Як приглушити або вимкнути підсвічування клавіатури на MacBook

Categories:

Клавіатура з підсвічуванням є основною частиною більшості ноутбуків, навіть бюджетних. Вам буде важко знайти модель ноутбука, випущену за останні кілька років, яка не постачається в комплекті. Для ноутбуків, які мають клавіатуру з підсвічуванням, небагато з них дозволяють приглушити або вимкнути світло, коли воно вам не потрібне. Apple дає, можливо, найбільший контроль над підсвічуванням клавіатури на Macbook. Ви можете не тільки вимкнути його, але й вибрати яскравість або тьмяність.

Підсвічування клавіатури на MacBook

Якщо ви уважно подивіться на функціональні клавіші у верхній частині клавіатури, ви побачите, що клавіші F5 і F6 мають щось схоже на регулятор яскравості, але з маленькою рискою замість значка кола, який ви бачите на екрані керування яскравістю. ключі.

  Як змінити орієнтацію сторінки в Google Docs

Клавіша F5 зменшує яскравість підсвічування клавіатури на MacBook. Якщо торкнутися його достатньо разів, яскравість зменшиться до нуля, фактично вимикаючи світло.

Якщо натиснути клавішу F6, підсвічування клавіатури знову ввімкнеться. Якщо він уже увімкнено, це збільшить яскравість клавіатури. В обох випадках клавіші відображатимуть на екрані HUD, як і для клавіш регулювання яскравості та гучності.

Якщо ви подивитеся на HUD підсвічування, ви побачите, що для клавіатури можна встановити понад 20 рівнів яскравості. Це контроль над підсвічуванням клавіатури, як жодна інша модель ноутбука. Dell дозволить вам вимкнути світло, як і HP. На деяких моделях ноутбуків може бути тьмяний режим підсвічування клавіатури, але нічого більше.

  5 найкращих інструментів для аналізу моделі трафіку та як це допомагає вашому бізнесу

Ці клавіші є не на всіх клавіатурах Apple. Клавіатури Bluetooth, які продає Apple, не мають підсвічування, тому в них немає цих клавіш. Елементи керування підсвічуванням можуть бути відсутніми на старих моделях Macbook, хоча в останніх, ймовірно, вони будуть.

Apple також продає кілька клавіатур Logitech на своєму офіційному веб-сайті, і вони мають підсвічування, тому, можливо, у них є подібні кнопки керування. Варто перевірити, чи потрібна вам хороша клавіатура, якою можна користуватися в темряві.

Якщо ви використовуєте iMac або Mac Mini, у вас є можливість використовувати з ним будь-яку клавіатуру. Якщо вам доводиться працювати в темряві, ви не зв’язані клавіатурами Apple, які не мають підсвічування, і замість цього ви можете отримати дротову або бездротову клавіатуру з підсвічуванням. Це буде працювати так само добре.

  Як вимкнути перевірку орфографії та граматики в OneNote