Як правильне ігрове обладнання може допомогти вам «стати хорошим»

| | 0 Comments| 9:08 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Гарне ігрове обладнання є необхідним для досягнення повного потенціалу гравця. Дешеве та неякісне спорядження може завадити вашій продуктивності та уповільнити прогрес.
  • Правильна ігрова миша має вирішальне значення для точного прицілювання та точного введення. Для різних типів ігор можуть знадобитися різні типи мишей, тому виберіть ту, яка відповідає вашому стилю гри.
  • Оновлення до ігрового монітора з високою частотою оновлення може значно покращити ваш ігровий досвід. Хороший монітор доповнює хорошу ігрову мишу для оптимальної координації рук і очей.

Те, що ви використовуєте для своїх ігор, може заважати вам повністю розкрити свій потенціал. Ми тут, щоб показати вам, яке ігрове обладнання вам знадобиться, щоб добре грати в ігри.

Як ігрове обладнання впливає на вашу ігрову продуктивність

Автор зображення: Джет Борха

Гарне спорядження не робить вас хорошим гравцем. Однак, якщо ви хороший гравець із поганим обладнанням, ваше обладнання може стримати вас.

Дешеве, несприйнятливе та жахливо якісне спорядження може серйозно завадити вашій продуктивності та уповільнити ваш прогрес на шляху до того, щоб стати найкращим, яким ви можете бути. Можливо, варто витратити трохи більше грошей на речі, які прослужать довше та допоможуть вам повністю розкрити свій потенціал.

Ігрові миші: краще перекладайте ваші рухи в реальному світі

Автор зображення: Джет Борха

Хороша ігрова миша надзвичайно важлива, оскільки це ваш прямий зв’язок із грою. Ви хочете, щоб ваші рухи в реальному житті якомога точніше транслювалися в гру, щоб гарантувати, що ваша ціль потрапить туди, куди ви хочете.

  Аналізуйте свої дані за допомогою природної мови

Однак справа не тільки в хорошій ігровій миші. Йдеться про те, щоб отримати правильну ігрову мишу. Правильна ігрова миша для гравця FPS може відрізнятися від гравця MOBA або MMORPG. Речі, які вам потрібно шукати в миші FPS, стосуватимуться більшості інших ігор, але вам може знадобитися більше кнопок на додаток до ігор, таких як MMORPG, для полегшення доступу до багатьох вхідних даних.

Якщо у вас немає хорошої миші, ви серйозно заважаєте своїй продуктивності, маючи неточні введення, що потенційно може призвести до того, що ви пропустите важливі долі секунди. Незалежно від того, чи потрібно отримати навички в грі MOBA чи зробити постріл у голову в шутері від першої особи, ви хочете, щоб ваш рух миші йшов туди, куди ви хочете.

Ігрові монітори: покращуйте продуктивність за допомогою більшої візуальної інформації

Автор зображення: Джет Борха

Якщо ви все ще використовуєте монітор з частотою 60 Гц, а ваш комп’ютер відтворює понад 100 кадрів на секунду, ви втрачаєте багато інформації, яку ваш комп’ютер хоче вам надати. Хоча отримати монітор 360 Гц, щоб бачити кожен окремий кадр, який видає ваш комп’ютер, досить дорого, придбання монітора принаймні 144 Гц значно покращить ваш досвід.

Проте ми пропонуємо перевірити деякі з найкращих моніторів 165 Гц. Монітори з частотою 144 Гц відходять у минуле, а нова базова частота для ігор становить 165 Гц.

Окрім частоти оновлення вашого монітора, вам також слід звернути увагу на час відгуку. Ви повинні прагнути до монітора з часом відгуку не менше 5 мс. Якщо час відгуку вашого монітора низький, незважаючи на високу частоту оновлення, ви отримаєте багато ореолів і розмитих зображень, що погіршить вашу точність.

