Як приховати номер телефону в Telegram

| | 0 Comments| 11:40 AM
Categories:

Якщо вас цікавить безпечний зв’язок, ви, напевно, чули про Telegram, хмарний сервіс обміну повідомленнями та VOIP. Telegram дозволяє користувачам анонімно надсилати повідомлення, фотографії, відеопотоки, аудіофайли та інші файли.

Однак, незважаючи на весь галас, Telegram не є особливо безпечним додатком для спілкування. Повідомлення шифруються лише на стороні клієнта, а експерти з криптографії критикують архітектуру безпеки програми. Наприклад, усі контакти та повідомлення зберігаються разом із їхніми ключами розшифровки, а програма не має наскрізного шифрування для повідомлень. Крім того, було продемонстровано, що спеціальний протокол шифрування Telegram має значні проблеми з безпекою та надійністю.

З цих причин багато користувачів все ще надсилають повідомлення через Telegram, але хочуть анонімізувати себе під час користування сервісом.

Точніше, багато людей хотіли б використовувати Telegram, але все одно приховують їх телефонний номер із програми. Ця стаття розповість вам, як це зробити.

Чи можу я приховати свій номер телефону в Telegram?

Під час реєстрації в Telegram ви повинні дати програмі дозвіл здійснювати та приймати дзвінки на вашому телефоні, а також дати програмі свій номер телефону. На жаль, якщо ви хочете зареєструватися в Telegram зі свого основного телефону, вам доведеться відмовитися від цієї інформації.

Однак Telegram не використовує номер для зв’язку з вами, і він не ділиться номером з іншими користувачами. Ім’я користувача у вашому обліковому записі стає вашим ідентифікаційним маркером для служби.

Інші користувачі Telegram зможуть побачити ваш номер телефону, лише якщо ви збережете їх у своєму телефоні та синхронізуєте свої контакти з Telegram. Це включає друзів, будь-кого з ваших телефонних контактів і всіх, з ким ви охоче поділилися своїм номером телефону.

Це проста система, яка зберігає видимість конфіденційності. До тих пір, поки ви не додасте номер цієї особи до своїх телефонних контактів, вони бачитимуть лише ваше ім’я користувача Telegram. Однак є спосіб приховати свій номер телефону в Telegram. Для цього виконайте такі дії:

 • Відкрийте Telegram і торкніться Налаштування в нижньому лівому куті
 • Торкніться Конфіденційність та безпека
 • Торкніться Номер телефону
 • Торкніться або Мої контакти (ваші контакти побачать ваш номер телефону) або Ніхто (ніхто не побачить ваш номер телефону)
  Як повернути закріплене повідомлення в Telegram

Це зробить так, що ніхто не зможе побачити ваш номер телефону через додаток. Однак пам’ятайте, що ваш номер телефону все одно буде прив’язано до вашого облікового запису.

Більше порад щодо конфіденційності Telegram

Telegram намагається зберегти вашу конфіденційність у додатку. Повідомлення зберігаються на вашому пристрої, а не на серверах Telegram, захищаючи їх від сторонніх очей.

Коли повідомлення видалено, його можна видалити для обох сторін, тож ви можете контролювати те, що інша особа бачить у чаті. Однак є ще кілька налаштувань, які ви можете зробити в терміналі, щоб зробити ваші розмови ще більш приватними.

Ось лише кілька способів зробити Telegram більш безпечним.

Самознищуються чати

У Telegram є функція секретного чату, яка використовує наскрізне шифрування і самознищується в заданий час. Вам потрібно буде встановити таймер для цих чатів, але, крім цього, процес відбувається автоматично. Для тих чатів, які ви ніколи не хочете, щоб вас знайшли, це дуже крута функція.

 • Відкрийте секретний чат у Telegram
 • Виберіть значок меню з трьома крапками
 • Виберіть Встановити таймер самознищення та встановіть час

Після запуску таймера всі повідомлення в цьому сеансі чату будуть видалені, коли термін його дії закінчиться. Крім того, Telegram відключає функцію створення знімків екрана вашого смартфона, коли ви перебуваєте в секретному чаті, додаючи ще один рівень безпеки.

Приховати знімки екрана з галереї телефону

Якщо ви не хочете, щоб ваші знімки екрана Telegram відображалися в медіа-галереї вашого телефону, ви можете приховати їх. Ви можете точно вказати, які медіа можна, а які не можна переглядати за межами Telegram, що може врятувати вас від випадкового розкриття зображень під час прокручування фотографій.

На Android:

 • Виберіть Налаштування Telegram
 • Торкніться Налаштування чату
 • Увімкніть Зберегти в галереї

На iOS:

 • Відкрийте програму Налаштування
 • Виберіть Конфіденційність і фотографії
 • Вимкніть «Telegram».

Ви все одно зможете переглядати цей медіафайл із Telegram, але його не буде видно ніде на вашому пристрої.

Встановіть пароль

Якщо інші мають доступ до вашого телефону, і ви хочете зберегти свою конфіденційність, ви можете встановити пароль для Telegram. Це блокує програму та не дозволяє іншим використовувати або переглядати програму, якщо вони не знають ваш пароль.

