Як приховати деталі використання даних у T-Mobile

T-Mobile — бренд мобільного зв’язку, який надає різноманітні послуги доступу до Інтернету. Вони надають послуги для мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, ноутбуків та всіх інших пристроїв, які працюють з доступом до Інтернету, наприклад 2G, 4G, 5G тощо. У цій статті ми вирішимо деякі типові проблеми, пов’язані з використанням T-Mobile, Деталі використання даних T-Mobile тощо. Отже, продовжуйте читати статтю до кінця, щоб дізнатися більше про необмежену кількість даних T-Mobile та видалення історії браузера Tmobile.

Як приховати деталі використання даних у T-Mobile

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як переглянути деталі використання даних T-Mobile і видалити записи викликів T-Mobile.

Чи справді T-Mobile необмежений?

Так, він необмежений у T-Mobile, доки ви не використовуєте перевантажену вежу та використовуєте понад 50 ГБ даних у платіжному циклі. Якщо ви не перебуваєте на перевантаженій вежі, ви отримаєте необмежену швидкість мережі, як обіцяє T-Mobile. Використання T-Mobile залежить виключно від наявності вежі.

Як отримати історію бездротового зв’язку T-Mobile?

Щоб перевірити історію бездротового зв’язку T-Mobile на веб-сайті T-Mobile, виконайте наведені нижче дії.

  Як зупинити людей від крадіжки ваших посилок

1. Відвідайте сторінку входу в T-Mobile і введіть свої дані для входу.

2. Увійшовши в систему, натисніть опцію ІСТОРІЯ ОБЛІКОВОГО ЗАПИСУ.

3. У фільтрах виберіть «Сервіси» та натисніть опцію «Завантажити PDF».

Чи може власник облікового запису переглянути мою історію Інтернету T-Mobile?

Ні, власник облікового запису не може бачити вашу історію Інтернету, оскільки служба T-Mobile не відстежує, що ви переглядаєте. Він лише зберігає записи про використання ваших даних T-Mobile.

Як довго T-Mobile зберігає історію веб-перегляду?

T-Mobile не відстежує вашу історію веб-перегляду. Вони відстежують ваше використання даних. Отже, вам не потрібно турбуватися про свою історію веб-перегляду.

Як приховати дані про використання даних у T-Mobile?

Ви не можете приховати дані про використання даних у T-Mobile, оскільки ця функція ще не доступна. Але вам не варто хвилюватися, оскільки ваші дані про використання T-Mobile безпечні в програмі T-Mobile. Якщо ви хочете знайти інформацію про використання свого облікового запису, ви можете знайти їх у розділі «Обліковий запис» програми T-Mobile. Щоб отримати додаткову допомогу, перегляньте сторінку підтримки T-Mobile.

  6 помилок, які люди роблять, купуючи телевізор

Як видалити деталі використання даних на T-Mobile?

На жаль, немає способу видалити ваші дані в T-Mobile, оскільки це єдиний доказ того, скільки даних ви спожили та як використовуєте T-Mobile. T-Mobile не надав своїм користувачам права видаляти інформацію про використання даних. Щоб отримати додаткову допомогу щодо цього, ви можете звернутися до спільноти T-Mobile.

Чи показує T-Mobile текстові повідомлення на рахунку?

Ні, T-Mobile не відображатиме фактичні текстові повідомлення на створеному рахунку. Але він відображатиме всі номери ваших текстових повідомлень і історію дзвінків, тобто номери, з якими ви надсилали текстові повідомлення або телефонували.

Як далеко назад T-Mobile зберігає телефонні записи?

T-Mobile зберігає всі ваші записи протягом максимум 12 місяців. Після цього періоду записи зникають назавжди, і ви не можете їх повернути.

Чи можуть власники рахунків T-Mobile читати текстові повідомлення?

Ні, власники облікового запису T-Mobile не можуть читати текстові повідомлення. T-Mobile не дозволяє власникам своїх облікових записів читати текстові повідомлення. Але ви можете переглянути деталі використання T-Mobile у розділі «Обліковий запис» свого облікового запису.

  Google вбиває Cloud Print наприкінці 2020 року

Чи може T-Mobile переглядати видалені текстові повідомлення?

Ні, T-Mobile не бачить видалені текстові повідомлення. Коли повідомлення зникають, вони зникають назавжди, і ніхто не має доступу до цих повідомлень.

Як видалити записи дзвінків T-Mobile?

Щоб видалити записи викликів T-Mobile, вам знадобиться програма під назвою Digits, розроблена T-Mobile.

Щоб видалити записи викликів, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму Digits на своєму мобільному телефоні.

2. Торкніться опції Дзвінки у верхньому меню програми,

3. Виберіть опцію «Редагувати» у верхньому правому куті екрана.

4. Торкніться опції «Видалити все» в нижньому лівому куті екрана.

5. Знову натисніть «Видалити» у спливаючому вікні для підтвердження.

Ваші журнали викликів успішно видалено.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли більше про використання T-Mobile, необмежену кількість даних T-Mobile, деталі використання даних T-Mobile та видалення історії веб-переглядача T-Mobile. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.