techukraine.net techukraine.net Як правильно налаштувати електронну пошту? [+5 Tools]

Як правильно налаштувати електронну пошту? [+5 Tools]

| | 0 Comments| 8:36 AM
Categories:

Якщо ви хочете охопити широку аудиторію, щоб повідомити її про запуск продукту чи ексклюзивні пропозиції, розсилка електронною поштою (eBlast) — це метод, який може дуже допомогти.

Навіть у цю епоху соціальних медіа ефективність електронного маркетингу все ще залишається. Електронний лист може потрапляти до папки «Вхідні» одержувачів, що робить його ефективним маркетинговим каналом для великих компаній.

Використовуючи підхід електронної пошти, ви можете охопити тисячі потенційних клієнтів. Давайте поглибимося, щоб дізнатися більше про цей компонент електронного маркетингу.

Що таке Email Blast (eBlast)?

Email blast – це різновид електронного маркетингу. Це стосується надсилання одного електронного листа великій кількості передплатників одночасно. Термін підрив асоціюється з цим методом, оскільки він не передбачає стратегічного націлювання на одержувачів.

Можливо, ви не чули про вибухи електронної пошти, але знайомі з такими термінами, як широкомовні електронні листи, масові електронні листи, масові електронні листи та електронні кампанії. Повідомляємо, що останні терміни є синонімами вибуху електронної пошти.

Ця техніка в основному використовується в таких сценаріях:

Інформаційний бюлетень

Якщо ви хочете зв’язатися зі своєю аудиторією за допомогою інформаційних бюлетенів електронною поштою, розсилка електронної пошти – хороший спосіб це зробити.

Оголошення

У разі зміни політики, ціни, асортименту або графіку роботи ви можете повідомити своїх підписників електронним листом.

Стимулювання збуту

Компанії часто використовують цю техніку електронного маркетингу, щоб поширювати новини про знижки на певні продукти чи послуги.

Запуск продукту

Електронна розсилка – це чудовий спосіб повідомити про запуск нового продукту або оновлення функції.

Чому варто вибрати Email Blast?

 • Оскільки надсилання електронної пошти не включає такі завдання, як сегментація списку, персоналізація чи автоматизація, це економить багато вашого дорогоцінного часу.
 • Немає необхідності використовувати дорогі інструменти для розробки електронної пошти. Ви можете скористатися будь-яким доступним постачальником послуг електронної пошти відповідно до вашого бюджету.
 • Іноді у вас немає спеціального списку ваших підписників. У цьому випадку ці електронні листи допоможуть вам охопити масову аудиторію та повідомити її про ваші нові продукти та оновлення.

Різниця між Email Blast і Email Marketing

Якщо вам важко відрізнити вибух електронної пошти від електронного маркетингу, ви не самотні! Щоб зрозуміти ці два підходи, перегляньте цю дискусію про їхні відмінності.

 • Маркетинг електронною поштою є загальним терміном для всіх типів просування електронною поштою, тоді як розсилка електронною поштою є лише її складовою.
 • У рамках електронної розсилки ви надсилаєте той самий електронний лист усім одержувачам. З іншого боку, ви надсилаєте персоналізовані електронні листи в електронному маркетингу.
 • Email blast має нижчу рентабельність інвестицій порівняно з персоналізованим електронним маркетингом. Частота переходів електронного листа також менша.
 • Застосування вибуху електронної пошти означає надсилання електронної пошти всьому списку. Для електронного маркетингу ви створюєте сегменти, а потім надсилаєте електронні листи.
 • Вибух електронної пошти не враховує часовий пояс одержувачів. Електронний маркетинг надсилає електронні листи відповідно до місцевого часового поясу та минулої поведінки.

Найкращі поради щодо виконання електронної пошти

З популярністю персоналізованого маркетингу електронною поштою розсилка електронних листів стала для багатьох застарілим підходом. За даними Mailchimp, середня кількість відкритих електронних листів у всіх галузях становить 21,33%.

Через вибух електронної пошти число падає. Однак ви завжди можете застосувати наведені нижче поради, щоб правильно розсилати електронну пошту та отримати бажані результати.

 • Персоналізація електронної пошти може здатися суперечливою. Але ви, очевидно, можете використовувати певну персоналізацію у своїх масових електронних листах, наприклад додавати ім’я одержувача в заголовок електронного листа або в рядок теми. Це забезпечить кращі показники відкриття та кліків.
 • Завжди використовуйте підібраний список електронних адрес, щоб надіслати електронний лист. Вибір придбаного списку розсилки – погана ідея, оскільки це зменшує ваші шанси мати хороший коефіцієнт відкриття.
 • Ваші електронні листи мають містити привабливий дизайн і CTA. Це збільшить трафік на вашу цільову сторінку та веб-сайт, що зрештою призведе до збільшення продажів і конверсій.
 • Покладатися на звичайні клієнти електронної пошти, як-от Gmail і Outlook, для надсилання електронних листів було б нерозумним рішенням. Вам потрібно інвестувати в служби чи рішення електронної пошти, щоб підвищити шанси, що ваші електронні листи дійдуть до одержувачів.
 • Обов’язково сегментуйте свій список, перш ніж надсилати електронні листи. Таким чином, ви можете надсилати свої електронні листи людям відповідно до їхнього місцезнаходження, поведінки в Інтернеті та історії покупок.
 • Надсилання масових електронних листів списку потенційних клієнтів не закінчує вашу роботу. Після цього вам потрібно відстежувати ключові показники ефективності маркетингу електронної пошти, такі як частота відкриття та кількість кліків для відкриття, щоб зрозуміти ефективність кампанії. Це також покаже вам, чи потрібно вам змінювати стратегію.
  Якість даних: вичерпний посібник

