Як примусово закрити кілька програм на робочому столі

| | 0 Comments| 4:45 PM
Categories:

Ви можете закрити програму, яка не відповідає, як у Windows, так і в macOS. У Windows це досить легко зробити за допомогою диспетчера завдань. Оскільки більшість користувачів чули про диспетчер завдань і використовували його в якийсь момент, вийти з програми не є чимось складним. Так само, користувачі macOS знають, що в меню Apple на панелі меню є параметр Force Quit. Користувачі обох операційних систем можуть не знати про те, що ви також можете закрити кілька програм. У Windows вам знадобиться стороння програма, щоб зробити це, але в macOS ця функція була вбудована протягом багатьох років.

Примусово закрити кілька програм у Windows 10

Windows постачається з власним диспетчером завдань, який дозволяє примусово завершити завдання, наприклад програму або процес. На жаль, це не дозволяє примусово закрити кілька програм. Для цього вам потрібен сторонній менеджер завдань, і ви будете розпещені вибором.

  PSA: скасуйте безкоштовні пробні періоди відразу після реєстрації

Остаточний вбивця процесів — це безкоштовний сторонній диспетчер завдань для Windows, який дозволяє примусово закрити кілька програм і процесів. Виберіть процеси, які потрібно примусово закрити, і натисніть кнопку «Знищити вибрані процеси».

Майте на увазі, що ця програма містить перелік основних процесів, необхідних для підтримки роботи Windows. Якщо ви не знаєте, що таке процес, і закриєте його, ви можете завершити роботу Windows або зависнути. Пошкодження не буде постійним, але ви можете втратити незбережену роботу. Переконайтеся, що ви закриваєте лише процес програми.

Примусово закрити кілька програм на macOS

У macOS вам не потрібна стороння програма, щоб примусово закрити кілька програм. Ви можете вийти з них так само, як виходили з однієї програми з однією невеликою зміною. Спочатку відкрийте меню примусового виходу за допомогою комбінації клавіш Command + Option + Esc.

  iPadOS майже зробить ваш iPad справжнім комп’ютером

Коли з’явиться меню, виберіть кілька програм, утримуючи клавішу Shift або Command. Клавіша Shift дозволяє вибирати програми в порядку, а клавіша Command дозволяє вибирати їх без порядку. Натисніть кнопку Примусово вийти, щоб примусово закрити вибрані програми.

Причина, чому macOS робить це так легко, а Windows просто не дозволяє вам це зробити, полягає в тому, що Windows не просто відображає програми в диспетчері завдань. Крім того, сторонні програми диспетчера завдань також не обмежуються лише програмами. Вони перераховують процеси, і кінцевий користувач не завжди може відрізнити їх. macOS цього не робить. Він містить список програм і нічого іншого, тому користуватися ним набагато безпечніше. Існує різниця між меню програми Force Quit і Монітором активності, що робить його безпечним.

  Що означає «IKR» і як ви його використовуєте?