 • Відкрийте Telegram і натисніть Налаштування
 • Торкніться Конфіденційність та безпека
 • Торкніться Блокування паролем, а потім Увімкніть пароль
 • Введіть і повторно введіть свій пароль, якщо буде запропоновано.
  Як знайти ідентифікатор користувача в Telegram

Відтепер вам потрібно буде вводити свій PIN-код під час першого запуску Telegram. Переконайтеся, що ви запам’ятали свій PIN-код або збережіть його в надійному місці – це єдиний спосіб отримати доступ до свого облікового запису Telegram.

Приховати останній доступ для вибраних контактів у Telegram

Як ви, ймовірно, знаєте, Telegram показує іншим людям, коли ви востаннє використовували додаток. Якщо ви намагаєтеся уникати когось або хочете поспілкуватися, щоб вас не бачили, виконайте ці дії.

 • Відкрийте Налаштування в додатку Telegram
 • Виберіть Конфіденційність та безпека
 • Торкніться Останнє побачене й онлайн
 • Виберіть «Всі», «Мої контакти» або «Ніхто».

Як створити обліковий запис Telegram без вашого номера телефону

Як зазначено вище, ви бачите, що неможливо зареєструватися в Telegram, не давши їм номера телефону. Справа в тому, що це не повинен бути ВАШ номер.

Оскільки Telegram використовує номер лише для первинної перевірки облікового запису, вам не потрібно давати їм номер, який з’єднується з вами будь-яким чином. Існує кілька способів налаштувати Telegram, не залишаючи зв’язку зі своєю справжньою особою.

Позичте стаціонарний телефон

Вам не потрібно використовувати мобільний телефон, щоб зареєструватися в Telegram. Якщо ви не можете отримати SMS, Telegram зателефонує на голосовий номер і дасть вам код підтвердження таким чином. У світі досі є таксофони, а деякі з них навіть приймають вхідні дзвінки.

Крім того, ви можете позичити телефон у бібліотеці чи магазині. У багатьох закладах охорони здоров’я є громадські телефони у фойє, за якими люди можуть дзвонити. Поки ви можете прийняти один дзвінок з Telegram, ви можете використовувати цей номер і бути абсолютно невідстежуваним.

Використовуйте Google Voice

Google Voice – це служба VOIP, що надається Google. Обліковий запис Google Voice дає вам місцевий номер телефону, який потрібно підключити до облікового запису Google, але створити новий анонімний обліковий запис Google легко.

 • Вийдіть з усіх своїх облікових записів Google
 • Зареєструйтеся на а новий обліковий запис Google
 • Після створення нового облікового запису підключіть його до нового Google Voice рахунок
 • Виберіть номер телефону
 • Зареєструйтеся в Telegram і вкажіть свій номер Google Voice як контактний номер
 • Отримайте код авторизації зі свого облікового запису Google Voice і введіть його в Telegram

Використовуйте тимчасовий номер

Якщо ви не хочете мучитися, щоб створити новий псевдонім Google, ви можете просто зареєструватися, щоб отримати номер запису. Існує будь-яка кількість послуг, які нададуть вам тимчасовий номер телефонуабо навіть другий номер, не змушуючи вас робити багато для перевірки або встановлення вашої особи.

  Як видалити всі повідомлення в Telegram

Є кілька сайтів, якими можна користуватися, але FreePhoneNum тут є безкоштовний сервіс, який ідеально підходить для ваших цілей. Ви можете отримати тимчасовий номер на цьому сайті абсолютно безкоштовно, номер, який потім переробляється і згодом знову і знову використовується іншими людьми.

Оскільки цей сайт і Telegram абсолютно не пов’язані між собою компанії, не буде жодного зв’язку, щоб показати, що ви є конкретним користувачем, який використав цей тимчасовий номер для реєстрації в Telegram.

 • Відвідати FreePhoneNum і виберіть одне з відображених чисел
 • У Telegram введіть вибраний номер
 • Зачекайте, поки на FreePhoneNum відобразиться SMS від Telegram з кодом підтвердження
 • Введіть цей код підтвердження в Telegram

Користуйтеся телефоном-пальником

Все ще можна купувати старі функціональні телефони (тобто телефони, які не є смартфонами, але все ще працюють у стільниковій мережі) у таких місцях, як секонд-магазини або на приватному ринку. Або ви можете купити чужий старий телефон, на якому ще тимчасово є SMS-сервіс за кілька доларів.

Це дещо темна частина світу перепродажу телефонів, оскільки всі ці телефони зазвичай купуються спеціально для вчинення злочинів, але саме по собі мати телефон, який не підключений до вас, не є незаконним.

Отримавши телефон, використовуйте його, щоб зареєструватися в Telegram, а потім викиньте його. Потім ви можете ввійти в Telegram на своєму основному телефоні, використовуючи своє ім’я користувача та пароль Telegram, і вам більше не доведеться підтверджувати свою особу. Просто переконайтеся, що «двофакторна перевірка» вимкнена в налаштуваннях, щоб переконатися, що цей номер телефону вам більше не знадобиться.

Питання що часто задаються

Останні думки

Хоча це не найбезпечніший додаток для обміну повідомленнями, Telegram все ж пропонує певну безпеку, і є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб зробити додаток ще більш безпечним. Дотримуючись наведених вище порад, ви можете легко створити обліковий запис Telegram анонімно та змінити налаштування, щоб захистити свою конфіденційність.

Чи є якісь інші поради щодо підвищення безпеки Telegram? Поділіться ними в коментарях нижче!