Функції, на які варто звернути увагу в програмному забезпеченні електронної пошти

Гнучкість

Програмне забезпечення, яке ви виберете для електронної пошти, має бути гнучким щодо використання та вартості. Він повинен мати платний план, тому вам не доведеться витрачати ціле статок на щомісячні платежі.

Шаблони оформлення

Розробка електронної пошти з нуля — справа неспокійна та забирає багато часу. Виберіть програму, яка має заздалегідь розроблені шаблони електронної пошти. Ця функція гарантує дотримання найкращих практик електронного маркетингу, навіть якщо ви новачок у сфері розробки електронних листів.

Редактор перетягування

Шаблони мають бути настроюваними, а редактор перетягування – це те, що вам потрібно для персоналізації шаблону. Ця інтуїтивно зрозуміла функція заощадить ваш час і зусилля, полегшивши процес створення електронної пошти.

Висока швидкість доставки електронної пошти

Усі ваші зусилля будуть марними, якщо ваші електронні листи не потраплять на скриньки ваших передплатників. Щоб уникнути цього розчарування, вам потрібно вибрати рішення з високою швидкістю доставки. Перш ніж вибрати компанію, вам потрібно перевірити заявлені тарифи.

Інсайти

Підхід електронної пошти може не включати сегментацію чи персоналізацію, але вам потрібно зібрати статистику з ваших кампаній, щоб збільшити залученість і конверсію. Отже, рішення, яке ви виберете, має надавати вам звіти про показники ефективності, такі як кількість кліків і відкритість.

Підтримка

Це важлива особливість, яку багато людей не помічають. Постачальник послуг електронної пошти повинен мати надійну підтримку клієнтів електронною поштою, чатом або телефонними дзвінками для вирішення будь-яких проблем.

Тепер, коли ви зібрали достатньо інформації про метод вибуху електронної пошти та про те, як ним правильно користуватися, ось підібраний список інструментів вибуху електронної пошти.

Sendinblue

Sendinblue — популярний постачальник послуг електронної пошти, який дозволяє безкоштовно надсилати 300 електронних листів щодня. Однак ви можете вибрати будь-який із платних планів, щоб надсилати більше електронних листів на день. Він також пропонує маркетингові інструменти, необхідні для блогерів, малого бізнесу, компаній електронної комерції та великих підприємств.

  Найкращі позначки Chrome для кращого перегляду

Використовуючи цю платформу, ви можете надсилати привабливі електронні листи тисячам людей і спрямовувати їх на цільові сторінки. Він оснащений потужною інфраструктурою доставки, яка дає вам високі шанси дістатися до папки “Вхідні” з потенційними костюмами. У Sendinblue також є команда експертів, яка ретельно стежить за серверами електронної пошти.

Ви можете використовувати понад 40 шаблонів електронних листів і редагувати їх за допомогою редактора перетягування. Він підтримує імпорт списків передплатників за допомогою файлів CSV, Excel і TXT. Крім того, програма дозволяє вимірювати успішність ваших кампаній з розголошенням електронної пошти, щоб ви могли дізнатися, яка стратегія найкраще підходить для вашої аудиторії.

Sendinblue також пропонує докладний звіт про маркетингові показники електронної пошти, такі як доступність, швидкість відкриття, CTR, теплова карта, конверсії та відписки. Ви навіть можете вибрати готові робочі процеси для типових сценаріїв.

BigMailer

Якщо ви належите до агентства, якому потрібно використовувати техніку вибуху електронної пошти, щоб отримати потенційних клієнтів або конвертувати їх, BigMailer — це платформа для вас. З його допомогою ви можете керувати всіма своїми електронними листами з одного місця та забезпечити виняткову рентабельність інвестицій.

Це дозволяє об’єднати ваші рекламні та транзакційні електронні листи. Ви можете використовувати уніфікований перегляд клієнтів і залучати їх у режимі реального часу. У той же час це дозволяє вам керувати своєю репутацією як відправника.

За допомогою BigMailer компанії можуть конвертувати свої існуючі шаблони HTML у класичний редактор HTML і створювати адаптивні шаблони за допомогою редактора перетягування. Крім того, ви можете вибрати шаблон із їх бібліотеки та налаштувати його відповідно.

Цей інструмент підтримує інтеграцію з різними іншими програмами, зокрема Zapier, Zoho, Integromat і Pabbly для синхронізації записів клієнтів. Однак ви можете використовувати його веб-хуки для переміщення даних у своїй програмі.

