Як примусово перезавантажити будь-який iPhone або iPad

Categories:

Примусове перезавантаження iPhone або iPad працює як швидке вирішення багатьох проблем із iOS та iPadOS. Якщо ваш пристрій не завантажується або ви відчуваєте помилку на системному рівні, перш ніж поспішати до панелі Genius, подивіться, чи примусове перезавантаження вирішить проблему.

Коли потрібно примусово перезавантажуватися?

Час від часу на вашому iPhone або iPad може виникати певна форма програмного збою. Це може бути помилка оновлення iOS, несправна програма або просто помилка iOS чи iPadOS, яка не зникне.

Примусове перезавантаження є найбільш корисним, коли ваш iPhone або iPad застряг і не відповідає. Якщо ви навіть не можете вимкнути пристрій, спробуйте примусово перезавантажити його — зазвичай це вирішує проблему.

  Де ви можете транслювати улюблені різдвяні пропозиції

Як примусово перезавантажити iPhone

Процес примусового перезавантаження iPhone відрізняється для різних моделей телефонів. Хоча процес різний, результат той самий.

iPhone 8, iPhone X і вище

iPhone без фізичної кнопки «Додому» має новий процес примусового перезавантаження. Якщо ви використовуєте iPhone 8 або 8 Plus (які мають ємнісну кнопку «Додому») або останні iPhone, на яких взагалі немає кнопки «Додому» (iPhone X, XS, XS Max, XR), виконайте наведені нижче дії. щоб примусово перезавантажити трубку.

Спочатку натисніть і відпустіть кнопку «Збільшення гучності». Потім натисніть і відпустіть кнопку «Зменшення гучності». Нарешті, натисніть і утримуйте кнопку «Бічна», доки на екрані не з’явиться логотип Apple. Щоб логотип з’явився, може знадобитися до 30 секунд.

Коли логотип з’явиться, ви можете відпустити бічну кнопку. Тепер ваш iPhone завершить процес перезавантаження.

  Як вибрати комутатор Nintendo, який підходить саме вам

iPhone 7 і iPhone 7 Plus

iPhone 7 і iPhone 7 Plus також мають ємнісну кнопку «Додому», але вони мають різну комбінацію кнопок примусового перезавантаження, характерну для цих двох пристроїв.

Ви можете примусово перезавантажити обидва телефони, натиснувши й утримуючи кнопки «Зменшення гучності» та «Бічна». Продовжуйте тримати, поки не побачите логотип Apple.

iPhone 6s і старші

Старі iPhone з фізичною кнопкою «Додому» мають набагато більш простий процес примусового перезавантаження.

Якщо ви використовуєте iPhone 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s або 6s Plus, натисніть і утримуйте кнопку «Додому» разом із кнопкою «Сон/Пробудження», доки на екрані не з’явиться логотип Apple.

Як примусово перезавантажити iPad

Якщо ваш iPad застряг на екрані і не реагує на жодні сенсорні введення або натискання кнопок, скористайтеся одним із наведених нижче методів, щоб примусово перезавантажити його.

iPad без кнопки «Додому».

Якщо ви використовуєте новий iPad Pro з Face ID, існує новий процес примусового перезавантаження iPad Pro (подібний до нового способу вимкнення iPad Pro).

  Як надіслати електронний лист на певний канал Microsoft Teams

Спочатку натисніть і відпустіть кнопку «Збільшення гучності», натисніть і відпустіть кнопку «Зменшення гучності», а потім натисніть і утримуйте кнопку «Вгорі», доки не з’явиться логотип Apple.

Коли з’явиться логотип, відпустіть кнопку. Після завершення процесу ваш планшет повинен повернутися до нормального стану.

iPad з кнопкою Home

Більшість iPad, окрім новіших професіоналів, мають кнопку «Додому». Якщо ваш iPad має фізичну кнопку «Додому» (коло) у нижній панелі, скористайтеся наведеним нижче методом, щоб примусово перезавантажити iPad.

Натисніть і утримуйте кнопку «Додому» та кнопку «Верх» (також відому як кнопка живлення або кнопка режиму сну/пробудження) одночасно, доки не побачите на екрані логотип Apple.

Коли з’явиться логотип Apple, ви можете відпустити кнопки.

Зазвичай примусовий перезапуск усуває невеликі проблеми та помилки iOS. Якщо проблема не зникає, спробуйте скинути налаштування iPhone або iPad в крайньому випадку.