Як припинити обмін сповіщеннями про прочитання текстових повідомлень на iPhone

Сповіщення про прочитання не обов’язково змушують вас відповідати.

Якщо ви не хочете, щоб хтось знав, коли ви бачили його повідомлення, вам потрібно буде вимкнути сповіщення про прочитання. На щастя, Apple дозволяє легко вимкнути сповіщення про прочитання в iMessage. Ми покажемо вам, що саме вам потрібно зробити на своєму iPhone.

Вимкніть сповіщення про прочитання iMessage для всіх на вашому iPhone

У більшості випадків ви можете повністю вимкнути сповіщення про прочитання iMessage, щоб ніхто не міг бачити, чи ви прочитали їхні повідомлення.

Щоб вимкнути сповіщення про прочитання на iPhone або iPad, перейдіть у «Налаштування» > «Повідомлення» та прокрутіть вниз до пункту «Надіслати сповіщення про прочитання». Вимкніть перемикач, щоб переконатися, що сповіщення про прочитання вимкнено.

Програма «Повідомлення» від Apple також дає вам можливість вимкнути сповіщення про прочитання для певних розмов. Отже, якщо хтось особливо турбує вас через те, що ви не відповідаєте на текстові повідомлення достатньо швидко, ви можете вимкнути сповіщення про прочитання для свого ланцюжка iMessage разом із ним.

Запустіть програму «Повідомлення» та відкрийте розмову з особою, з якою ви не хочете ділитися сповіщеннями про прочитання. Якщо у вас немає розмови, вам доведеться її створити, щоб отримати доступ до цієї функції. Потім торкніться зображення профілю у верхній частині екрана та вимкніть параметр «Надсилати сповіщення про прочитання».

Пам’ятайте, що крім вимкнення сповіщень про прочитання існують інші способи читати тексти iMessage без сповіщення відправника. Наприклад, ви можете перейти в режим офлайн перед переглядом повідомлень або прочитати їх у попередньому перегляді сповіщень на екрані блокування вашого iPhone або в Центрі сповіщень.

Зберігайте свою конфіденційність під час використання iMessage

Хоча сповіщення про прочитання корисні по-своєму, ціна їх конфіденційності. На щастя, програма Apple Messages дозволяє легко вимкнути сповіщення про прочитання для всіх або окремих осіб, незалежно від пристрою, який ви використовуєте. Відтепер вам не доведеться турбуватися про відповідь на повідомлення, щойно ви їх прочитаєте.