Як приховати виїмку на телефонах Android

Виїмка iPhone X, незважаючи на жахливий аспект дизайну, копіюється виробниками телефонів Android. Виходить чимала кількість телефонів, які мають власну виїмку, і можна з упевненістю сказати, що всякий глузд залишив цю планету. Виїмка, здається, перетворилася на примху. Apple, можливо, додала виїмку, тому що у неї не було вибору, але телефони Android додають її, щоб виглядати як iPhone X. На щастя, є програма, яка може приховати виїмку на телефонах Android.

Ймовірно, таких програм буде більше, але поки що Nacho Notch – це те, що ви можете використовувати, щоб приховати виїмку на телефонах Android. Він безкоштовний у використанні і не має реклами чи преміум-версії, яка додає до нього більше функцій.

  Популярний KMPlayer виходить на Android та iOS; Ми працюємо

Hide The Notch на Android

Встановити Начо Нотч з магазину Google Play. Notcho Notch не працює так, як програми iOS, які приховують виїмку на iPhone X. Насправді це краще, ніж рішення, які ви маєте для iPhone X, оскільки ці програми працюють лише для головного екрана. Nacho Notch працює на всіх екранах, заповнюючи рядок стану, щоб він був чорним, що ви можете зробити лише на Android.

Nacho Notch не має інтерфейсу. Щоб увімкнути його, вам потрібно додати плитку програми до швидких плиток. Потягніть вниз панель сповіщень і торкніться маленької кнопки редагування. Прокрутіть униз меню швидкої плитки, поки не знайдете плитку для Nacho Notch. Перетягніть його в розділ увімкнених плиток, щоб додати його.

  Як дізнатися, які програми мають доступ до дозволу на Android

Після додавання торкніться його один раз, щоб увімкнути програму. Коли Nacho Notch увімкнено, рядок стану стане чорним. Якщо у вас там є виїмка, вона буде прихована.

Nacho Notch автоматично визначає висоту рядка стану на вашому телефоні та зафарбовує його в чорний колір. Піктограми в рядку стану все ще добре видно.

Основна мета програми — приховати виїмку на телефонах Android, однак вона працює на телефонах, які не мають виїмки, і надає їм послідовний рядок стану для всіх програм і екранів.

З огляду на те, що ця програма не має інтерфейсу або належного інтерфейсу, можливо, вам захочеться знати, як її видалити, якщо ви не хочете використовувати її довго. Щоб видалити програму, відкрийте програму Play Маркет і знайдіть її знову. На сторінці додатка Play Store ви побачите кнопку Видалити. Крім того, якщо ви перейдете до списку програм, встановлених на вашому поточному пристрої в програмі Play Store, ви також зможете видалити його з нього.

  Нові функції Firefox 43 для комп’ютера та Android