користувачів, завдяки чому вони з більшою ймовірністю підуть за вами.
 • Надійність – перевірені облікові записи вважаються більш надійними та легітимними. Така перспектива заохочує користувачів взаємодіяти з вмістом і стежити за ним.
 • Зменшення підозри – користувачі часто уникають роботи з підозрілими обліковими записами через стурбованість фальшивими профілями та шахраями. Перевірка облікових записів мінімізує такі підозри та призводить до збільшення кількості підписників.
 • Професійна привабливість – Перевірені облікові записи створюють професійну атмосферу та часто асоціюються з компаніями та громадськими діячами. Такі облікові записи можуть залучити професійну аудиторію, яка шукає цінний і надійний контент.
 • Переваги алгоритму. Алгоритми соціальних мереж часто надають пріоритет підтвердженим обліковим записам у результатах пошуку та стрічках. Як наслідок, перевірені облікові записи мають кращу видимість, що дозволяє їм охопити більшу аудиторію та отримати підписників.
 •   Як визначити ботів Twitter

  Загалом синя галочка допомагає налагоджувати міцні зв’язки з підписниками з усіх вищезазначених причин. Крім того, можна використовувати цю функцію, щоб використовувати свій бренд і рекламувати свій бізнес.

  Причини приховати синю галочку на X

  Як згадувалося раніше, нещодавнє оновлення в X дозволяє користувачам приховати синю галочку (значок перевірки), користуючись іншими платними функціями. Приховати синю галочку – особисте рішення людини, і для цього є кілька причин. Ось кілька причин, за якими можна приховати синю галочку.

 • Персональний брендинг – персональний брендинг полягає в створенні сильної спільноти, і потрібно злитися з послідовниками. Сині галочки можуть служити перешкодою для цього. Крім того, X просуває вміст підписаних облікових записів із синьою галочкою, що сприяє просуванню особистого бренду, а приховування блакитної галочки може допомогти відобразити їх як облікові записи, що органічно розвиваються.
 • Конфіденційність – деякі користувачі, особливо знаменитості, можуть не бажати розкривати свою особу та особисті дані. Приховання синьої галочки може запобігти непотрібній увазі та потенційним порушенням конфіденційності.
 • Уникнення неправильного тлумачення – твіти з перевірених значків здебільшого сприймаються як офіційні заяви, що збільшує ймовірність неправильного тлумачення та створює проблеми. Таким чином, приховування значка дозволяє користувачеві спілкуватися більш невимушено та неформально та зливатися серед людей.
 • Уникайте винятків. Від перевірених користувачів часто очікують якісного вмісту. Приховування синьої галочки може допомогти їм усунути цей тиск і отримати задоволення від соціальних мереж.
 • Особисті причини – деякі користувачі можуть віддати перевагу приховати синю галочку з особистих причин. Наприклад, щоб зробити профіль естетичним, не показувати платні підписки тощо.
 •   Spoiler Shield приховує спойлери з Facebook і Twitter на Android, iOS

  Приховати синю галочку на X.com

  X — зручна програма. Ви можете мати зручний доступ до всіх його функцій без особливих зусиль. Є два способи приховати синю галочку у вашому профілі, і вони обговорюються нижче.

  Спосіб 1

  Приховати синю галочку стало простіше завдяки нещодавньому оновленню X. Виконайте ці 4 кроки, щоб приховати синю галочку у своєму профілі.

  Крок 1. Відкрийте X і увійдіть, якщо потрібно.

  Крок 2. Тепер торкніться значка свого профілю та розгорніть опцію підписки Blue.

  Крок 3. Натисніть «Налаштування».

  Крок 4 – Далі натисніть «Перевірка». Тепер ви побачите перемикач під «Синьою галочкою». Вимкніть його, щоб приховати позначку.

    Шукайте хештеги на Facebook, Twitter і Google Plus

  Після виконання наведених вище кроків синя галочка більше не відображатиметься біля вашого профілю. Крім того, ви можете легко отримати доступ до додаткових преміум-функцій без будь-яких перерв.

  Спосіб 2

  Цей спосіб найбільш зручний для вас, якщо ви хочете тимчасово приховати синю галочку на X.

  Крок 1. Відкрийте X і за потреби увійдіть у свій обліковий запис.

  Крок 2 – Відкрийте свій профіль.

  Крок 3 – Тепер натисніть кнопку «Редагувати профіль».

  Крок 4. Відредагуйте зображення профілю, біографію чи відображуване ім’я та натисніть «Зберегти», щоб застосувати зміни.

  X тимчасово приховує синю галочку, коли користувач редагує свій профіль, оскільки компанія перевіряє обліковий запис на предмет заходів безпеки. Це включає зміни у відображуваному імені, фотографії профілю та біографії. Отже, ви використовуєте цю політику та тимчасово приховуєте синю галочку.

  Висновок

  X — популярна платформа мікроблогів. Він постійно вдосконалювався, щоб зміцнити своє коріння серед користувачів. Підписка з синьою галочкою та приховування синьої галочки є одними з таких оновлень. У цьому блозі ми надали детальну інструкцію щодо приховування синьої галочки та окреслили причини цього рішення.

  Далі перевірте, як відрізнити Twitter Blue від Verified Users.