Як почати розмову з Firefox Hello

Firefox 34 був випущений зовсім недавно, і там, де він не мав великої кількості функцій з точки зору цифр, була одна величезна функція, яка була представлена ​​у випуску; Firefox Привіт. Подумайте про Google Hangouts; служба чату, яка обмежена вашим обліковим записом Gmail і браузером Chrome. Зніміть ці обмеження, і ви отримаєте Firefox Hello. Вам може знадобитися Firefox для початку розмови, але ні вам, ні вашому одержувачу не потрібен обліковий запис Firefox, а також їм не потрібно використовувати Firefox. Ось як ви можете почати аудіо- або відеодзвінок за допомогою Firefox Hello.

Увімкнення Firefox Hello

Щоб розпочати розмову з Firefox Hello, знайдіть маленьку піктограму чату на екрані налаштування. Для деяких це може бути просто, а для інших це може бути набагато менш простим, оскільки функція ввімкнена не для всіх, а спливаючу підказку просто не знайти. Щоб увімкнути Firefox Hello, перейдіть до about:config і знайдіть параметр loop.throttled. Встановіть для нього значення False. Перезапустіть Firefox, а потім перейдіть до екрана Налаштування, де зараз має бути спливаюча підказка.

Початок бесіди

Натисніть спливаючу підказку чату, і ви зможете почати розмову як гість, так і увійти за допомогою свого облікового запису Firefox. Коли ви натискаєте кнопку, ви отримуєте посилання, щоб поділитися через службу миттєвих повідомлень або електронною поштою. Ви можете спочатку ввійти, якщо хочете, натиснувши значок зубчатого колеса.

Поділіться посиланням

Поділіться посиланням, і ваш одержувач побачить екран нижче. Вони можуть відповісти лише голосовим або відеодзвінком. Трохи розчаровує те, що ви, як особа, яка ініціює дзвінок, не можете вирішити, чи має це бути голосовий чи відеодзвінок, коли ви надсилаєте запит.

Ваш одержувач вибирає, як відповісти на дзвінок, а потім натискає кнопку «Почати». Щоб змінити відеодзвінок за замовчуванням, натисніть стрілку спадного меню поруч із кнопкою «Пуск» і виберіть альтернативу.

Відповідь на дзвінок

Рінгтон Firefox Hello досить жахливий і пронизливий, якщо ви дозволите йому дзвонити занадто довго. У нижній частині вікна з’явиться спливаюче вікно, де ви можете вибрати аудіо- або відеодзвінок зі свого боку. Коли дзвінок з’єднується, ви можете побачити за значками під посиланням, чи є дзвінок аудіо чи відео. За допомогою кнопки «Прийняти» ви вибираєте, як ви хочете на нього відповісти, або клацніть «Скасувати», щоб відхилити дзвінок. Ваш одержувач побачить можливість повторити виклик.

Висновок

Firefox Hello перебуває в бета-версії, тому він не ідеальний, не так вже й далеко. Я думаю, що він повинен включати функцію текстового чату, тому що не всі можуть мати пропускну здатність постійно доступну для відео- або аудіодзвінка. Якість дзвінка ще не дуже. Він вловлює багато шуму, якого немає у більшості програм для відеочату, як-от Skype, і я не маю на увазі шум у фоновому режимі, який виходить від вентилятора вашого ноутбука. Я маю на увазі пронизливий звук, який важко було ігнорувати і з яким розмовляти. Будемо сподіватися, що сервіс покращиться, або шум був лише поодиноким випадком з мого боку.