Як примусово оновити Chromecast

Chromecast є одним з найдешевших телевізорів, доступних на ринку. У нього досить жорстка конкуренція, але бренд Google йому дуже допомагає. Google регулярно оновлює ОС Chromecast. Апаратне забезпечення також було вдосконалено в минулому, але вдосконалення обладнання означають, що вам доведеться купувати новий пристрій, а оновлення ОС набагато простіше. Неможливо відкласти оновлення Chromecast. Коли доступне оновлення, необхідно оновити мікропрограму. На жаль, оновлення не завжди проходить гладко. Він може вийти з ладу на середині шляху або взагалі не з’явитися, і немає офіційного рішення від Google. Хороша новина полягає в тому, що змусити Chromecast оновити досить легко. Все, що вам потрібно зробити, це запустити просту команду терміналу.

Підготуйте свій Chromecast

Переконайтеся, що ваш Chromecast увімкнено та належним чином налаштовано. Він має бути в тій самій мережі, що й ваш комп’ютер. Якщо ви використовуєте VPN на своєму комп’ютері, вимкніть його під час примусового оновлення. Крім того, перед продовженням варто перевірити, чи є оновлення для Chromecast чи ні. Цей метод змусить Chromecast шукати оновлення незалежно від того, доступне воно чи ні.

Знайдіть свою IP-адресу Chromecast

Вам потрібно буде знайти IP-адресу вашого Chromecast. Це досить просто. Відкрийте програму Google Home на телефоні iPhone або Android. Перейдіть до Пристрої та торкніться кнопки переповнення у верхньому правому куті пристрою. Виберіть Налаштування. Прокрутіть до самого низу екрана налаштувань. Ви побачите поточну версію ОС на Chromecast, MAC-адресу та IP-адресу.

  Як розширити місце для зберігання у вашому домі «Animal Crossing: New Horizons».

Windows

Відкрийте PowerShell у Windows. У Windows 10 PowerShell поставляється з коробки. У старіших версіях Windows, тобто Windows 7 і 8/8.1, вам доведеться його інсталювати. Вставте таку команду в PowerShell і переконайтеся, що ви замінили на IP-адресу вашого Chromecast.

Invoke-WebRequest -Method Post -ContentType "application/json" -Body '{"params": "ota foreground"}' -Uri "https://<chromecastIp>:8008/setup/reboot" -Verbose -UserAgent "curl"

Mac і Linux

На Mac і Linux буде працювати та сама команда. Вам все одно знадобиться IP-адреса вашого Chromecast, а програма Google Home — найпростіший спосіб її отримати. Відкрийте термінал і вставте таку команду.

curl -X POST -H “Content-Type: application/json” -d ‘{“params”: “ota foreground”}’ https://:8008/setup/reboot -v

  Як створити та роздрукувати етикетки в Microsoft Word

Замініть на IP-адресу вашого Chromecast.

Після виконання цих команд ваш Chromecast перейде в режим оновлення. Ви побачите екран «Отримання оновлення» разом із диском перебігу. Дочекайтеся завантаження та встановлення оновлення. ОС Chromecast зазвичай завантажується невеликим розміром, тому оновлення має завершитися не більше ніж за п’ятнадцять хвилин.