  Як створювати власні директиви в Angular

Хороший ігровий монітор йде рука об руку з хорошою ігровою мишею через координацію рук і очей. Чим раніше ви побачите щось на своєму моніторі, тим швидше ваша рука зможе відреагувати та вразити правильні цілі.

Хороший ігровий контролер: точні введення та доступність

Навіть на ПК деякі ігри найкраще грати на контролері чи геймпаді. Бійки, соул-лайки, гоночні ігри, ігри, портовані на консолі та багато інших, можуть виграти від використання контролера. Деякі гравці Apex Legends навіть віддають перевагу грі за допомогою контролера, а не за допомогою миші та клавіатури на ПК.

Якщо ви контролер або геймпад, ви вже знаєте, що ваші дані проходять через цей один пристрій. Це робить хороший контролер неймовірно важливим, а правильний може залежати від вашого стилю гри та ігор, у які ви граєте.

Дві найважливіші речі, які потрібно мати на контролері, — це аналоговий джойстик із ефектом Холла та додаткові кнопки «Назад». Датчик Холла має меншу ймовірність дрейфу джойстика, що може призвести до непотрібних рухів аналогового джойстика, коли вам потрібна точність.

Дрифт стиками може дратувати в гоночних іграх, таких як Forza Motorsport або Gran Turismo, де дрифт стиками означає, що вам потрібно буде збільшити мертву зону та зменшити корисну вхідну площу. Наявність додаткових кнопок також зробить ваші безіменні та середні пальці більш корисними замість використання чогось на кшталт кігтя, яке може бути напруженим для ваших рук.

Хороші навушники: почуйте потрібні деталі

Автор зображення: Джет Борха

Що стосується навушників, ми радимо відмовитися від будь-яких ігрових навушників. Ви можете купити навушники з приголомшливим звуком, маючи при цьому достатньо грошей, щоб купити хороший мікрофон. Компанії зазвичай підвищують ціни за допомогою непотрібних ігрових функцій, якими ви навряд чи навіть скористаєтеся.

  спілкуватися із зовнішніми користувачами без додавання в якості гостей

Автор зображення: Джет Борха

Ви можете отримати набагато кращі альтернативи ігровим навушникам, наприклад монітори-вкладиші (IEM), відкриті навушники або просто хороші закриті навушники. Відкриті спини та IEM є одними з найкращих ігрових варіантів, оскільки вони легкі. Зокрема, відкриті навушники можна носити під час тривалих сеансів і вони не затримують тепло, як закриті навушники.

Вам не потрібна спеціальна «геймерська» настройка звуку в навушниках. Насправді, якщо звуковий сигнал відносно рівний, ви отримаєте більш точний звук, ніж ігрові навушники з підсиленням басів.

Ігрові клавіатури: покращення відгуку

Автор зображення: Джет Борха

Для більшості ігор клавіатура часто є найменш важливою частиною обладнання. Ви побачите, що геймери просто купують механічну клавіатуру і забувають. Однак для клавіатур є чудові інновації, орієнтовані на ігри, як-от надглибокі точки спрацьовування та аналогові датчики Холла.

Хороша клавіатура необхідна для ігор, які вимагають точності до мілісекунд для введення рухів. З іншого боку, клавіатури з ефектом Холла — це звір сам по собі. Хоча ви не можете використовувати переваги аналогових входів для кожної гри, клавіатури, такі як Wooting 60HE, можуть забезпечувати рух контролера, водночас точно націлюючи мишу.

Підніміть свою майстерність, маючи правильне ігрове обладнання

Якщо ви добре грали з ігровим обладнанням, яке не є першокласним, уявіть, наскільки краще ви могли б бути з правильним обладнанням. Ваша межа навичок визначається декількома факторами, як-от ваша особиста здатність, обмеження гри та обмеження вашого обладнання.

Максимізація ваших особистих можливостей повинна бути вашою метою, якщо ви хочете стати хорошими. Отримання правильного ігрового обладнання дасть вам простір для вдосконалення.