Як почати новий рядок у клітинці Excel

| | 0 Comments| 5:30 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Використовуйте Alt + Enter, щоб почати новий рядок у клітинках Excel і контролювати, де починається новий рядок.
 • Скористайтеся функцією перенесення тексту в Excel, щоб автоматично налаштувати текст у клітинці та забезпечити видимість.
 • Вибирайте між введенням розривів рядків вручну для керування чи обтіканням вмісту для легкої видимості у великих електронних таблицях.

Вам важко вмістити весь вміст в одну клітинку в Excel? Замість того, щоб змінювати розмір комірки кожного разу, коли ви додаєте нові дані, вам слід починати новий рядок у вашій електронній таблиці. Є кілька способів вставити новий рядок в Excel, але ми покажемо вам два найпростіших.

Як почати новий рядок у клітинці Excel

Якщо ви редагуєте документи в текстовому редакторі, наприклад Word або Google Docs, ви можете звикнути натискати Enter, щоб ввести новий рядок. Однак у Excel натискання клавіші Enter перемістить курсор до наступної клітинки.

  15 чудових команд терміналу Mac OS X, яких ви могли не знати

Звичайно, ви можете змінити комбінації клавіш Excel, щоб почати новий рядок, натиснувши Enter, але є простіший спосіб. Вам просто потрібен додатковий ключ або інструмент Excel, щоб ваші електронні таблиці виглядали гладко.

Використання комбінації клавіш Alt + Enter в Excel

Найпростіший спосіб почати новий рядок в Excel – це натиснути Alt + Enter. Переконайтеся, що ви розташували курсор там, де потрібно ввести новий рядок. Якщо ви використовуєте Excel на Mac, вам доведеться використовувати комбінацію клавіш Option + Return.

Використання функції перенесення тексту в Excel

Якщо ви хочете, щоб Excel автоматично вирівнював текст у клітинці, ви можете скористатися функцією «Обтікання текстом». Ось як це зробити:

  Знімайте та редагуйте уповільнене відео на WP8.1
 • Виберіть вкладку «Головна» та знайдіть вкладку «Вирівнювання».
 • Виберіть комірки, рядки або стовпці, до яких потрібно застосувати функцію «Обтікання текстом».
 • Клацніть «Обтікання текстом» у групі «Вирівнювання». Це відрегулює текст відповідно до ширини комірки.
  • Зауважте, що вам може знадобитися вручну змінити розмір комірки, якщо текст не відповідає бажаному розміру.
 • Для швидшого способу ви також можете скористатися комбінацією клавіш Alt + H + W, щоб застосувати функцію «Обтікання текстом» для вибраних клітинок.

  Використання фактичних розривів рядків проти обтікання вмістом у Excel

  Різниця між введенням розривів рядків і обтіканням вмісту полягає в тому, що за допомогою розривів рядків ви вирішуєте, з чого почати новий рядок, тоді як за допомогою обтікання Excel автоматично визначає, з чого почати новий рядок. Крім того, обернувши вміст, Excel відобразить увесь вміст клітинки.

    9 найкращих додатків для вечірок, щоб залучити гостей [2023]

  Якщо ви починаєте електронну таблицю Excel з нуля, введення нових рядків за допомогою Alt + Enter дасть вам більше контролю. Але якщо хтось надішле вам велику електронну таблицю, рекомендуємо вибрати всі комірки та натиснути «Обтекти текст», щоб ви нічого не пропустили. Додавання нових рядків у комірки Excel – це чудовий спосіб зберегти всю відповідну інформацію видимою.