Як приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї

Amazon став домашнім брендом. До його послуг звикли кілька поколінь, від дітей до людей похилого віку. Завдяки його популярності більшість користувачів сьогодні знають, як переміщатися по веб-сайту або додатку Amazon. Кожен прагне конфіденційності, будь то проведення часу з самим собою чи відсутність пропущених дзвінків від батьків під час вечірки. Аналогічно, ви можете приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї. Хочете приховати історію замовлень свого облікового запису Amazon Prime і здивувати їх зненацька своїм подарунком? Ми підготували корисний та ефективний посібник про те, як ви можете приховати замовлення на Amazon від інших членів сім’ї.

Як приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї

Ви можете приховати бажані замовлення Amazon від члена вашої родини, заархівувавши їх. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як це зробити.

Чи можуть члени домогосподарства Amazon переглядати історію замовлень? Чи може моя родина побачити, що я замовляю на Amazon?

Ні, члени домогосподарства Amazon не можуть бачити історію замовлень один одного. Учаснику дозволяється переглядати власну історію замовлень. Ваша родина може стежити за історією замовлень, якщо у них є доступ до вашого облікового запису Amazon. Якщо ні, то не варто хвилюватися.

Чи можуть інші бачити мої покупки на Amazon?

Існують різні способи, за допомогою яких інші можуть підкрастися до історії замовлень вашого облікового запису Amazon Prime, перелічених нижче:

  • Ваші покупки Amazon, включаючи подарункові картки, можуть переглядати люди, які мають доступ до вашого облікового запису Amazon.
  • Якщо покупки здійснюються за допомогою кредитних або дебетових карток, ваші батьки можуть створити звіт про всі ваші витрати, якщо вони зберігатимуть чек на вашому банківському рахунку.
  Як зробити бетон в майнкрафт

Але пам’ятайте, що ви можете легко приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї.

Чи можете ви приховати замовлення Amazon від родини?

Так, можна приховати замовлення на Amazon від інших членів сім’ї. Ви можете вжити обережних заходів, щоб ніхто не порушив вашу конфіденційність.

Чи приховує замовлення Amazon Household?

Так, Amazon House – це найкращий пакет для використання переваг Amazon Prime та обміну цифровим вмістом без розкриття історії замовлень вашого облікового запису Amazon Prime, рекомендацій чи будь-якої інформації, пов’язаної з вашим особистим обліковим записом Amazon.

Як приховати замовлення Amazon від мого чоловіка? Як приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї?

Amazon пропонує можливість архівувати ваші замовлення, в результаті чого архівовані замовлення переміщуються в окремий список. Це приховує замовлення від тих, хто намагається переглянути вашу історію, поки вас немає. Щоб архівувати замовлення, виконайте наведені нижче дії.

  Як знайти координати широти та довготи за допомогою Google Maps

Примітка. Цей метод застосовний у режимі робочого столу веб-сайту Amazon у браузері.

1. Відвідайте сторінку входу Amazon у веб-переглядачі на комп’ютері.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Amazon, використовуючи свої облікові дані.

3. Натисніть Обліковий запис і списки > Ваш обліковий запис, як показано нижче.

4. Натисніть Ваші замовлення.

5. Натисніть на опцію Архівувати замовлення для замовлення, яке потрібно заархівувати.

6. Натисніть на Порядок архівування у спливаючому вікні.

Як приховати замовлення в додатку Amazon?

На жаль, додаток Amazon на смартфонах не має жодної функції, яка дозволяє приховати замовлення. Тим не менш, ви можете використовувати браузер, щоб приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї за допомогою методу архівування. Щоб дізнатися, як це зробити, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте потрібний браузер на своєму пристрої Android.

2. Відвідайте сторінку Amazon на одній із вкладок браузера та увійдіть у свій обліковий запис.

3. Торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті браузера.

4. Установіть у меню пункт «Сайт робочого столу», як показано нижче.

Примітка. Для користувачів iPhone торкніться значка з трьома крапками в нижньому правому куті браузера та виберіть Запит на сайт для робочого столу.

  Як вимкнути вібрацію на iPhone

5. Натисніть «Повернення та замовлення» у верхньому правому куті.

6. Знайдіть потрібний елемент і натисніть Замовлення архіватора для цього замовлення.

7. Натисніть Порядок архіватора у спливаючому вікні.

Як використовувати режим анонімного перегляду Amazon?

Наразі Amazon не може похвалитися режимом анонімного перегляду, але ви можете видалити свою історію перегляду та опублікувати, що Amazon розглядає продукт так, ніби він ніколи не був частиною ваших пошуків. Жодні рекомендації не будуть пов’язані з продуктом, який зник з вашої історії перегляду. Якщо ви хочете знати, як очистити історію та приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Amazon на своєму мобільному пристрої.

2. Торкніться значка профілю на нижній панелі.

3. Торкніться «Історія перегляду».

4. Тепер натисніть Видалити з перегляду.

Примітка. Торкніться опції Видалити всі елементи з перегляду, щоб повністю очистити історію перегляду, як показано нижче.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як приховати замовлення Amazon від інших членів сім’ї з докладними кроками на допомогу. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми створили статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.