Як приручити кота в майнкрафт

У Minecraft є багато нейтральних мобів, і деякі з цих мобів можна приручити в грі. Приручений нейтральний моб стає дружнім до гравця. Залежно від типу мобу, він або захищатиме гравця, або допоможе йому зібрати якийсь ресурс або запропонувати захист.

Коти в Майнкрафт

Спочатку в Minecraft були оцелоти, яких гравець приручив, щоб отримати домашнього кота. З останніми оновленнями кішки тепер є офіційним мобом. Оцелоти все ще зустрічаються в біомах джунглів, але вам не потрібно його приручати, щоб отримати кота.

Кішки зустрічаються в селах і бувають різних варіацій; звичайний візерунок таббі, кіт у смокінгу, руді кішки, ситцеві тощо. Крипери та фантоми бояться кішок, і це вже є прекрасною причиною їх мати. Коти в майнкрафт муркочуть. Двоє кішок можуть спаровуватися і мати кошенят.

  Як виправити збій гри Steam під час запуску (повний посібник)

Приручити кота в Minecraft

Щоб приручити кота в Майнкрафт, його потрібно нагодувати рибою. Рибу легко дістати, але для роботи вам знадобиться час і вудка.

Вудка для рукоділля

Щоб змайструвати вудку, вам знадобиться;

Три дерев’яні палички (будь-які види дерева)
Дві нитки (отримані шляхом розбивання павутиння або вбивства павуків)

Примітка: щоб розірвати павутину, використовуйте навіси. Їх можна виготовити з двох залізних злитків. Павутину знаходять у печерах і шахтах.

Коли у вас є необхідні матеріали, ви можете виготовити вудку.

Відкрийте стол для виготовлення.
В останню клітинку першого ряду помістіть дерев’яну паличку.
У другу клітинку другого ряду помістіть дерев’яну паличку.
Помістіть дерев’яну паличку в першу клітинку останнього ряду.
Помістіть рядок в останню клітинку другого ряду.
Помістіть рядок в останню клітинку третього ряду.
Зберіть вудку.

Ловити рибу в майнкрафт

Ви готові почати риболовлю. Віднесіть вудку до будь-якого поблизу джерела води. Найкраще знайти відкрите море, але маленькі струмочки та озера, які ви бачите, підійдуть.

  Як працюють розумні будинки?

Клацніть правою кнопкою миші/помістіть дію біля джерела води, утримуючи вудилище, щоб запустити котушку.
Подивіться уважно на воду і точку, де котушка зникає під водою.
Коли ви бачите, що бульбашки з’являються і пливуть до котушки, це означає, що ви збираєтеся вкусити.
Коли головка котушки буде опущена під воду, клацніть правою кнопкою миші/розмістіть дію знову.
Все, що ви спіймали, буде додано до вашого інвентарю.

Примітка: під час риболовлі ви в основному збираєтеся ловити рибу, однак іноді ви можете підтягнути інші предмети, наприклад, чоботи, миски, скляні пляшки, книги, рибу-фугу тощо.

Як приручити кота в майнкрафт

Зберіть не менше 10 риб. Це має бути або сира тріска, або сирий лосось, обидва поширені. Знайдіть село і підійдіть до кота. Ви повинні тримати деяку дистанцію, інакше вона втече. Переконайтеся, що ви тримаєте рибу, тому що всі коти в Minecraft мотивовані їжею. Привернувши увагу кішки, клацніть правою кнопкою миші або розмістіть на ній дію, щоб нагодувати її рибою.

  Як отримати доступ до сторінки Microsoft Edge about: flags

Повторюйте, поки не побачите сердечка, що виходять від кота. Кот отримає червоний нашийник. Тепер воно приручене і буде слідувати за вами. Переконайтеся, що його годують.

приручити кота в майнкрафт

Висновок

На кішок нападуть вовки, але вони також нападуть на курей, кроликів і черепах. Їх чудово мати поруч, але ви повинні переконатися, що ваші кури захищені.