techukraine.net techukraine.net Як поєднати дві фотографії за допомогою Generative Fill у Photoshop

Як поєднати дві фотографії за допомогою Generative Fill у Photoshop

| | 0 Comments| 7:09 PM
Categories:

Generative Fill — потужний інструмент для створення композицій, особливо коли йдеться про поєднання двох дуже різних зображень. Ця функція доступна в бета-версії Photoshop на момент написання статті. І користувачі Photoshop використовують бета-версію в рекордній кількості, щоб отримати доступ до Generative Fill, оскільки вона може допомогти в редагуванні та творчих робочих процесах.

У цьому підручнику ми покажемо вам, як використовувати Generative Fill для об’єднання двох зображень. Ми будемо використовувати два вертикальні зображення двох дуже різних геологічних ландшафтів. Але цей робочий процес працюватиме для багатьох типів зображень, і ви можете використовувати більше двох. Давайте розпочнемо!

Налаштуйте полотно та розміщення зображення

Вибравши на комп’ютері два зображення, які ви хочете об’єднати, створіть новий документ у Photoshop Beta, який виконуватиме роль полотна. Потім розмістіть кожне зображення в документі, переконавшись, що в центрі є достатньо місця, щоб полегшити створення переходу за допомогою Generative Fill на наступному кроці. Нарешті, скористайтеся інструментом «Прямокутна область», щоб вибрати порожні місця, а також частину обох зображень.

Ось як це зробити:

 • Перейдіть до «Файл» > «Створити» в бета-версії Photoshop або натисніть Ctrl + N.
 • Змініть ширину та висоту на 6000 та 4000 пікселів відповідно або на розміри на ваш вибір. Потім натисніть OK.
 • Перейдіть до «Файл» > «Розмістити вбудоване» та виберіть файл зображення для розміщення. Повторіть цей крок для обох зображень.
 • Вирівняйте обидва зображення ліворуч і праворуч, залишивши проміжок посередині, як показано нижче.
 • Клацніть піктограму інструмента «Прямокутна область» або натисніть «M» для комбінації клавіш.
 • Помістіть прямокутник, який покриває середину зображення, переконавшись, що він трохи перекриває обидва зображення.
 •   Як від’єднати обліковий запис Steam від FACEIT

  Майте на увазі, що ви можете використовувати будь-який із інструментів виділення для позначення пікселів, які ви хочете використовувати з генеративною заливкою. Вам також не потрібно розміщувати виділення посередині зображення. Мета полягає в тому, щоб вибрати достатню частину кожного зображення для обчислень штучного інтелекту та, в ідеалі, вибрати пікселі, які ви хочете змінити під час об’єднання двох зображень.

  Об’єднайте фотографії за допомогою генеративної заливки

  Generative Fill надзвичайно простий у використанні в Photoshop Beta. Після вибору, зробленого після виконання наведених вище кроків, все, що вам потрібно зробити, це натиснути Generative Fill, а потім клацнути Generate. Ви можете залишити підказку (текстове поле) порожнім.

  Ось як це зробити:

 • Клацніть Generative Fill.
 • Натисніть Створити.
 • З трьох варіантів у Варіаціях виберіть найкращий. Якщо вас не влаштовує жоден із них, натисніть «Створити» ще раз, доки не знайдете ідеальний.
 • Після того, як ви вибрали свій улюблений варіант, настав час рухатися далі та внести кілька коригувань, щоб створити реалістичний композит. Окрім композицій, є інші чудові речі, які ви можете робити за допомогою Generative Fill, щоб покращити свої фотографії.

    10 найкращих інструментів SEO-аналізу на сторінці для пошуку проблем і рекомендацій

  Зробіть коригування для плавного змішування зображень

  Існує багато різних способів редагування композицій, щоб усі елементи поєднувалися разом і виглядали природно. Ми використаємо три інструменти, щоб зробити це для нашого прикладу, але цей робочий процес також працюватиме для багатьох інших типів композитів.

  Ми використаємо коригування відтінку/насиченості та кривих разом із функцією заміни неба, щоб ці два дуже різні на вигляд ландшафти бездоганно поєднувалися.

  Ось як це зробити:

 • Створіть коригувальний шар Hue/Saturation.
 • Визначте домінуючий колір у пейзажі (крім неба). Потім скористайтеся інструментом «Вибір кольору» (піктограма «рука» в меню «Властивості»), щоб визначити, які один чи два домінантні кольори можна змінити за допомогою повзунка «Відтінок», щоб змішати зображення.
 • У нашому прикладі ми натиснули на дерева в правій частині зображення та змінили відтінок на +25. Потім ми змінили повзунки «Насиченість» і «Яскравість» на -25 кожен, щоб відповідати темнішим тонам зображення. Вам доведеться пограти з цими налаштуваннями залежно від вашого зображення.
 • Для цього образу також домінує зелень. Тому ми вибрали «Зелені» зі спадного меню та знову налаштували повзунки «Відтінок», «Насиченість» і «Яскравість», щоб зменшити насиченість схилу ліворуч. Відкоригуйте, якщо це необхідно для вашого конкретного зображення.
 • Вибравши верхній шар, натисніть і утримуйте Shift + Ctrl + Alt + E, щоб створити поверх видимий шар Stamp.
 • Перейдіть до Редагування > Заміна неба.
 • У спадному меню виберіть одне з небес, яке підходить до вашого зображення.
 • Експериментуйте з усіма повзунками, щоб реалістично поєднати небо. Обов’язково спробуйте перевернути небо (поставте прапорець «Перевернути»). Також спробуйте два параметри спадного меню в режимі освітлення, щоб ви вивчили всі свої варіанти. Потім натисніть OK.
 • Вибравши шар «Група заміни неба», створіть коригувальний шар «Криві» та налаштуйте значення експозиції. Для нашого прикладу зображення ми освітлили передній план.
 • Увімкнувши шар Криві, створіть коригувальний шар Колірний баланс. Експериментуйте з тінями, середніми тонами та відблисками, щоб виправити колір усього зображення.
 •   Як виправити коди помилок PS4 SU-30746-0, SU-42118-6

  Якщо вам подобається складати дуже різні зображення разом, це одна річ, з якою Generative Fill справляється дуже добре.

  Ось наш остаточний результат:

  Коли ви задоволені своїм зображенням, ви також можете використовувати Generative Fill, щоб перетворити свою фотографію на витвір мистецтва.

  Композитування стало легшим завдяки Generative Fill

  Магія Generative Fill полягає в тому, що ви можете поєднати два або більше дуже несхожих зображень і створити переконливу композицію. Головне – розмістити зображення на полотні та вибрати достатню кількість пікселів для створення плавного переходу. Спробуйте зі своїми власними фотографіями та подивіться, які нові твори ви можете придумати.