Як придбати гарнітуру Apple Vision Pro AR/VR

| | 0 Comments| 8:20 PM
Categories:

Маєте 3499 доларів, щоб витратити на новий продукт Apple? Apple оголосила дату випуску довгоочікуваної гарнітури Vision Pro AR/VR. Якщо ви зацікавлені в першому застосуванні, читайте далі, оскільки ми обговоримо все, що вам потрібно знати, щоб замовити його.

Коли і як можна попередньо замовити гарнітуру Vision Pro?

Якщо ви перебуваєте в Сполучених Штатах, ви можете попередньо замовити Apple Vision Pro, починаючи з п’ятниці, 19 січня 2024 року, о 5 ранку за тихоокеанським стандартним часом (8 ранку за східним стандартним часом). Ви зможете попередньо замовити його в Сторінка продукту Apple Vision Pro.

Однак очікуйте, що товар швидко розкупиться. Відповідно до Про це повідомляє Bloomberg, Apple не виробляє Vision Pro у великих кількостях, як це робить iPhone та iPad. Отже, якщо ви хочете збільшити свої шанси на успішне замовлення, ми наполегливо рекомендуємо відвідати сторінку продукту рівно о 8 ранку за східним часом 19 січня.

  8 способів виправити код помилки EFEAB30C NBA 2K17

Якщо ви не живете в Сполучених Штатах, вам доведеться почекати, оскільки Apple не оголосила про плани глобального запуску.

Коли Apple Vision Pro з’явиться в магазинах?

Unsplash

Apple Vision Pro буде доступний за адресою Apple Store онлайн і фізичних магазинах Apple Store у Сполучених Штатах, починаючи з 2 лютого 2024 року. Незрозуміло, чи можна буде придбати гарнітуру в роздрібних магазинах. Але Apple розіслала електронні листи вибраним клієнтам, пропонуючи їм підписатися на демонстраційну версію, коли вона буде доступна, як повідомляє The Verge:

Починаючи з 8:00 у п’ятницю, 2 лютого, ми запрошуємо вас зареєструватися для демонстрації Apple Vision Pro у вашому місцевому Apple Store. Демо-версія буде доступна з п’ятниці по вихідні в порядку живої черги.

  Вступ до Прометея і Графана

На жаль, у нас немає інформації про те, коли Apple представить гарнітуру Vision Pro в інших регіонах, таких як Європа, Азія, Австралія та Африка.

Що в коробці Vision Pro?

Яблуко

За 3499 доларів США ви не просто отримуєте гарнітуру Vision Pro AR/VR. Дивлячись на Публікація Apple Newsroom підтверджує, що компанія також поставила деякі аксесуари:

  • Соло в’язаний гурт
  • Dual Loop Band
  • Світла печатка
  • Дві подушки Light Seal
  • Apple Vision Pro Чохол для козирка
  • Полірувальна тканина
  • Акумулятор
  • Кабель для зарядки USB-C і адаптер живлення

Крім того, Apple запропонує два типи оптичних вставок ZEIS (за $99 і $149) для тих, хто носить окуляри. Гарнітура Vision Pro буде поставлятися з 256 ГБ вбудованої пам’яті, але незрозуміло, чи планує Apple продавати дорожчі варіанти з більшою ємністю пам’яті.

  Як очистити друкуючу головку HP

Гарнітура Vision Pro знаменує вихід Apple на ринок AR/VR, конкуруючи з Meta Quest Pro та іншими чудовими гарнітурами VR, доступними на даний момент. Нам доведеться почекати, щоб побачити, як просторовий обчислювальний пристрій Apple розвиватиметься в довгостроковій перспективі. У будь-якому випадку, ми раді отримати в наші руки абсолютно новий продукт Apple.