Як почати користуватися Spotify Duo

Ключові висновки

 • Spotify Duo дозволяє двом людям, які проживають за однією адресою, спільно використовувати підписку, пропонуючи окремі облікові записи.
 • Вартість становить 14,99 доларів США на місяць, що ідеально підходить для подружніх пар, які люблять музику й хочуть заощадити на послугах потокового передавання.
 • Spotify Duo містить усі стандартні функції Premium, забезпечує офлайн-доступ і пропонує Spotify Blends.

Spotify є одним із найпопулярніших сервісів потокового передавання музики у світі, тому він пропонує кілька преміальних планів підписки, зокрема Spotify Duo.

Spotify запустив Spotify Duo у липні 2020 року як новий варіант для пар, які люблять музику (або будь-яких двох людей, які живуть за однією адресою). Duo дозволяє поділитися підпискою на Spotify з кимось, але надає вам обом окремі облікові записи.

Spotify Duo — це ідеальний план підписки на музику для будь-якої пари, яка шукає угоду щодо потокового передавання. Його можна будь-коли скасувати, розділивши ваші облікові записи.

Що таке Spotify Duo?

Spotify Duo — це план підписки, доступний для двох людей, які мають одну адресу. Оскільки кожен із вас матиме власний обліковий запис Spotify, ви можете слухати свій список відтворення Eminem у той самий час, коли ваш сусід по кімнаті слухає свій список відтворення Metallica.

Ви не передаєте дані для входу своєму компаньйону; ви ділитеся лише планом. Оскільки у вас буде той самий план, місячна вартість вашого преміум-облікового запису нижча, ніж якби у вас було два окремих преміум-акаунти Spotify. Загалом, розділити вартість Duo з вашим партнером дешевше, ніж кожен мати свій обліковий запис. Фінансова економія, звичайно, залежить від того, що ви та ваш партнер порівну розподілите витрати на Duo.

  Коди For Honor безкоштовно

Вартість Spotify Duo становить 14,99 доларів США на місяць, еквівалентні ціни в інших країнах. Ви та ваш співучасник маєте жити за однією адресою, і це буде перевірено Spotify. Це збільшення порівняно з початковою ціною в 12,99 доларів США з моменту запуску.

Якщо ви приєднуєтеся до облікового запису Duo, ви повинні проживати з власником основного облікового запису преміум-плану. Ви також повинні мати обліковий запис Spotify, щоб зареєструватися в Spotify Premium Duo.

Як підписатися на Spotify Premium Duo

Коли ви перша особа, яка зареєструвалася в Spotify Duo, ви стаєте менеджером плану. Це означає, що ви сплачуєте плату за підписку, встановлюєте адресу облікового запису та можете додавати або видаляти іншого учасника на свій розсуд.

Щоб створити обліковий запис Spotify Duo:

 • Відвідайте Spotify.com/duo/.
 • Натисніть кнопку почати.
 • Введіть усі свої дані, ще раз перевірте їх точність і натисніть зелену кнопку КУПИТИ ЗАРАЗ.
 • Потім виконайте вказівки, щоб запросити свого співучасника приєднатися до вашого плану Spotify Duo.
 • Якщо ви не менеджер плану, але хочете взяти участь у плані Duo, вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис Spotify або створити його, якщо ви ще цього не зробили.

  Менеджер плану може запросити вас приєднатися до Spotify Premium Duo, відвідавши Сторінка запрошення Spotify Duo. Вас також можна запросити електронною поштою або WhatsApp. Коли вони зареєструють вас, ви отримаєте електронний лист або повідомлення WhatsApp із подальшими інструкціями.

  Процес реєстрації в Spotify Duo швидкий і простий. За кілька хвилин ви та ваш компаньйон зможете користуватися всіма функціями плану Duo. Ви також можете скасувати Duo без штрафних санкцій.

  У вас проблеми зі Spotify? Перш ніж зареєструватися в Duo, усуньте переломи за допомогою цих простих рішень для поширених проблем Spotify.

    8 платформ для проведення віртуальних ярмарків вакансій у 2023 році

  Що пропонує план Spotify Premium Duo?

  План Spotify Duo пропонує всі стандартні функції потокової платформи.

