Як приховати програми на Android

Ключові висновки

 • Тримайте свої особисті програми подалі від сторонніх очей, приховуючи їх на Android.
 • Пристрої Samsung дозволяють приховувати програми нативно, але хтось все одно може знайти їх за допомогою програми «Налаштування» або віджета пошуку Google. На деяких телефонах Android, як-от Google Pixel 8, можна вимкнути лише системні програми.
 • Як універсальне рішення, розгляньте програми запуску сторонніх розробників, такі як Nova або Microsoft Launcher, щоб приховати та налаштувати видимість програм на Android.

Приховування приватних програм — чудовий спосіб додати додатковий рівень безпеки до блокування екрана смартфона або біометричної автентифікації. Ми покажемо вам, як приховати програми Android за допомогою різних методів, щоб ви могли бути впевнені, що ніхто інший не матиме до них доступу.

Як приховати програми на телефоні Samsung

Усі телефони Samsung дозволяють приховати встановлені програми з панелі програм. Процес також відносно простий.

 • Натисніть і утримуйте порожню область на головному екрані вашого пристрою Samsung. Торкніться «Налаштування» в меню, яке з’явиться внизу.
 • Прокрутіть униз і виберіть Сховати програми на головному екрані та екрані програм. Потім виберіть програми, які потрібно приховати.
 • Натисніть Готово, щоб застосувати зміни.
 • Тепер ви побачите, що всі програми, які ви вибрали, зникли з панелі програм вашого телефону Galaxy.

  Одна хороша риса впровадження Samsung полягає в тому, що приховані програми не відображатимуться, навіть якщо ви шукатимете їх у панелі програм. Однак вони відображатимуться в результатах пошуку інших програм універсального пошуку сторонніх розробників і в розділі «Налаштування» > «Програми».

    Як записувати відео TikTok на екрані на Android, iOS і Windows

  Samsung не пропонує прихований ящик програм для забезпечення швидкого доступу до прихованих програм. Це робить доступ до них важким завданням. Однак ви завжди можете скористатися віджетом пошуку Google або будь-яким іншим універсальним пошуковим додатком, щоб вирішити цю проблему. Пам’ятайте, що є кілька інших способів знайти приховані програми на Android.

  Вимкніть програми на Android, щоб приховати їх

  На таких телефонах, як Google Pixel 8, немає вбудованої опції, щоб приховати програму. Ви завжди можете скористатися програмою запуску або додатком стороннього виробника, щоб досягти цього. Але якщо вам незручно користуватися нею, ви можете вимкнути програму, щоб приховати її в панелі програм.

  Єдина заковика в тому, що цей метод працює лише для системних програм, попередньо встановлених на вашому телефоні. Ви не можете приховати програми, які ви завантажили з Play Store, виконавши наведені нижче дії.

 • Відкрийте панель програм на телефоні Android і перейдіть до програми, яку потрібно приховати.
 • Натисніть і утримуйте піктограму програми та виберіть у контекстному меню «Відомості про програму». Крім того, ви можете перейти до Налаштування > Програми та торкнутися назви програми в цьому списку.
 • Натисніть «Вимкнути» та підтвердьте свою дію, натиснувши «Вимкнути програму» в діалоговому вікні, що з’явиться.
 • Це приховає програму з панелі програм вашого телефону Android. Недоліком є ​​те, що ви не можете використовувати програму, доки не ввімкнете її знову.

  Як приховати програми Android за допомогою Nova Launcher

  Якщо програма запуску за замовчуванням на вашому пристрої Android не пропонує можливість приховати встановлені програми, вам доведеться використовувати програму запуску стороннього виробника, як-от Nova. Після того, як ви встановили Nova Launcher із магазину Google Play, установіть його як програму запуску за замовчуванням на своєму пристрої Android і виконайте наведені нижче дії.

