Як порахувати дні між двома датами в Google Таблицях

Якщо ви хочете підрахувати кількість днів між двома датами, ви можете використовувати для цього функції DAYS, DATEDIF і NETWORKDAYS у Google Таблицях. DAYS і DATEDIF враховують усі дні, тоді як NETWORKDAYS виключають суботу та неділю.

Підрахунок усіх днів між двома датами

Щоб підрахувати дні між двома датами, незалежно від того, чи є день робочим чи святковим, можна використовувати функції DAYS або DATEDIF.

Використання функції ДНІ

Функція DAYS є найпростішою у використанні, якщо ви не турбуєтеся про виключення святкових або вихідних днів. Однак DAYS буде враховувати додаткові дні у високосному році.

Щоб використовувати DAYS для підрахунку між двома днями, відкрийте свій Google Таблиці електронну таблицю та клацніть порожню клітинку. Введіть =ДНІ(“01/01/2019″,”01/01/2018”), замінивши показані дати своїми.

Використовуйте свої дати в зворотному порядку, тому спочатку поставте дату завершення, а другу — дату початку. Використання спочатку дати початку призведе до повернення від’ємного значення DAYS.

Як показано в прикладі вище, функція DAYS підраховує загальну кількість днів між двома конкретними датами. Формат дати, використаний у наведеному вище прикладі, — це формат Великобританії ДД/ММ/РРРР. Якщо ви перебуваєте в США, переконайтеся, що ви використовуєте ММ/ДД/РРРР.

  Як двічі клацнути, щоб приховати/показати значки робочого столу

Вам потрібно буде використовувати формат дати за замовчуванням для вашого мовного стандарту. Якщо ви хочете використовувати інший формат, клацніть «Файл» > «Налаштування електронної таблиці» та змініть значення «Locale» на інше місце.

Ви також можете використовувати функцію ДНІ з посиланнями на клітинки. Якщо ви вказали дві дати в окремих клітинках, ви можете ввести =ДНІ(A1, A11), замінивши посилання на клітинки A1 і A11 своїми.

У наведеному вище прикладі записується різниця в 29 днів від дат, що містяться в клітинках E6 і F10.

Використання функції DATEDIF

Альтернативою DAYS є функція DATEDIF, яка дозволяє обчислити кількість днів, місяців або років між двома встановленими датами.

Як і DAYS, DATEDIF враховує високосні дні та розраховує всі дні, а не обмежує вас робочими днями. На відміну від DAYS, DATEDIF не працює в зворотному порядку, тому спочатку використовуйте дату початку, а потім дату завершення.

  Як Alexa слухає слова пробудження

Якщо ви хочете вказати дати у формулі DATEDIF, клацніть порожню клітинку та введіть =DATEDIF(“01/01/2018″,”01/01/2019″,”D”), замінивши дати своїми власними.

Якщо ви хочете використовувати дати з посилань на клітинки у формулі DATEDIF, введіть =DATEDIF(A7,G7,”D”), замінивши посилання на клітинки A7 і G7 своїми.

Підрахунок робочих днів між двома датами

Функції DAYS і DATEDIF дозволяють знайти дні між двома датами, але вони враховують усі дні. Якщо ви хочете рахувати лише робочі дні і хочете знизити додаткові святкові дні, ви можете скористатися функцією NETWORKDAYS.

NETWORKDAYS розглядає суботу та неділю як вихідні дні, знижуючи їх під час розрахунку. Як і DATEDIF, NETWORKDAYS використовує спочатку дату початку, а потім дату завершення.

Щоб використовувати NETWORKDAYS, клацніть порожню клітинку та введіть =NETWORKDAYS(DATE(2018,01,01),DATE(2019,01,01)). Використання вкладеної функції DATE дозволяє перетворювати цифри років, місяців і дат у порядковий номер дати в такому порядку.

Замініть показані цифри своїми цифрами року, місяця та числа.

Ви також можете використовувати посилання на клітинки у формулі NETWORKDAYS замість вкладеної функції DATE.

  Як змінити своє ім'я користувача в IMVU

Введіть =NETWORKDAYS(A6,B6) у порожню клітинку, замінивши посилання на клітинки A6 і B6 своїми.

У наведеному вище прикладі функція NETWORKDAYS використовується для обчислення робочих днів між різними датами.

Якщо ви хочете виключити певні дні зі своїх розрахунків, наприклад дні певних свят, ви можете додати їх у кінець формули NETWORKDAYS.

Для цього клацніть порожню клітинку та введіть =NETWORKDAYS(A6,B6,{B6:D6}. У цьому прикладі A6 – це дата початку, B6 – дата закінчення, а діапазон B6:D6 – це діапазон клітинки, що містять вихідні дні, які потрібно виключити.

Ви можете замінити посилання на клітинки власними датами, використовуючи вкладену функцію DATE, якщо хочете. Для цього введіть =NETWORKDAYS(E11,F13,{DATE(2019,11,18),DATE(2019,11,19)}), замінивши посилання на клітинки та критерії DATE своїми власними цифрами.

У наведеному вище прикладі той самий діапазон дат використовується для трьох формул NETWORKDAYS. Оскільки в клітинці B2 повідомляється про 11 стандартних робочих днів, у клітинках B3 і B4 видаляються від двох до трьох додаткових святкових днів.