Як працюють монети в TikTok

Весь світ захопився TikTok, і його популярність продовжує зростати. TikTok став чудовим способом вбити час, і багато хто вже зробив на ньому кар’єру. Якщо ви фанат, то зрозумієте, як кожен фанат цінує свого улюбленого виконавця чи творця контенту TikTok. Найменший шанс висловити вдячність може бути великим для багатьох шанувальників. Монети TikTok — чудовий спосіб продемонструвати свою любов і повагу до улюбленого творця контенту. Не знаєте, що таке монети TikTok і для чого використовуються монети TikTok? У цій статті ви дізнаєтесь, як монети працюють у TikTok і чому монети TikTok дешевші на комп’ютері.

Як працюють монети в TikTok

TikTok — це китайський бренд, створений у 2016 році, і незабаром після того, як його популярність досягла свого піку, TikTok представив багато функцій, які пізніше допоможуть творцям контенту та їхнім шанувальникам. Однією з таких функцій є монети TikTok. Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, як монети працюють у TikTok.

Що таке монети TikTok?

Tik Tok монети – це валюта в програмі, яку можна використовувати для надсилання улюбленому творцю вмісту. Ці монети можна купити за реальні гроші та зберігаються в додатку, тобто гаманці TikTok. Це смайли та діаманти, які ви бачите в прямому ефірі та коментарях творців контенту TikTok. Ви також можете поповнювати свій рахунок і купувати собі рекламні акції, але, на жаль, ці монети не повертаються, тому використовуйте їх з розумом.

Коли творець накопичить достатньо подарунків, він зможе обміняти монети на справжні гроші. Кожен подарунок, який шанувальник надсилає своєму улюбленому автору контенту, має різну цінність. Наприклад, емодзі Panda коштує 5 монет, тоді як Королева драми коштує 5000 монет.

  Як створити списки відтворення в TikTok

Як монети працюють у TikTok?

Монети TikTok є одним із найефективніших способів відобразити вдячність вашим улюбленим творцям контенту. Ці монети можна використовувати для покупки подарунків і діамантів. Найкраще те, що творець вмісту TikTok, який отримує подарунки, може обміняти їх, коли у них буде достатньо подарунків і діамантів, конвертувавши їх у справжні гроші. Вони можуть накопичувати алмази вартістю 5 центів. Кожен діамант становить 50% від вартості монет. Безсумнівно, це найкращий спосіб заробити гроші на TikTok.

Хороша новина полягає в тому, що ви також можете отримати безкоштовні монети, і ми пропонуємо вам чудову статтю, яка надасть вам доступ до безкоштовних монет. Прочитайте нашу статтю про те, як отримати безкоштовні монети TikTok. Тепер, коли ви маєте невелике уявлення про те, як монети працюють на TikTok, давайте зрозуміємо, як купувати монети на TikTok, щоб отримати більш чітке уявлення про цю ідею.

Як купити монети в TikTok?

Щоб купити монети в TikTok, вам потрібно виконати наведені кроки.

1. Відкрийте програму TikTok на своєму Android або iOS мобільний пристрій.

2. Натисніть на Профіль на нижній панелі.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Потім натисніть Налаштування та конфіденційність.

5. Натисніть Баланс.

6. Натисніть Поповнити.

7. Далі виберіть потрібний пакет монет і натисніть «Поповнити».

8. Нарешті натисніть Підтвердити.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як монети працюють у TikTok.

  Скільки заробляють найкращі зірки TikTok?

Як купити монети TikTok у Google?

На жаль, ви не можете купити монети TikTok де завгодно, окрім як у додатку TikTok. Ви можете використовувати Google лише для відкриття веб-сайту TikTok. Виконайте наведені вище кроки, щоб купувати в додатку TikTok.

Для чого використовуються монети TikTok?

Монети TikTok використовуються, щоб подарувати іншому творцю контенту. Це спосіб висловити вдячність і вдячність іншому творцю вмісту. Ці монети також можуть бути чудовим джерелом доходу.

Скільки монет TikTok становить діамант?

Як ви вже знаєте, TikTok дозволяє подарувати речі. Ці подарунки можна перетворити на діаманти, які можна перетворити на справжні гроші. Ці діаманти коштують 50% від вартості монет. 100 монет дорівнюють 50 діамантам, і аналогічно 10 000 монет дорівнюють 5 000 діамантам.

Скільки коштує 10000 монет TikTok?

Як ми вже зазначали, ви можете легко обміняти їх на реальні гроші. 100 монет TikTok вартістю $1,29. Ви можете купувати монети в різній кількості до 10 000 монет за раз. Ви хочете знати, скільки коштує 10000 монет? Зараз 10000 монет коштують $134,99.

Примітка: вартість монет постійно змінюється, тому продовжуйте перевіряти TikTok.

Чи є монети в TikTok справжніми грошима?

Ні, монети не є справжніми грошима, але ви можете отримати з них справжні гроші. Якщо ви також створюєте вміст і ваші шанувальники надсилають вам подарунки, як-от смайли у прямому ефірі та коментарях, ви можете перетворити ці подарунки на реальні гроші, коли накопичите чималу суму. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як монети працюють у TikTok.

  Як отримати лайки в TikTok, не завантажуючи програми

Скільки коштує 500 монет TikTok?

Тепер, коли ви маєте уявлення про те, як монети працюють у TikTok, покупка 500 монет коштуватиме 6,45 доларів США.

Як купити подарунок у TikTok?

За допомогою монет ви можете робити подарунки іншим творцям відео TikTok. Не знаєте, як надіслати подарунок у TikTok? Це легше, ніж ви думаєте. Для цього виконайте наведені кроки.

1. Торкніться значка «Коментарі» на відео, яке ви переглядаєте в додатку TikTok.

2. Потім торкніться значка «Подарунок» і виберіть потрібний подарунок, який хочете надіслати.

3. Нарешті натисніть Надіслати.

Чому монети TikTok дешевші на комп’ютері?

Ви напевно помітили, що платите більше за використання програми. Використання комп’ютера може зробити купівлю монет TikTok досить дешевою, оскільки, згідно з офіційним веб-сайтом, ви можете заощадити до 31%.

Але чому монети дешевші на комп’ютерах? Що ж, магазини додатків стягують комісію за платежі, здійснені компаніям, які займаються додатками, через платіжний процес магазину. Подумайте про це: якби ви купили монети безпосередньо на веб-сайті TikTok, ви б не платили посередникам. Ви все ще бажаєте вибрати оплату через додаток?

***

Хоча витрачання важко зароблених грошей на програму може здатися досить ризикованим, це може бути чудовим, простим і швидким способом висловити свою вдячність своїм творцям вмісту TikTok. Ми сподіваємося, що ви розумієте, як монети працюють у TikTok, або маєте більш чітке уявлення про те, чи є монети в TikTok справжніми грошима. Не соромтеся ставити всі свої сумніви та додавати свої пропозиції в розділі коментарів нижче.