    Як зупинити роботу додатків у фоновому режимі на Android

  Завантажити:Nova Launcher (Доступна безкоштовна преміум-версія)

 • Відкрийте налаштування Nova Launcher, провівши двома пальцями вгору на головному екрані. Крім того, ви можете довго натискати порожню область головного екрана та торкнутися «Налаштування».
 • Виберіть ящик програм і прокрутіть униз.
 • Натисніть «Сховати програми» в категорії «Програми».
 • З’явиться список усіх програм на вашому пристрої. Виберіть програми Android, які потрібно приховати з панелі програм. Поверніться назад, щоб зберегти зміни.
 • На жаль, цей метод має свої обмеження. Якщо ви використовуєте будь-який універсальний пошуковий додаток або вбудований пошук додатків Nova, прихований додаток з’явиться в результатах. Також можна знайти список прихованих програм у розділі Налаштування > Програми вашого пристрою Android.

  Якщо у вас є OnePlus, вам не потрібна стороння панель запуску, щоб приховати програми. OxygenOS від OnePlus надає вбудовану опцію для приховування програм, і ви можете захистити приховані програми паролем для додаткової безпеки.

  Використовуйте Microsoft Launcher, щоб приховати свої програми

  Так само Microsoft Launcher також дозволяє приховувати програми на вашому пристрої Android. Порівняно з Nova Launcher, Microsoft Launcher приховує встановлені програми краще, оскільки ви можете захистити їх паролем.

  Завантажити:Microsoft Launcher (безкоштовно)

 • Натисніть і утримуйте порожню область головного екрана. Потім у спливаючому меню торкніться «Налаштування панелі запуску».
 • Перейдіть до головного екрана > Приховані програми.
 • Торкніться «Сховати програми» та виберіть програми, які ви хочете приховати. Потім натисніть Готово.
 • Тепер поверніться до меню «Приховані програми» та торкніться значка «Налаштування» у верхньому правому куті.
 • Увімкніть перемикач «Установити пароль», щоб захистити свої приховані програми за допомогою чотиризначного PIN-коду.
 • Увімкніть швидкий доступ у док-станції, якщо ви хочете швидко переглянути свої приховані програми.
 •   Популярний додаток для передачі файлів Android Pushbullet виходить на iPhone

  Тепер ви можете двічі провести пальцем угору на док-станції, щоб відкрити приховану панель із доступом до прихованих програм. Якщо захист паролем увімкнено, спочатку потрібно буде ввести чотиризначний PIN-код.

  Плюси та мінуси приховування програм на Android

  Якщо програму приховати на пристрої Android, вона не з’явиться в панелі програм. Іноді вам доведеться отримати доступ до іншої прихованої панелі програм, щоб відкрити приховані програми.

  Деякі телефони дозволяють лише приховувати програми та не пропонують жодного способу отримати до них повторний доступ, тоді як інші також дозволяють блокувати приховані програми, щоб утруднити доступ до них.

  Якщо на вашому пристрої Android попередньо встановлено вірусне програмне забезпечення, яке не можна вимкнути, ви можете приховати його з панелі додатків, щоб виглядати чіткіше. Ви також можете приховати свої банківські програми, менеджер паролів та інші програми, які містять конфіденційну інформацію, для додаткової безпеки.

  Карліс Дамбранс/Shutterstock

  Деякі телефони Android дозволяють приховати встановлені програми нативно. Якщо у вашому телефоні немає цієї функції, ви можете скористатися програмою запуску сторонніх розробників, як-от Nova або Microsoft Launcher. Стороння панель запуску також дозволяє змінювати піктограми додатків для більшої персоналізації Android.

  Завжди приховуйте на телефоні програми, що містять критичні або конфіденційні дані, щоб запобігти несанкціонованому доступу до них. Незважаючи на те, що це не надійно, реалізація все ж достатньо хороша, щоб запобігти легкому доступу допитливого друга чи члена сім’ї без відповідних технічних знань.