  Створюйте власні чудові списки відтворення

  Ви можете створювати особисті списки відтворення з будь-якими вибраними піснями та ділитися ними у своїх облікових записах соціальних мереж (X, Facebook, Messenger, Instagram, Snapchat тощо). Ви можете відтворювати свої пісні послідовно або перемішувати список відтворення у випадковому порядку.

  Слідкуйте за своїми улюбленими

  Spotify дозволяє стежити за своїми друзями або людьми на платформі зі схожими музичними смаками. Це створює соціальне середовище, частиною якого буде радий бути будь-який меломан.

  Знайдіть нову музику

  Spotify автоматично рекомендуватиме виконавців і пісні, які можуть вам сподобатися, на основі ваших музичних уподобань і списків відтворення. Служба потокового передавання також створить для вас списки відтворення, як-от Discover Weekly та Spotify Daylist, щоб допомогти вам знайти нову музику.

  Насолоджуйтеся офлайн-доступом до музики

  За допомогою Spotify Premium ви можете завантажувати свої списки відтворення для прослуховування, навіть якщо у вас немає Wi-Fi. Для цього не використовуватимуться ваші мобільні дані, і ви отримаєте доступ до всіх ваших улюблених мелодій навіть у дорозі.

  Щоб завантажити список відтворення Spotify на свій телефон або комп’ютер:

 • Перейдіть до списку відтворення, який хочете завантажити. Використовуйте підключення Wi-Fi; інакше він використовуватиме ваші мобільні дані (використовувати їх можна, якщо ви знаєте!).
 • Натисніть кнопку зі стрілкою вниз, щоб завантажити. Ваш список відтворення буде завантажено протягом кількох хвилин. Ви дізнаєтеся, що це працює, коли поруч із кожною піснею у списку відтворення з’являться маленькі сірі стрілки вниз.
 • Насолоджуйтесь своїм списком відтворення скільки завгодно!
 • Це хороший спосіб завантажити музику на телефон, не сплачуючи за пісню. Якщо ви хочете спробувати іншу програму, яка дозволяє офлайн-доступ до музики на вашому смартфоні, перегляньте цей список найкращих програм для завантаження музики для Android та iOS.

    7 найкращих інструментів для написання ШІ, які можна використовувати сьогодні

  Читайте та дізнавайтеся про тексти своїх улюблених пісень

  Spotify співпрацює з веб-сайтами з текстами пісень геній і SoundHound. Вони дозволяють переглядати тексти пісень у мобільному додатку. Деякі пісні навіть мають розбивку змісту текстів, щоб ви могли дізнатися більше про свої улюблені мелодії. Просто прокрутіть вниз від пісні, що грає, і ви побачите вікно з текстом. Зауважте, що це доступно не для кожної пісні.

  Spotify Blends

  Коли план Duo був запущений, був також Duo Mix, який зараз припинено. Однак не хвилюйтеся, тому що Spotify замінив цю функцію подібною під назвою Spotify Blend. Spotify Blend — це список відтворення, підібраний Spotify, який поєднує в собі музичні смаки до 10 друзів. Ви запрошуєте своїх друзів, а потім Spotify знаходить пісні, які вам обом подобаються, і створює з них список відтворення. Вам не обов’язково включати свого партнера за планом Duo у Blend, але ви абсолютно можете!

  Знайдіть blend у програмі Spotify, щоб почати, і виберіть Friends Mix. Він автоматично створить список відтворення Blend із ваших наразі підключених друзів. Виберіть Додати більше друзів, щоб запросити більше своїх друзів до міксу!

  Чи вартий Spotify Premium Duo своїх грошей?

  Spotify безумовно пропонує щось інше з планом підписки Premium Duo. Duo краще, ніж спільний доступ до одного облікового запису, тому що всі ваші рекомендації не будуть змінені звичками вашого партнера слухати музику. І ви отримаєте свій власний Spotify Wrapped!

  Сімейний план Spotify коштує 16,99 доларів США на місяць, тому Duo, безумовно, кращий варіант для сімей без дітей.

  Один обліковий запис Spotify Premium коштує 10,99 доларів США на місяць, тому використання плану підписки Premium Duo заощадить вам кілька доларів щомісяця. Розподіл вартості преміум-плану допоможе вам заощадити гроші, які ви можете витратити на те, що вам подобається.