Як прийняти всі запити друзів у Facebook одразу – (останнє) – 2023

| | 0 Comments| 9:39 PM
Categories:

Facebook, без сумніву, є однією з найбільших платформ соціальних мереж. І ми заводимо друзів у Facebook і спілкуємось, ділимося думками та спогадами через статуси, зображення та відео.

Facebook — це місце, де ми не тільки заводимо друзів, але багато користувачів грають в ігри. Багато розробників, маркетологів і малих підприємств залежать від Facebook, оскільки Facebook є найпростішим способом передати повідомлення за коротший період.

Окрім цього, Facebook можна легко використовувати для охоплення мільйонів людей через групи та сторінки, оскільки ми вже поділилися статтею про як збільшити лайки на сторінці. Але все ж не лише через групи чи сторінки Facebook, ми можемо охопити багатьох людей через профіль.

Ми можемо заводити друзів і збільшувати кількість підписників. Навіть люди створюють жіночий обліковий запис Facebook, щоб часто додавати друзів, але все, що вам потрібно, це розумна робота. Ми вже пояснювали, як додати всіх друзів до групи Facebook за допомогою одного кліка. Крім того, ми знаємо, що це дуже допомагає та економить час.

  Як створити опитування у Facebook

Отже, ми розповімо вам, як це зробити приймати всі запити друзів у Facebook одночасно.

Загалом, якщо ваш єдиний мотив — збільшити кількість друзів у Facebook. Навіть ми починаємо отримувати більше запитів, ніж середні користувачі. Отже, проблема полягає в тому, що ми повинні приймати їх одну за одною, що забирає багато дорогоцінного часу.

Але не хвилюйтеся, ось спосіб приймати всі запити друзів у Facebook, якщо це допоможе вам прийняти їх за кілька секунд.

Як прийняти всі запити друзів у Facebook кількома кліками.

  • Попередньо клацніть наведене нижче посилання та відкрийте його в браузері, у якому ви маєте відкрити обліковий запис Facebook або завітайте сюди
  Як заархівувати або видалити групу Facebook

https://www.facebook.com/reqs.php

  • Відкривши вищевказане посилання в браузері. Тут ви побачите всі запити, що очікують на розгляд.
  • Тепер натисніть на F12 кнопку, яка відкриє вікно консолі. І навіть ви можете відкрити його, клацнувши правою кнопкою миші Перевірити елемент.
  • Скопіюйте наведений нижче код і вставте його в консольний ящик. Це буде виглядати так, як показано нижче.

javascript:for( i = 1;i

  • Після вставки наведеного вище коду. Натисніть Enter і почекайте деякий час, поки всі запити, що очікують, не отримають підтвердження.
  • Тепер прокрутіть вниз і переконайтеся, що всі запити прийнято. У випадку, якщо є a Побачити більше і натисніть на нього.
  Виправте помилку "Забагато перенаправлень" на бізнес-сторінці Facebook

  • Знову запустіть той самий сценарій у консолі прийняти запит, який очікує на розгляд.
  • Дотримуйтеся того самого процесу, доки всі запити не будуть прийняті.


Сподіваємось, вам сподобається цей трюк приймати всі запити друзів у Facebook одночасно. Якщо у вас виникли проблеми або ви хочете запропонувати цю статтю, будь ласка, залиште свої цінні коментарі нижче.