Як приховати виїмку iPhone X на екраніiPhone X – це потужний пристрій з унікальними функціями для цієї моделі. У нього також є жахлива дизайнерська проблема у вигляді виїмки. На даний момент відомо, що безрамковий дизайн не зміг об’єднати передню камеру та динаміки естетично. Таким чином, весь дизайн екрану зіпсований виїмкою, яка звільняє місце для камери та динаміка. Це непривабливо. Ви можете приховати виїмку iPhone X зі свого екрана за допомогою акуратного трюку зі шпалерами, який додаток Notcho iOS може застосувати до будь-якого зображення у вашій камері.

Сховайте виїмку iPhone X

Notcho приховує виїмку iPhone X, змінюючи шпалери, які ви використовуєте. Він штовхає шпалери вниз і додає чорну смугу вгорі. Виїмка прихована всередині цієї чорної смуги.

Ви можете імпортувати фотографію зі своєї камери, і Notcho додасть чорну смугу над нею. Коли панель буде додана, збережіть нове зображення у вашій камері. Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Шпалери. Торкніться «Вибрати нові шпалери» та виберіть зображення, створене Нотчо. Застосуйте його як до екрана блокування, так і до головного екрана, щоб приховати виїмку iPhone X.

Альтернативним способом приховати виїмку iPhone X є використання шпалер з чорними межами або переважно чорного кольору зверху. У нас є кілька шпалер для iPhone X, які відповідають вимогам.

Інформацію, яка зазвичай відображається у верхній частині iPhone X, тобто про стан сигналу, відсоток заряду батареї, будильники, підключення до Wi-Fi тощо, буде легко прочитати, тому жодна функціональність не буде пожертвована використанням шпалер із чорною смугою, доданою у верхній частині. .

Косметична зміна

За всіма рахунками, це косметична зміна, яка стосується лише вашого заблокованого екрана та головного екрана. Коли ви відкриваєте програму, будь-яку програму, виїмка повертається. Можливо, вам навіть не сподобається перехід від головного екрана до екрана програми, коли виїмка, очевидно, знову з’явиться. Можливо, в якийсь момент розробники вирішать додати чорну смугу у верхній частині всіх екранів у своєму додатку, щоб приховати недолік дизайну, але це насправді залежить від них.

Деякі власники iPhone X кажуть, що вони підійшли до цієї маленької примхи, і виїмка їх більше не турбує. Інші шукають креативне рішення проблеми, і це настільки просто, наскільки це можливо. Єдиною альтернативою є шпалери, які містять виїмку в зображенні.