Як правильно обрізати зображення всередині документа MS Word

Categories:

Керувати зображеннями в документі MS Word завжди було складно. Простого переміщення зображення достатньо, щоб порушити налаштування всього документа. MS Word має багато чудових функцій редагування зображень, однією з яких є функція обрізання. Як випливає з назви, ця функція дозволяє вирізати частину ваших зображень, і вона здається досить простою для використання на поверхні. Якщо ви користувалися нею, то знаєте, що функція кадрування не видалить обрізану частину зображення. Для цього потрібно виконати ще один крок.

Відкрийте документ MS Word і вставте в нього картинку. Клацніть правою кнопкою миші зображення, щоб відкрити інструмент «Кадрування». Після ввімкнення обріжте зображення до потрібного вам розміру.

  Як знайти серійний номер свого ноутбука для обслуговування та завантаження драйверів

Після того, як ви обрізаєте його до розміру, і він тепер відображає зменшену версію в документі, виберіть його знову та перейдіть на вкладку Інструменти для зображення. У наборі інструментів «Налаштувати» знайдіть кнопку «Стиснути» та натисніть її. Відкриється діалогове вікно з двома параметрами стиснення. Переконайтеся, що «Видалити обрізані ділянки зображень» позначено, а потім натисніть «Ок».

Частина малюнка, яка була вирізана, тепер не буде. Це зменшує розмір документа і гарантує, що кожен, кому ви надсилаєте документ, побачить лише ту частину зображення, яку ви хочете. Якщо ви не обріжете вилучені частини, будь-хто зможе скористатися інструментом обрізання та повернути зображення до початкового розміру. На жаль, обрізані області не вирізані за замовчуванням, але це зроблено для того, щоб було легше відновити вихідне зображення всередині документа замість того, щоб вставляти його знову. Зайве говорити, що це важкий вибір, коли мова йде про те, як це зробити, тому краще знати, як працює обрізка.

  Що таке F-Stop у фотографії?