Як приховати зарезервований диск видимим після Windows 10 1803

| | 0 Comments| 2:21 PM
Categories:

Коли ви встановлюєте Windows на ноутбук або настільний комп’ютер, він створює невеликий зарезервований диск. Вам ніколи не доведеться втручатися або вказувати, наскільки великим чи малим має бути цей диск. Зазвичай це всього 500 МБ або менше, але це важливо. Якщо ви використовуєте SSD замість жорсткого диска, ви можете не побачити зарезервований диск, але він є. Здається, що після оновлення Windows 10 1803 зарезервований розділ з’являється, коли ви переходите на Цей комп’ютер, і Windows 10 тепер попереджає вас про те, що на зарезервованому диску не вистачає місця. Його можна зупинити, якщо приховати зарезервований диск.

Сховати зарезервований диск

Приховати резервний диск дуже легко, а інструмент, необхідний для цього, вбудований у Windows.

  Як закріпити вікно програми на всіх віртуальних робочих столах у Windows 10

Ви можете приховати зарезервований диск із командного рядка або за допомогою керування дисками. У будь-якому випадку вам потрібні адміністративні права.

Командний рядок

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора. Введіть таку команду;

Diskpart

Далі введіть цю команду;

List volume

Буде перераховано всі диски, призначені та не призначені у вашій системі. Ви можете перевірити на цьому комп’ютері букву диска для зарезервованого диска, але інформація, яку надає вам команда List volume, є надійною. Він також покаже, який диск є зарезервованим.

Зарезервований диск має бути призначений літерою. Зверніть увагу на літеру, яку їй призначають, і введіть таку команду. Замініть букву X на букву зарезервованого диска, яку надала вам команда List Volume.

remove letter=X

Управління дисками

У пошуку Windows введіть Керування дисками. Ви отримаєте результат панелі керування для створення та форматування розділів жорсткого диска (і SSD). Виберіть його.

  Як виправити, як програми Microsoft Store не оновлюються до нової версії в Windows 10

Управління дисками насправді є просто графічним інтерфейсом для виконання того самого, що ви робили в командному рядку в попередньому розділі. Знайдіть зарезервований диск і клацніть його правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть «Змінити букву диска та шляхи…». Диск на скріншоті нижче НЕ зарезервований диск. Знімок екрана лише ілюструє параметр контекстного меню, який потрібно натиснути.

Відкриється ще одне менше вікно, де потрібно натиснути опцію «Видалити». Це не видалить дані з диска. Він все ще буде там, і Windows зможе використовувати його, коли буде потрібно. Він просто видалить призначену літеру, щоб диск більше не відображався на цьому комп’ютері, а Windows 10 не запропонувала вам звільнити місце на ньому.

  Як дізнатися, які програми використовують ваш мікрофон у Windows 10

Якщо ви не бачите зарезервований диск на цьому комп’ютері після оновлення до Windows 10 1803, це просто означає, що яка б це помилка не була, вона вас не стосується. Зарезервовані диски мають бути приховані, щоб їх вміст не можна було видалити.