Як припинити платити за AOL, але зберегти електронну пошту

AOL, раніше відома як America Online, є цифровою медіа-компанією, яка керує кількома онлайн-бізнесами, включаючи веб-сайти, пошукові системи, служби електронної пошти, підключення до Інтернету, технічну підтримку 24×7 та багато іншого. Спочатку, на початку свого існування, AOL надавав послуги підключення до Інтернету в США разом із послугами електронної пошти. Коли їхній бізнес почав розвиватися, вони розширили його до пошукових систем і веб-сайтів. Якщо ви один із користувачів, у яких є підключення до Інтернету AOL, і хочете дізнатися про поточні плани та зміни в послугах, які пропонує AOL, ця стаття для вас. Тут ви дізнаєтесь, як припинити платити за AOL, але зберегти електронну пошту, і скільки коштує обліковий запис електронної пошти AOL. Крім того, ви дізнаєтесь, чи можете ви безкоштовно зберегти свою електронну адресу AOL і як змінити електронну адресу AOL на безкоштовний обліковий запис.

Як припинити платити за AOL, але зберегти електронну пошту

Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які пояснюють, як припинити платити за AOL, але зберігайте електронну пошту з докладними відомостями з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи стягує AOL плату за службу електронної пошти?

Ні, AOL не стягує плату та не стягує плату за службу електронної пошти, оскільки вони залишили її абсолютно безкоштовною для всіх користувачів. До 2006 року AOL стягувала щомісячну плату зі своїх клієнтів за користування службами електронної пошти. Але після 2006 року послугу вирішили надати безкоштовно. AOL щомісяця стягує плату за комутоване підключення, технічну допомогу та кілька інших послуг, але не за службу електронної пошти. І це сталося через зростання конкуренції з боку інших постачальників, таких як Google і Yahoo, які надають це безкоштовно.

  Пояснення IP-адреси маршрутизатора за замовчуванням

Скільки коштує обліковий запис електронної пошти AOL?

Обліковий запис електронної пошти AOL абсолютно безкоштовний для всіх. AOL стягує плату лише за комутоване підключення та інші послуги, які повністю залежать від тарифного плану, який ви придбали.

  • За 25,90 доларів США на місяць ви можете отримати преміум-акаунт, де ви отримаєте всі переваги та послуги преміум-класу, які вони пропонують.
  • За 11,99 дол. США на місяць ви отримаєте AOL із програмним забезпеченням безпеки та послугою комутованого з’єднання, а також цілодобову технічну підтримку з питань підключення та безпеки.
  • За 9,99 доларів США на місяць ви отримаєте ті самі послуги, що й за 11,99 доларів США, але з обмеженою технічною підтримкою, яка допоможе лише з проблемами підключення.

Стільки коштує обліковий запис електронної пошти AOL.

Чому AOL стягує з вас щомісяця?

Якщо ви зареєструвалися в AOL і придбали платну послугу, вона стягуватиме щомісяця залежно від ціни плану.

Чи можете ви безкоштовно зберегти свою електронну адресу AOL?

Так, ви можете безкоштовно зберегти свою електронну адресу AOL. Навіть якщо ви скасували комутоване з’єднання AOL і все ще підключені до Інтернету через іншого провайдера, ви все ще можете безкоштовно користуватися програмним забезпеченням AOL, електронною поштою та кількома іншими службами. Це деякі послуги, які AOL надає своїм користувачам безкоштовно. Але він не був безкоштовним до 2006 року, коли користувачі повинні були щомісяця платити за службу електронної пошти.

Як припинити платити за AOL, але зберегти електронну пошту?

Щоб дізнатися, як припинити платити за AOL, але зберегти електронну пошту, просто виконайте такі дії:

1. Відвідайте Сторінка входу в AOL у вашому браузері.

  Як додавати, видаляти та змінювати порядок слайдів PowerPoint

2. Введіть своє ім’я користувача, номер телефону або адресу електронної пошти та натисніть «Далі».

3. Введіть свій пароль і натисніть «Далі».

4. Наведіть курсор на МОЇ ПОСЛУГИ та натисніть Підписки.

5. Натисніть «Керувати» поруч із вашим планом підписки.

6. Натисніть «Змінити план».

7. Перегляньте сторінку підтвердження.

8. Прокрутіть униз і натисніть «Скасувати мій рахунок».

9. Виберіть потрібну причину скасування.

Тепер вам більше не потрібно платити за AOL, і ваша електронна адреса AOL також активна. Ось як перестати платити за AOL, але зберегти електронну пошту.

Як змінити електронну адресу AOL на безкоштовний обліковий запис?

Дізнавшись, як перестати платити за AOL, але зберегти електронну пошту, щоб змінити електронну пошту AOL на безкоштовний обліковий запис, просто виконайте такі дії:

Примітка. Переконайтеся, що у вас уже є обліковий запис AOL.

1. Перейдіть до Сторінка входу в AOL і увійдіть у свій обліковий запис за допомогою облікових даних.

2. Наведіть курсор на вкладку МОЇ ПОСЛУГИ на лівій панелі.

3. Потім натисніть «Підписка».

4. Натисніть «Керувати» > «Змінити план».

5. Потім перегляньте сторінку підтвердження.

6. Натисніть «Скасувати мій рахунок» і виберіть потрібну причину.

Тепер ви успішно змінили свою електронну адресу AOL на безкоштовний обліковий запис.

Коли AOL припинив стягувати плату за електронну пошту?

У 2006 році, десь влітку, AOL перестала брати плату за електронну пошту. До 2006 року клієнти AOL повинні були платити за послуги електронної пошти, оскільки користування електронною поштою було нечастим, а Інтернет був недоступним для людей. Тоді як після 2006 року AOL повністю скасувала плату за електронну пошту та запропонувала своїм клієнтам послугу електронної пошти безкоштовно.

Чи можете ви перенести свій обліковий запис AOL на Gmail?

Так, ви можете перенести свій обліковий запис AOL до Gmail. Для цього вам доведеться перенести всі свої електронні листи та контакти з облікового запису AOL до Gmail.

Що станеться, якщо ви видалите обліковий запис електронної пошти AOL?

Коли ви видаляєте свій обліковий запис електронної пошти AOL, дані, пов’язані з вашим обліковим записом, як-от адреса електронної пошти, пароль та інші дані, буде видалено назавжди, і ви більше не зможете отримати доступ до свого облікового запису. Коли ви вперше подаєте запит на видалення, ваш обліковий запис буде деактивовано на 30 днів. І протягом цього періоду, якщо ви захочете відновити свій обліковий запис, ви можете просто ввійти в нього з офіційного веб-сайту.

  Як безкоштовно відстежити номер текстової програми

Примітка. Періоди утримання відрізняються для різних країн. Для Австралії, Індії та Нової Зеландії цей період становить 90 днів. А для Бразилії, Гонконгу та Тайваню це 180 днів.

AOL вимикається?

Ні, AOL не вимикається. Незважаючи на чутки про те, що його закриють, офіційного підтвердження від компанії та власників немає. Шанси закриття AOL майже дорівнюють нулю. Крім того, компанія працює добре, не зазнаючи серйозних збитків у своєму бізнесі, і послуги також працюють без проблем. Навіть після зміни власника на Verizon це не вплинуло негативно на AOL. Однак Verizon вирішила закрити свою внутрішню службу електронної пошти для інтернет-передплатників і перевести їх на службу електронної пошти AOL.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як перестати платити за AOL, але зберігайте електронну пошту з докладними кроками для вашої допомоги. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.