Як прив’язати клавіатуру до жесту пальця в Windows 10

Жести тачпада та точні сенсорні панелі були частиною Windows протягом тривалого часу. Лише в Windows 10 Microsoft зробила так просто, щоб змінити жест і контролювати те, що він робить. Досить недавній ноутбук, швидше за все, має точну сенсорну панель, тож, швидше за все, у вас вона є, і ви можете використовувати жести в Windows 10. Серед багатьох опцій для налаштування жестів ви також можете прив’язати короткий клавіатурний жест до жесту пальця. або жест натискання в Windows 10.

Комбінація клавіш для жесту

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до групи налаштувань Пристрої. Виберіть вкладку Сенсорна панель. Щоб переконатися, подивіться на саму верхню частину цього екрана. Там має бути повідомлення підтвердження, яке говорить, що у вас є точний тачпад. Якщо у вас його немає, це вам не підійде.

  Як виправити заморожений ПК з Windows

Прокрутіть вниз або подивіться на праву частину цього екрана, щоб знайти параметр «Розширена конфігурація жестів». На екрані розширеної конфігурації жестів ви побачите параметри налаштування для натискань трьома і чотирма пальцями та проведення пальців. Відкрийте спадне меню під жестом, якому потрібно призначити комбінацію клавіш, і виберіть «Спеціальний ярлик» із перерахованих параметрів.

Під жестом з’явиться невелике поле з кнопкою «Почати запис» у верхній частині. Клацніть його та введіть комбінацію клавіш, яку потрібно призначити жесту. Коли ви закінчите, натисніть «Зупинити запис». Це все, що вам потрібно зробити. Щоразу, коли ви виконуєте жест, він, у свою чергу, виконуватиме призначене вами сполучення клавіш.

  Як навчити Кортану вашому імені в Windows 10

Застереження

Ви можете призначити глобальне або спеціальне сполучення клавіш для клавіатури жесту гортання або натискання. Однак тут немає обмежень, якщо ви призначите певну комбінацію клавіш для певного додатка для жесту гортання, це може заважати глобальному комбінації клавіш або іншим програмам.

Під втручанням ми не маємо на увазі, що це призведе до припинення роботи інших програм або функцій Windows 10. Якщо ви виконуєте жест гортання в програмі, і ця програма розпізнає пов’язану з нею комбінацію клавіш, вона буде виконана.

Наприклад, якщо ви призначите Ctrl+N дотику трьома пальцями, він працюватиме в Chrome і MS Word, а також у Photoshop і буквально в будь-якій іншій програмі, яка підтримує цей ярлик. Якщо ви призначите глобальний ярлик для жесту, є менше шансів, що ви зіткнетеся з будь-якими проблемами. Просто пам’ятайте, що ярлик може виконуватися незалежно від того, яку програму ви використовуєте.

  Як перевірити FPS в грі на Windows 10