Агентства можуть використовувати його головну інформаційну панель для керування необмеженою кількістю брендів. Він також підтримує запрошення зацікавлених сторін до програми та безперебійне керування рівнем доступу.

Сенді

Ви шукаєте дешеве рішення для надсилання інформаційних бюлетенів своїм передплатникам? Sendy тут, щоб служити цій меті. Це програмне забезпечення для розсилки електронних бюлетенів, яке розміщується самостійно, і яке можна використовувати для масової розсилки електронних листів у рамках підходу електронної розсилки.

Ця платформа використовує Amazon Simple Email Service (SES), і ви платите лише за кількість надісланих електронних листів. Sendy коштуватиме вам 1 долар за надсилання кожні 10 000 електронних листів у будь-який куточок світу.

Якщо ви представляєте агенцію чи підприємство, якому потрібно керувати декількома продуктами, функція облікових записів клієнтів із позначкою White у цій програмі стане вам у пригоді. Ця програма також ідеально підходить для керування підписками та сегментації списків.

Вибір Sendy означає відсутність ручного очищення після кампанії, оскільки він обробляє відмови, скарги та відписки автоматично в режимі реального часу. Ви навіть можете інтегрувати його з іншими платформами, такими як Zapier, Magento, Drupal, Joomla, Woocommerce, Prestashop і Wufoo.

  Як налаштувати відеодзвінок Skype, до якого може приєднатися будь-хто

Mailmunch

Mailmunch — це ідеальна платформа для компаній і впливових людей, які хочуть збільшити продажі своїх продуктів і прихильників. Використовуючи його, ви можете створювати приголомшливі електронні листи та інформаційні бюлетені для своєї аудиторії та легко надсилати їх, щоб збільшити трафік веб-сайту та конверсію.

За допомогою електронної пошти на цій платформі ви можете створити єдиний електронний лист і доставити його тисячам одержувачів. Ви можете скористатися одним із професійно розроблених шаблонів HTML і персоналізувати його відповідно до своїх вимог. Адаптивні електронні листи Mailmunch виглядають добре незалежно від того, яким пристроєм користується клієнт.

Ви можете використовувати вбудовану бібліотеку зображень для керування цифровими активами. Він містить тисячі безкоштовних зображень, які ви можете додати до своїх зображень. Ця платформа також зменшує вашу ручну роботу, надсилаючи клієнтам автоматичні вітальні листи. Mailmunch також пропонує розширені аналітичні дані про клієнтів для створення кращої стратегії в майбутньому.

Moosend

Ви шукаєте рішення, щоб надати своїм потенційним клієнтам приголомшливі кампанії електронною поштою? Moosend — це просте у використанні програмне забезпечення для електронного маркетингу, де ви також можете автоматизувати процес і робочий процес для вашої зручності.

Щоб користуватися цією програмою, вам не потрібно мати знання кодування. Незалежно від розміру вашого бізнесу, ця платформа допоможе вам відкривати та клацати ваші електронні листи кожного разу. Використовуючи редактор електронної пошти з функцією перетягування, ви можете створювати красиві електронні листи, які одразу привернуть увагу аудиторії.

Крім того, ця платформа дозволяє виконувати A/B-тестування, щоб перевірити ефективність вашої кампанії. Його функція аналізу даних дає вам уявлення про успіх вашої кампанії, а сегментація списку гарантує, що ви надсилаєте електронний лист правильній категорії людей.

Крім того, ви можете інтегрувати цю платформу з будь-якою CRM, веб-сайтом або платформою електронної комерції, навіть без будь-яких знань HTML. Moosend також має API, який можна використовувати з будь-якою мовою програмування.

Підтримувані програми: Zapier, MailChimp, WooCommerce, HubSpot, Magento, Active Campaign, Elementor, Zendesk, Salesforce, Pabbly, Bouncer, Drupal, Xero, Freshbooks, Zoho тощо.

Fiverr для найму професіоналів для електронної пошти

Якщо ви не хочете використовувати жодну програму, але занадто зайняті, щоб надсилати електронні листи вручну, ви можете скористатися онлайн-ринком Fiverr, щоб найняти людей для масової розсилки електронних листів від вашого імені. Тут пропонують свої послуги професіонали з усього світу. Ви можете вибрати їх на основі їхніх рейтингів і бюджету.

Висновок

Електронна пошта – це доступний спосіб охопити свою аудиторію. Однак несегментований підхід може призвести до провалу ваших кампаній. Завдяки правильній стратегії розсилки електронної пошти, яка включає персоналізацію, узгодженість і сегментацію списку, компанії можуть збільшити свої продажі та досягти своїх цілей.

Щоб зробити свою кампанію успішною, ви також можете скористатися надійними програмами для обробки електронної пошти. Тепер, коли ви знаєте, якими функціями повинен володіти ваш інструмент вибуху електронної пошти, вибрати одну з них стане простіше. Якщо вам цікаво, ви можете переглянути найкращі платформи електронного маркетингу.