Як приручити кота в майнкрафт

У Minecraft є багато нейтральних мобів, і деякі з цих мобів можна приручити в грі. Приручений нейтральний моб стає дружнім до гравця. Залежно від типу мобу, він або захищатиме гравця, або допоможе йому зібрати якийсь ресурс або запропонувати захист.

коти в майнкрафт

Коти в Майнкрафт

Спочатку в Minecraft були оцелоти, яких гравець приручив, щоб отримати домашнього кота. З останніми оновленнями кішки тепер є офіційним мобом. Оцелоти все ще зустрічаються в біомах джунглів, але вам не потрібно його приручати, щоб отримати кота.

Кішки зустрічаються в селах і бувають різних варіацій; звичайний візерунок таббі, кіт у смокінгу, руді кішки, ситцеві тощо. Крипери та фантоми бояться кішок, і це вже є прекрасною причиною їх мати. Коти в майнкрафт муркочуть. Двоє кішок можуть спаровуватися і мати кошенят.

  Як виправити збій гри Steam під час запуску (повний посібник)

Приручити кота в Minecraft

Щоб приручити кота в Майнкрафт, його потрібно нагодувати рибою. Рибу легко дістати, але для роботи вам знадобиться час і вудка.

Вудка для рукоділля

Щоб змайструвати вудку, вам знадобиться;

Три дерев’яні палички (будь-які види дерева)
Дві нитки (отримані шляхом розбивання павутиння або вбивства павуків)

Примітка: щоб розірвати павутину, використовуйте навіси. Їх можна виготовити з двох залізних злитків. Павутину знаходять у печерах і шахтах.

Коли у вас є необхідні матеріали, ви можете виготовити вудку.

Відкрийте стол для виготовлення.
В останню клітинку першого ряду помістіть дерев’яну паличку.
У другу клітинку другого ряду помістіть дерев’яну паличку.
Помістіть дерев’яну паличку в першу клітинку останнього ряду.
Помістіть рядок в останню клітинку другого ряду.
Помістіть рядок в останню клітинку третього ряду.
Зберіть вудку.

  Як працюють розумні будинки?

Ловити рибу в майнкрафт

Ви готові почати риболовлю. Віднесіть вудку до будь-якого поблизу джерела води. Найкраще знайти відкрите море, але маленькі струмочки та озера, які ви бачите, підійдуть.

Клацніть правою кнопкою миші/помістіть дію біля джерела води, утримуючи вудилище, щоб запустити котушку.
Подивіться уважно на воду і точку, де котушка зникає під водою.
Коли ви бачите, що бульбашки з’являються і пливуть до котушки, це означає, що ви збираєтеся вкусити.
Коли головка котушки буде опущена під воду, клацніть правою кнопкою миші/розмістіть дію знову.
Все, що ви спіймали, буде додано до вашого інвентарю.

Примітка: під час риболовлі ви в основному збираєтеся ловити рибу, однак іноді ви можете підтягнути інші предмети, наприклад, чоботи, миски, скляні пляшки, книги, рибу-фугу тощо.

  Як отримати доступ до сторінки Microsoft Edge about: flags

Як приручити кота в майнкрафт

Зберіть не менше 10 риб. Це має бути або сира тріска, або сирий лосось, обидва поширені. Знайдіть село і підійдіть до кота. Ви повинні тримати деяку дистанцію, інакше вона втече. Переконайтеся, що ви тримаєте рибу, тому що всі коти в Minecraft мотивовані їжею. Привернувши увагу кішки, клацніть правою кнопкою миші або розмістіть на ній дію, щоб нагодувати її рибою.

Повторюйте, поки не побачите сердечка, що виходять від кота. Кот отримає червоний нашийник. Тепер воно приручене і буде слідувати за вами. Переконайтеся, що його годують.

приручити кота в майнкрафт

Висновок

На кішок нападуть вовки, але вони також нападуть на курей, кроликів і черепах. Їх чудово мати поруч, але ви повинні переконатися, що ваші кури захищені.